Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Nincs mód arra, hogy visszaállítsák az oldalt közvetlenül a frissítés előtti állapotra? Bár nekem csak egy lényegi hozzászólásomat érinti (Bizonyos szemszögből 2. kritika), de azért pl. a Solo spoileres topik életében 1 hét nagy idő (gondolom)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Lenne egy kérdésem a spoilerezésről. Olvasván a tv-sorozat topicot, Dzséjt információkat osztott meg az Utóhatás-trilógiáról. Én most olvasom az első részt nem igazán akarom tudni még nagy vonalakban sem mi lesz a többi részben. Nem úgy van hogy egy adott műről csak ezen mű topicjában lehet spoiler-tag nélkül véleményt alkotni, illetve információkat megosztani?

Szerintem páran még nem olvastuk se az Utóhatás-trilógiát sem a Vévonalat(erről is megy más topicocban az info). Főleg Dzséjt követi el ezeket, persze nem rossz szándékból, bőviteni szeretné az ismereteket.

Nem lehetne hogy spoiler-tag mögé tenni ezen információkat ha nem az adott mű topicjába ír az illető?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Utóhatásról nem spoilereztem, amit ott leírtam, azt talán egy mondatban említik, illetve egy fejezet lényegtelen mellékága, aminek se bevezetője, se utóhatás. Bár igaz, valószínűleg ennyit sem kéne így elárulnom. Bocsi, meg a többiért is, fel sem tűnt, de tényleg sokszor írok spoiler tag nélkül könyvekről, képregényekről - valahogy az van a fejemben, hogy ezek közismert infók, mert már "régi" könyvek. Aztán még én sem olvastam őket régen... :facepalm: A jövőben figyelni fogok erre. Köszi, hogy szóltál Frenkie.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A frissítés kész. Ami a múltkor annyi bajt okozott, most 1 perc alatt végbement. Tovább tartott mindenről biztonsági mentést csinálni, mint upgrade-elni a fórumot. :) Persze, ha nem csinálunk biztonsági mentést, tuti megint beütött volna a crach.

 

Ami a frissítést illet: a fórum mostantól az Invision Community v4.3.3-on üzemel. Ez nem egy funkció (például a klubok) megújulását is hozta, van benne néhány biztonsági javítás is, illetve immár a fórum készen áll a május 25-én életbe lépő GDPR-nek (Általános Európai Adatvédelem).

 

Ha valamilyen problémát találtok, akkor azt kérlek jelezzétek - fontos tudni, hogy az Invision Community v4.3 egy nagy upgrade volt, amiben még vannak bugok (a 4.3.1, 4.3.2 és 4.3.3 - ezek is települtek most a fórumra - ezek egy részét már kigyomlálta).

 

És persze ezúttal is köszönet a Web-Servernek, akik segédkezet nyújtottak a biztonsági mentések elkészítésében.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A vírus ügyében a következő választ kaptuk a Web-servertől:

 

"Sajnos felkerültünk egy hibás false positive virus scan listára, amelyről a levétel már folyamatban van. Kérem, hogy a vírusirtóban adja hozzá oldalunkat biztonsági kivételnek, így a probléma elhárul. Előre is köszönöm megértését!"

 

Vagyis nincs vírusunk, csak a szolgáltatónkat abuzálja valamelyik vírusirtós cég. :( :angry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.