Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Üdvözletem, Mesterek!

Előljáróban szeretnék gratulálni az oldalhoz, a külső igazán bámulatos, minden belépéskor megteremti az ember alaphangulatát, hogy aztán újult Erővel nyílvánítson véleményt SW témában! Aztán szeretném megköszönni Ody mesternek a meghívást a fórumra, nagyon megörültem neki amikor megkaptam, egyáltalán nem is számítottam ilyesmire! Eddig azért nem jelentkeztem, mert tegnap este értem haza nyaralásomból! Szóval köszönöm! És így első hozászólás gyanánt, szeretnék mindenkit üdvözölni, azokat akik már valamennyire ismernek az sw.hu fórumáról, és azokat is akik újonnan csatlakoznak majd Ody csapatához!

Bocsánat a rögtöni OFF kezdéssel, remélem meg lesz bocsátva!:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Forceuser! Örülök, hogy Te is megérkeztél. Írtam neked privát üzenetet :)

 

Majdnem percre pontosan tíz napja indult a fórum, és már ennyi idő is elég volt arra, hogy megszülessen az ezredik hozzászólás. Ez az srácok, csak így tovább :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Helló!

 

No végre egy hely, ahol nem a "kritikusok", hanem a rajongók gyülekezhetnek. Egy hely, ahol nem az a lényeg, hogy klónok-e a rohamosztagosok, hogy miért viselnek a nabooi pilóták barna sisakot szemüveggel, nem az, hogy miért tűnik gyorsnak Anakin átállása, ha csak az ep3 közepét nézzük, vagy hogy miért mondja Leia, hogy csak képekre, érzésekre emlékszik Padmé-ról, hiszen az Erő segítségével sokkal több is ismerős lehetne neki (mint Luke-nak a Dagoba vagy a Bespin).

 

Bár most nyáron sokat utazgatok a barátnővel ide-oda, már biztos, hogy ez lesz az új törzshelyem, mindne jó arc áttelepült.

Kedvet kaptam a "Tibur55 oldalá"-hoz hasonló tevékenység folytatásához, rengeteget digiztem az ep3-as időkből, meg persze minden más témáról, alig várom, hogy feltölthessem az érdeklődőknek. Persze iszonyú mennyiségű "18"-as kép is érkezett (pár már a 21-es kategóriába is alig férne bele:), hamarosan ezeket is elkezdem pakolni amolyan Before the Helmet stílusban. A fentiek azonban csak a "Saga fórum" látogatóinak szólnak, zártkörűek lesznek, kóddal levédve.

 

Gratula a készítőknek a munkáért, de legfőképp az ötletért!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az elmúlt durván egy órában nem lehetett elérni az oldalt. Remélem senki nem pánikolt be ezalatt :D

Mindössze arról van szó, hogy lesznek apró változtatások, amikről már korábban szó volt, s persze amikor heggesztés alatt van a fórum, olyankor nem elérhető. 8)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Helló Tibur, jó, hogy te is itt vagy. Én egyenesen imádom ezt a helyet, itt tényleg rajongók vannak.

Régen az sw.hu fórumát szerettem hasonlóan, de az ep3 közeledtével egyre inkább erősödött az antifan oldal, a film eljövetelével pedig, mint a Sith, hatalomra törtek (na jó, kicsit túlzok :wink: ). A lényeg, hogy örülök, hogy én is tagja lehetek ennek a kis csapatnak.

 

Once more, the Fan will rule the Star Wars Galaxy, and we shall have peace.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az elmúlt durván egy órában nem lehetett elérni az oldalt. Remélem senki nem pánikolt be ezalatt  :D  

Mindössze arról van szó, hogy lesznek apró változtatások, amikről már korábban szó volt, s persze amikor heggesztés alatt van a fórum, olyankor nem elérhető.  8)

És akkor had mutassam be szerény személyem, a "webmester-helyettest". :D

Üdv mindenkinek!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bannerügyileg mára ennyi, az oldalsó banner holnaptól várható(Legas tolmácsolásában), de az eddigiek miatt is hatalmas taps jár neki, mivel nem csak bannerben segített, hanem minden fórummal kapcsolatos kérdésre tudta a választ. ;) Mégegyszer köszönöm Legasnak!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.