Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

  • 2 héttel később...

Skacok, egy kérdés: ha idézek valakitől, akinek természtesen van spoileres tagje is, akkor hogyan tudnám elérni, hogy amikor elküldöm a választ, akkor látni is lehessen ha rákattintunk a nyílra. Mert nekem vmiért nem működik. Ha kijelölöm az egészet, akkor nem spoileres, mert látható, ha meg csak a "spoileres tartalom megtekintését" jelölöm ki, akkor meg ha kinyitom, semmi se történik, üres. :hmm: 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Bence1997 írta:

Ja igen, persze.

Na íme:

  Spoileres tartalom megtekintése

Nekem itt ha a nyílra kattintok lenyílik, de semmi tartalom nem nyílik meg --> ekkor csak a spoileres tartalom megtekintését jelöltem ki.

3 perccel korábban, Bence1997 írta:

Ja igen, persze.

Na íme:

  Spoiler elrejtése

hellóóóóóóóóóóó

Itt pedig le van nyílva, így idéztem, ám ha mentem, akkor meg látszódik - legalábbis nálam igen, és nem lehet a nyílat ki-be csukdosni. :| 

 

szerk.: na most történt valami. Működik az utóbbi dolog. :D Pedig az előbb nem ezt csinálta. :hmm: 

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Az Aliens nevezetű topikkal kapcsolatban van egy kérdésem.

Oda csak a négy Alien-filmről + a Prometheusról, Covenantról, Aliens-könyvekről mehet a társalgás, vagy mehet a predatoros filmekről, könyvekről is? Csak mert én - mivel egy univerzumban vannak - az alienes topikba írtam már Predator-könyvről, és nem lett törölve vagy áthelyezve a hozzászólásom, viszont úgy látom, ha a Predatorról van szó, akkor többen a Filmek és Könyvek topikba írják le gondolataikat. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mehet oda is. Bár viszolygok a gondolattól, hogy egy univerzumban vannak (nincsenek!), mivel szép számmal léteznek Aliens vs. Predator regények, képregények és filmek, így nyugodtan lehet oda írni a predis cuccokat is.

Ennek tükrében át is írtam a címet, hogy ha befut a The Predator, ne legyen abból káosz, hogy van, aki ide ír, van aki oda.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 órával ezelőtt, caseyjones írta:

Az Aliens nevezetű topikkal kapcsolatban van egy kérdésem.

Oda csak a négy Alien-filmről + a Prometheusról, Covenantról, Aliens-könyvekről mehet a társalgás, vagy mehet a predatoros filmekről, könyvekről is? Csak mert én - mivel egy univerzumban vannak - az alienes topikba írtam már Predator-könyvről, és nem lett törölve vagy áthelyezve a hozzászólásom, viszont úgy látom, ha a Predatorról van szó, akkor többen a Filmek és Könyvek topikba írják le gondolataikat. 

 

9 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Mehet oda is. Bár viszolygok a gondolattól, hogy egy univerzumban vannak (nincsenek!), mivel szép számmal léteznek Aliens vs. Predator regények, képregények és filmek, így nyugodtan lehet oda írni a predis cuccokat is.

Ennek tükrében át is írtam a címet, hogy ha befut a Predators, ne legyen abból káosz, hogy van, aki ide ír, van aki oda.

Ez érdekelt engem is. A közeljövőben jelenik meg a Tűz és kő című képregény sorozat, mely Prometheus, Aliens, Alien vs Predator és Predator kötetekben lát napvilágot. Gondolkodtam azon, hogy ha írok róla véleményt, akkor a Képregényes topikba, vagy az Alien-es be menjen-e.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az utolsó lépést is megtettük az oldal teljessé tételének rögös útján. Beállításra került az SSL biztonsági protokoll, amit a címben látható https előtag jelez. Így végképp biztonságossá és védetté vált az oldalunk! Természetesen ismét köszönettel tartozunk a web-servernek, akik mindezt lehetővé tették. :clap:  

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A technika ördöge ugyan újra olyan rejtélyt tolt elénk, amit szerintem sosem fogunk megfejteni, de végül a Web-Server csapatának hála minden működésbe lépett, és ha a böngésző bal felső sarokba tekintetek, már láthatjátok is az utolsó elemét annak, ami ahhoz kellett, hogy a Star Wars Saga Fórum 100%-osan operáljon megújult valójában: a zöld lakat, a Biztonságos felirat és a https kitétel az url címünk előtt (teljes pompájában csak Chrome alatt látszik). Vagyis az új szervernek, az új motornak és immár az SSL-nek hála a fórum 100%-osan biztonságos. A tavalyi vírusos, Google által letiltott rémálmot el lehet felejteni. :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.