Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

4 órával ezelőtt, Tarzaan írta:

1 - Ne hazudj. Nem dobálok be folyamatosan cikkeket/hozzászólásokat más fórumokról. 235 hozászólásomban nem volt 5 ilyen, detalán 3 sem. 

Hazudni nem szándékoztam, de én átnyálazok minden hozzászólást - elvileg te nem - és úgy láttam, hogy elég sok máshonnan becitált véleményt dobáltál ide az elmúlt napokban. Erre reagálva írtam. ;) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Quarronnak sokat köszönhetünk. Köztük ezt a fórumot is. :D

 

Egyébként kegyetlen nagy PT fikagép volt és borzasztóan ostoba. A PT-ben azt gyűlölte amit az OT-ban istenített. Ne akard tudni. :D 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, RacerX írta:

Elég sok topikot visszaolvastam már az évek során. De van egy név amire rendre belefutok néha-néha. Kb mintha egy mumus lenne. Ki az a Quarron? :D

:lol: 

Ha Quarron meglátná ezt a helyet, ami neki köszönhetően szerveződött, azonnal megőrülne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mikor a régi Tartakovsky-féle Clone Wars sorozat megjelenésekor kiderült hogy az egyik idegen nyelv megalkotásához a magyar nyelvet használták, megállapította, hogy meggyalázták a nyelvünket és a magyar rajongói közösség nevében irt a Lucasfilmnek egy levelet, amiben azt ecsetelte, hogy minket magyarokat vérig sértettek. Talán ez igy önmagában elég sokat elárul róla :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, RacerX írta:

Akkor meg sem merem kérdezni hogy az OT-n kívüli SW-ról mi lehetett a véleménye. :D

Most minden rózsaszín ahhoz képest ami akkoriban volt. :D

 

Bomarr. Tudod az a Moon aki végig fikázta az EPIII előkészületeit, majd beírta a bemutató után, hogy tetszik neki és eltűnt. :lol:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Jól emlékszem, Quarron volt az, aki sérelmezte, hogy az ep3 trailerében elárulták, hogy Darth Sidious az Palpatine?

Én arra emlékszem, hogy Tibur lehozott néhány forgatási képet arról, ahogy McDiarmid csuklyában állt zöld háttér előtt, majd levette a csuklyát és kiderült, hogy jé, ő Palpatine. Na itt néhányan eldobták az agyukat, hogy hogy lehet ilyen anyagot kiengedni a kezükből, hiszen az egész rész legnagyobb fordulata, hogy Palpatine = Darth Sidious. :D Megjegyzem, ha valaki sorba nézi a részeket, és úgy ült be az EpIII-ra akkor valóban, de nem tudom volt-e olyan ember az univerzumban, aki a három előtt az első 2 részt látta, hatalmas lázban égett, de nem nézte meg a IV-V-VI-ot a III premierje előtt. :D 

 

Mindez 2004 szeptemberében. Mintha csak tegnap lett volna. :D 

 

1/8/2006 - 15:25, Donát írta:

2004. szeptembere

 

"A web kamera ezúttal egy nagyon érdekes dolgot mutatott:

Dooku, Anakin és Obi-wan éppen harcolnak. Ez a fenti ismereteink alapján nem meglepő. Az viszont igen, hogy Dooku függőlegesen a teste előtt tartja a kardját, miközben Anakiné és Obi-wané egymást keresztezi… lehet, hogy már itt sor kerül egy összecsapásra a két Jedi között?

A nap szenzációja viszont mindenképpen az, hogy Darth Sidious végre felfedi magát! Íme a kép, amelyet az utóforgatásról láthatunk:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Donát írta:

Megjegyzem, ha valaki sorba nézi a részeket, és úgy ült be az EpIII-ra akkor valóban, de nem tudom volt-e olyan ember az univerzumban, aki a három előtt az első 2 részt látta, hatalmas lázban égett, de nem nézte meg a IV-V-VI-ot a III premierje előtt.

És soha nem találkozott olyan emberrel, aki ezt a poént lelövi.

 

Basszus, de rég volt ez már. :o 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Mikor a régi Tartakovsky-féle Clone Wars sorozat megjelenésekor kiderült hogy az egyik idegen nyelv megalkotásához a magyar nyelvet használták, megállapította, hogy meggyalázták a nyelvünket és a magyar rajongói közösség nevében irt a Lucasfilmnek egy levelet, amiben azt ecsetelte, hogy minket magyarokat vérig sértettek. Talán ez igy önmagában elég sokat elárul róla :D

 

Azért ez már egy szint... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Felvetnék egy kérdést. Remélem senkit sem bántok meg vele, vagy nem idegesítek fel senkit se. A külvilág részlegben mit szólnátok egy Képregények címszó alatti témához?  Ez egyfajta gyűjtő topik lenne, mint mondjuk a Filmek, Sorozatok, Könyvek. Az utóbbi időben rengeteg képregény jelent meg. talán érdemes lenen külön téma. Itt mindenféle képregényről lehetne beszélni, legyen az szuperhősös, fantasy, sci-fi, európai, amerikai, távol-keleti... stb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem értékeltem őket spoilernek. Eddig, amennyi novellát elolvastam, azokban semmi csavar vagy meglepő sincs, ha láttad az ep4-et, az egész inkább afféle rajongói érdekességek halmaza, vagy jobban mondva: megválaszolnak benne az ep4 óta eltelt 40 évben felmerült 40 rajongói kérdést. Amiket megosztottam, azok inkább teóriák igazolása, amiket sejtettünk eddig, csak nem tudtunk. :) Akkor ne olvasd el, ha magad akarod felfedezni ezeket az érdekességeket (ezért írtam azért ki a címet, gondoltam így az olvasó tudja értékelni magában, hogy el akarja-e olvasni a posztot).

Azért nehéz  választ adni erre, mert igazából még cselekmény sincs benne, nem, hogy csavarok. Főleg a hangulat az, ami a novellákban erős, meg sok az érdekesség. Talán a Qui-Gonos lehet spoileres, de az is inkább csak adalék egy már ismert elemhez. Szóval ez ilyen adalékok halmaza, mint egy enciklopédia, csak ez novellákon át ad részleteket. Csak ismételni tudom magamat: ha ezeket az adalékokat, jópofa részleteket magad akarod felfedezni, akkor ne olvasd el a posztjaimat. De a novellák nem csavarokra épülnek, a történetük egysoros, cselekményük meg nincs. Legalábbis, amiket eddig olvastam (össze-vissza haladok, az engem jobban érdeklő karakterekkel kezdtem). Szóval, ha van is ennek ellentmondó, akkor azzal még nem futottam össze, így nem is írhattam róla.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.