Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Nem akarok rosszindulatú vagy hangulatromboló lenni, de úgy látom, hogy több energiátok megy el erre, mint amekkora értelme van. Bár emojiknak tényleg tök jók lehetnek ezek, de a véleményezésre alkalmatlannak tűnnek. Egyelőre pont az eddig még hellyel-közzel működőképesnek tűnő jelek lettek lecserélve olyanokra, amik nagyban tényleg jól passzolnak a jelentéshez, viszont kicsiben én még gépen se látok belőlük szinte semmit.

 

A "szmájlik", pluszok, mínuszok, ujjak, nyilak stb. lehet, hogy elcsépeltek és nem illenek a SW-hoz, de ahhoz, hogy ilyen kicsiben is közvetíteni lehessen egy-egy jelentést, ahhoz erősen stilizált szimbólumok kellenek. Hiába szívbemarkolóan szomorú, ahogy Padmé összeroskadva a kezeibe temeti az arcát, ha ebből 8x8 pixelen kb. semmi sem kivehető.

De persze ez csak az én véleményem, nem leszek ünneprontó, ha a többségnek tetszik az irány, akkor nem ellenkezem. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Padmé viszont szerintem is cserére szorulna.

Padméval még kísérletezünk. Próbáltuk úgy, hogy csak a feje látszódik, de úgy túlságosan facepalm jelleget kapott. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Padmé cserélve lett. Abban maradtunk Dzséjttel, hogy most egy ideig így marad. Ugyan 100x100 pixelben nem mindegyik ikon tökéletes, de idővel remélhetőleg mindenki megszokja. A Dzséjt által készített emblémáknál pedig a színekre érdemes koncentrálni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én telefonról nézve most már látom az új vicces, zavaros és szomorú ikonokat, de a többi maradt a régi. Ezek szerint azok is megváltoztak, ahol a színek követik a korábbi ikonokét, de az ikonok maguk újak? Csak hogy tudjam, mire számítsak majd, ha otthon látom. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Srácok! Hogy lehet feltölteni ide egy fájlt? Régen simán mentek a zip-ek. Most egy word doksit töltenék fel a Rebels topicba akár simán, akár zip-elve, de azt írja 20kb-nál nem lehet nagyobb.

Jelen file 590kb. Van megoldás?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.