Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

A jövőben megszűnnek a topikok számozásai, értem ezalatt, hogy 4000 után nem lesz csere. Az új motort már nem terheli a nagy hozzászólás szám, így a korábbi különválasztott topikok is egyesítésre kerülnek. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az EPI-VII -ig bezárólag új szavazások indultak az "Értékeld a filmet" topikban. Arra kérnék mindenkit, hogy legyen kedves és szavazzon a filmekre! Kíváncsi leszek most milyen eredmény jön ki. :) A linkek közvetlen az értékelős topikokba vezetnek.

 

EPI

EPII

EPIII

EPIV

EPV

EPVI

EPVII

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Az EPI-VII -ig bezárólag új szavazások indultak az "Értékeld a filmet" topikban. Arra kérnék mindenkit, hogy legyen kedves és szavazzon a filmekre! Kíváncsi leszek most milyen eredmény jön ki. :) A linkek közvetlen az értékelős topikokba vezetnek.

 

EPI

EPII

EPIII

EPIV

EPV

EPVI

EPVII

Ez könnyü volt. Természetesen mind 5-ös.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olvasatlan tartalom rész másnál se ér a képernyő széléig? Én Chrome-ot használok, és a 4.3as default témán megy a fórum.

szerk: Explorerben beléptem, ott a képernyő végéig ér.

dbdNZrG.png

 

Más: A magyarul megjelent kánon könyveknek van saját topikja, ezekben publikussá lehetne tenni, hogy ki hányasra értékelte az adott könyvet?

Ui: Királyak az új hangulatjelek.:porg:

Szerkesztve: - luke19
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az "olvasatlan tartalom" nálam minden böngészőben ekkora mint az általad betett képen. Még Explorerben is. A szavazások pedig publikussá lettek téve. Ezt egyébként mindig a topik nyitója dönti el, hogy be akarja-e állítani vagy nem. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Uhh. A hozzászólás értékelés nem mehetne a régi szerint? Hiányolom  tetszik, nem tetszik, imádom a vicces a zavaros és a fejeket. A mostani emblémák Star Warsosak de nem igazán fejeznek ki érzelmet. Nem egy lázadó jelet szeretnék rá tenni, hanem egy szivecskét, ha imádok egy posztot. Kérem vissza a régieket, ha lehetsèges! 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Ody Mandrell írta:

Ezt Dzséjttel kell le meccselned Donát. 

Dzséjt! Szerintem a zavaros fej minden csak nem zavaros. A vicces sem fejezi ki jól az érzelmet. A szomorú még elmegy. A köszönöm jó. A tetszik nem tetszik imádom jól néznének ki, de nem közvetítik az üzenetet. A birodalom miért nem tetszik a lázadás miért imádom? A le fel nyíl és szivecske baromi kifejező, ezek egyáltalán nem azok sajnos, még ha jól is néznek ki. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Donát írta:

Kérem vissza a régieket, ha lehetsèges! 

Nem. :P Bocs, de sokat melóztam ezekkel, és szerintem így jobb, passzol a fórumhoz (undorodtam a szívecskétől - soha nem is használtam, annyira rühelltem - és a zöld nyíltól is a frász kerülgetett). Ody-val rég terveztünk egy ilyen váltást, le is beszéltem vele. Esetleg, ha össze tudsz állítani SW-set ezekhez, amiket be is lehet illeszteni (méret, óne háttér, ezek ugye nem a semmiből jöttek), akkor beszélhetünk róla, de a régieket én baromira nem akarom viszontlátni, mert ocsmányak voltak és nem illettek a fórumhoz.

Vagy visszateszem a régieket, ha a fórum aktív közösségének a többsége úgy akarja, ekkor még belemegyek, hallgatok a többségre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.