Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

5 órával ezelőtt, Darth Sky írta:

Nem tudom, másnál is így van-e, de nálam újabban csak a borítókép felső részét jeleníti meg a fórum. Megpróbáltam újra feltölteni, de csúsztatni sem engedi. 

Nálam van, hogy csak a tetejét látom pár másodpercig, aztán a beállított pozicióra ugrik automatikusan.

 

szerk.: na csak le kellett írnom..Helyesbítek: az van amit írtál. A teteje látszik csak. Most nem ugrik a pozícióra.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2017. 11. 25. - 16:31, Darth Cupsy írta:

Twitter, facebook, Star Wars :D De komolyra fordítva szót a profilnál a legutóbbi látogatók alatt angol a szöveg, meg a hozzászólások jobb felső sarkában ha ráhúzod az egeret a 3 körre akkor "Report Post" felírat jelenik meg, a profil beállításoknál, az email és a jelszó részen a kitöltendő rubrikák alatt is angol a szöveg.

 

Szerk.: Wow az új fórum még azt is meg tudja jegyezni, hogy mikor milyen eszközről lépünk be?!! Ez tök jó! :)

Fordítás elvégezve. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Immár hivatalosan is két nyelvvel rendelkezik a fórum: magyar és angol. Várjuk szeretettel a külföldi forumozókat. Talán még angol nyelvű szekciót is kaphatnak. :P

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Immár hivatalosan is két nyelvvel rendelkezik a fórum: magyar és angol. Várjuk szeretettel a külföldi forumozókat. Talán még angol nyelvű szekciót is kaphatnak. :P

SWSAGA will be reorganized... into the first bi-language STAR WARS forum!!! :kylo::D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 perccel korábban, Tarzaan írta:

A tegnapi nap folyán az az érzésem támadt, hogy a kommentlepontozósdi sokaknál - pl. nálad is - népszerű sport, kipróbáltam mi élvezet van benne. Még nem jötem rá, de gondolom a gyakorlással jön meg az étvágy.

Ez egy lehetőség, Te is élhetsz vele nyugodtan. Gúnyolódni nem kell rajta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

22 perccel korábban, Tarzaan írta:

A tegnapi nap folyán az az érzésem támadt, hogy a kommentlepontozósdi sokaknál - pl. nálad is - népszerű sport, kipróbáltam mi élvezet van benne. Még nem jötem rá, de gondolom a gyakorlással jön meg az étvágy.

Egyszerű a dolog. Arra szolgál, hogy kifejezd hogyan viszonyulsz az adott hozzászólás tartalmához. Ha egyetértesz valakivel vagy épp jót szórakozol a kommentjén, akkor nem szükséges emiatt egy párszavas új hozzászólást írni, amiben ezen reakción kívül nincs semmi, hanem ezzel könnyen és szemléletesen jelezheted.

 

Amúgy arra is jó, hogy egy hozzászólásra nézve rögtön lehessen látni, hogy a közösségben milyen reakciókat váltott ki. Például mennyire lett megosztó vagy vicces stb.. Korábban ehhez sok-sok hozzászólást kellett újraolvasni és -értelmezni. Arról nem is beszélve, hogy sokan nem írnak választ csak azért, hogy kifejezzék a szimpla reakciójukat, viszont nyomhatnak gombot. Nem utolsó sorban pedig magának a kommentelőnek is egy hasznos és beszédes visszajelzés.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek a gombok egyébként szerintem nagyszerűek, remek ötlet volt ezt bevezetni a fórumon. :clap: Ahogy előttem pb69 is írja, ki lehet vele fejezni az egyetértésemet, stb., és emiatt nem kell egy pár szavas kommentet írnom. Amúgy pb, jól összefoglaltad előttem az egésznek a lényegét! :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Ez egy lehetőség, Te is élhetsz vele nyugodtan. Gúnyolódni nem kell rajta.

Persze nem kell, de ugye ez is egy lehetőség.

 

Jómagam mondjuk már öreg vagyok ezekhez a web2-es szokásokhoz, nem nagyon értettem soha, hogy mi élvezet vana likeolósdiban meg az iylen típusú minősítésesdiban.

17 órával ezelőtt, pb69 írta:

Egyszerű a dolog. Arra szolgál, hogy kifejezd hogyan viszonyulsz az adott hozzászólás tartalmához. Ha egyetértesz valakivel vagy épp jót szórakozol a kommentjén, akkor nem szükséges emiatt egy párszavas új hozzászólást írni, amiben ezen reakción kívül nincs semmi, hanem ezzel könnyen és szemléletesen jelezheted.

 

Amúgy arra is jó, hogy egy hozzászólásra nézve rögtön lehessen látni, hogy a közösségben milyen reakciókat váltott ki. Például mennyire lett megosztó vagy vicces stb.. Korábban ehhez sok-sok hozzászólást kellett újraolvasni és -értelmezni. Arról nem is beszélve, hogy sokan nem írnak választ csak azért, hogy kifejezzék a szimpla reakciójukat, viszont nyomhatnak gombot. Nem utolsó sorban pedig magának a kommentelőnek is egy hasznos és beszédes visszajelzés.

 

Ugye nem csak az adott hozzászólásnál jelenik meg a dolog, hanem az értékelést kapó hozzászóló profiljában is ott virít.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody! Akartam neked tegnap privát üzenetet küldeni, de nem sikerült elküldenem. Kétszer is rányomtam a Küldés gombra, de mind a kétszer valami olyasmit írt ki, hogy Ody Mandrellnek nem tudsz üzenetet küldeni. Igazából már tárgytalan a levél, egyáltalán nem lényeges, csak nem értem, miért nem sikerült elküldenem... 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én arra gondoltam, hogy mivel látjuk a top 5-öt, akkor a többi népszerű hozzászólót is fel lehetne tüntetni. Ugyanúgy mint amikor a hozzászólások szerinti rangsorolás volt.   

Szerkesztve: - tomcsi80
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2017. 12. 09. - 11:37, Ody Mandrell írta:

Ja. Lehetőség arra, hogy kitiltasd magad. :) Hosszútávon ez nem lesz nyerő.

Na szóval.

 

Én alapvetően azért fórumozok, mert szeretek fórumozni, és nem azért, hogy másoknak megfeleljek.

 

Ha itt olyan szintű gyerekes vallási fundamentalistaként toljátok a dolgot, hogy már egy pici "elhajlás" sem tolerálható akkor tedd meg amit meg akarsz tenni, de ne oktass(atok) ki, mert nem én szorulok kioktatásra, és ne fenyegetőzz, mert a fenyegetőzés úgysem vezet semmire.

 

Mint írtam, én azért fórumozok, mert szeretek fórumozni, és ha itt nem lehet normális körülmények közt fórumozni - mert ez a mindent leszabályozni akaró stílus minden, csak nem normális - akkor mindenkinek egyszerűbb a DEL.

 

Nekem is. Mert további kioktatásokra megfenyegetőzésekre nem vagyok kíváncsi.

 

 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

28 perccel korábban, Tarzaan írta:

ne fenyegetőzz, mert a fenyegetőzés úgysem vezet semmire.

Ki fenyeget téged, ember?

 

28 perccel korábban, Tarzaan írta:

Mint írtam, én azért fórumozok, mert szeretek fórumozni, és ha itt nem lehet normális körülmények közt fórumozni - mert ez a mindent leszabályozni akaró stílus minden, csak nem normális - akkor mindenkinek egyszerűbb a DEL.

 

Mindenki, aki itt ezen a fórumon van imád fórumozni. :)

 

Amúgy van ennek a fórumnak egy szabályzata is, amit nem tudom, hogy elolvastál. Mindenki betartja azt, te viszont néha - néha? szerintem mindig - megkerülöd, hogy szépen fogalmazzak. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

47 perccel korábban, Tarzaan írta:

Na szóval.

 

Én alapvetően azért fórumozok, mert szeretek fórumozni, és nem azért, hogy másoknak megfeleljek.

 

Ha itt olyan szintű gyerekes vallási fundamentalistaként toljátok a dolgot, hogy már egy pici "elhajlás" sem tolerálható akkor tedd meg amit meg akarsz tenni, de ne oktass(atok) ki, mert nem én szorulok kioktatásra, és ne fenyegetőzz, mert a fenyegetőzés úgysem vezet semmire.

 

Mint írtam, én azért fórumozok, mert szeretek fórumozni, és ha itt nem lehet normális körülmények közt fórumozni - mert ez a mindent leszabályozni akaró stílus minden, csak nem normális - akkor mindenkinek egyszerűbb a DEL.

 

Nekem is. Mert további kioktatásokra megfenyegetőzésekre nem vagyok kíváncsi.

 

 

 

 

Nem kaptál még fenyegetést ha ez szerinted az volt. :D Van egy szabályzatunk, azt érdemes betartani. Ha nem megy akkor nem kell idejárni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erre én is csak azt tudom mondani, hogy ha nem tetszik, nem kell idejárni. Szeretsz fórumozni, de itt nem érzed jól magad? Viszont látásra. Senki sem tart puskát a fejedhez, hogy márpedig neked itt kell fórumoznod.

Donát amúgy nem admin, és nem hazudott, legfeljebb tévedett, javaslom megtanulni a kettő közti különbséget. Arról nem beszélve, hogy a fórum megalakulása óta tag, vagy tíz éve moderátor, és többünket ismeri személyesen, vagyis ő tuti jobban képviseli a fórum kollektív véleményét, mint te valaha is fogod. És még csak nem is vétett ellened, mert nem a személyedet támadta, hanem elmondott valami olyat normális hangnemben, amit már sokaknak elmondtunk.

Tény, a fórumon szeretjük a Star Warsot, a többségünk az összes részt. Ha olvastad a szabályzatod, rájöhettél volna, hogy ennek szellemében jött létre az egész kóceráj, ez az alapvető irányelv, és mindenkitől elvárjuk, hogy ehhez igazodjon. Ha nem tetszik vagy képtelen vagy rá, ismétlem, lehet távozni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.