Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

2018. 05. 24. - 0:57, Ody Mandrell írta:

Olvasd tovább. Dzséjt alább leírta a megoldást. 

Már hozzáadtam az Avastban a kivételekhez az oldalt (nagy nehezen végre megtaláltam ezt a funckiót), de továbbra sem tudok belépni gépről.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos a skin sem volt teljesen kompatibilis az újabb kinézettel, apróbb-cseprőbb hibái voltak, ezért feltettük a 4.3-as ami tökéletesen működik. Első ránézésre talán nem látszik a különbség, de azért jobban megvizsgálva van pár újdonság illetve esztétikai finomítás. :) Ez az új alapbeállítása a fórumnak, így semmit nem kell tennetek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Akkor kapcsold ki az avast-ot, majd lépj be, utána kapcsold vissza az irtót és ok lesz. 

Sajnos már mindent megpróbáltam, de továbbra sem járok sikerrel. Megpróbálom az Explorerben megnyitni a fórumot, a múltkori vírusos esetnél ott működött az oldal. Mert amúgy Chrome-ot használok, és a legutóbb is ott volt probléma (néhány hónapja), míg az Explorerben nem volt semmi gáz akkor.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Attól függ ez hol történt. Ha egy spoileres topikban, akkor...

A Stories filmekről általában Kenobi topicjában került szóba...

Spoiler

Maul megjelenése az új filmben, és mint esetleges ellenfél a vén Obi-Wannak a Kenobi filmre

 

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2018. 06. 07. - 20:38, Ody Mandrell írta:

Másnál is megoldódott a helyzet? :) 

Igen, végre nálam is! Sok fejfájást meg káromkodást okozott nekem a vírusirtó folytonos figyelmeztetése, de most már szerencsére a webvédelem bekapcsolásával is fel tudok lépni az oldalra anélkül, hogy a vírusirtó figyelmeztetne. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20 órával ezelőtt, Nabopolasszar írta:

A Stories filmekről általában Kenobi topicjában került szóba...

Igen, ha jól rémlik, ez volt az. Talán még a Saga jövője topikban jött elő valami Maul kapcsán, de nem biztos. Tudom, hogy később törölve lett, illetve spoiler mögé lett téve, én még korábban futottam bele.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lenne egy javaslatom, ami nem tudom, mennyire kivitelezhető, illetve más is látja-e értelmét, de azért leírom.

Szóval, a jobb oldali sávban, az utolsó aktív topikoknál meg lehetne azt csinálni, hogy egy adott topiknál ne a topiknyitó képe jelenjen meg, hanem azé, aki a legutóbbi hozzászólást írta? Vegyük például az "Egyéb fontos 10.0" topikot. Azt Dzséjt nyitotta 2016-ban, ezért az ő avatarja jelenik meg állandóan a topiknál, s az van odaírva, hogy "írta: Dzséjt". Első ránézésre akaratom ellenére is azt gondolom mindig, hogy ő írta az utolsó hsz-t, aztán eszembe jut, hogy ő csak a topikot nyitotta. De akármelyik másik topikot felhozhatnám. Tehát egy picit megtévesztő. 

 

Annyira azért nem zavaró, hogy megőrülnék tőle, csak gondoltam, megosztom a véleményemet, hátha lehet valamit az ügy érdekében tenni, ha az adminok, moderátorok látják értelmét. :) 

Szerkesztve: - caseyjones
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen a minap néztem a dolgot. Az a baj, hogy az a szó más helyeken is szerepel, ahol meg nem lenne értelme megváltoznia. Agyalok még rajta. 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem voltam biztos, hogy minden filmre leszavaztam-e ezért tegnap megnéztem az értékelős topicocat, és azt vettem észre, hogy nem lehet minden filmnél megnézni ki milyen osztályzatot adott, pontosan az OT-nél, a Rogou One-nál valamint a Baljós kivételével a PT-nél se. Ott viszont valami nem stimmel a szavazásnál, így áll: 5-ös osztályzat 4 ember, 4-es 7 ember, 3-as 2 ember, a többi nulla, de ha rámegyek a szavazókra az 5-ösnél akkor ott azt mutatja, hogy 17-en adtunk 5-ös osztályzatot, ha a 4-esre megyek ott 10 fórumozót mutat akik arra tették a voksuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.