Jump to content
Ody Mandrell

Vélemények és javaslatok

Recommended Posts

Akinek szaggat a Chrome, annak ajánlott megnyitni a task managert (SHIFT+ESC), ott a CPU oszlopában megnézheti, hogy melyik folyamat cuppant rá a procira, és leállíthatja.

Vagy esetleg az ebben a videóban látható folyamatot is végig lehet csinálni, hátha segít:

• Köszönöm 1
  • Tetszik 2

Posted (edited )
17 perccel korábban, Kenobi tábornok írta:

Légy szíves töröld az utolsó két hozzászólásomat az EP IX spoileres topikban. Köszi! Véletlenül többször töltötte fel a képeket.

Töröltem, és itt is megismétlem az ott írtakat:

Tapasztalatból tudom, hogy a LEGO ezt nagyon komolyan veszi. A PC Guru Online-nál is volt már ebből kis kellemetlenségünk, és már bizony ez a fórum is kapott évekkel ezelőtt feltöltött, nem hivatalos legós képekre figyelmeztetést - ez nem is olyan régen történt. Szóval

NE TEGYETEK FEL a fórum szerverére a Star Wars legókról szóló nem hivatalos képet, illetve közvetlen ne is linkeljétek be. A legjobb, ha a kép közvetlen linkelése helyett az oldalt linkelitek, amin a legós képek vannak.

Edited by Dzséjt
  • Köszönöm 1
  • Tetszik 1

Valamiért be van nálam lassulva az oldal, illetve a hsz-ek fele csak félig jelenik meg. Nálam van a hiba (telefonról vagyok most)? Vagy szerveroldali a probléma? 

14 perccel korábban, M.Laci írta:

Valamiért be van nálam lassulva az oldal, illetve a hsz-ek fele csak félig jelenik meg. Nálam van a hiba (telefonról vagyok most)? Vagy szerveroldali a probléma? 

Nekem is telón a hsz -ek nem jönnek be, márha valaki baromi hosszú esszét ír. De azon kívül nekem normális. :)

Nekem is több napja lassú az oldal akartam is írni pedig én asztali gépről vagyok okos telóm nincs is. Nem tudom nálam akkor mi lehet a hiba,de szó szerint széteszi a memóriámat az egész olyan lassú.

Mobilon most nekem is nagyon szenved, de csak Chrome-on. MIUI gyári böngészővel simán megy

Edited by Yoda József

Chrom-al korábban semmi baj nem volt, de mobilon most valamiért marha lassú lett az oldallal. Kapott frissítést ami nem tetszik az oldalnak? 

2019. 08. 12. - 14:18, Ody Mandrell írta:

De ugye érzed, hogy ha másnál minden ok akkor valószínűleg a Te rendszeredben lesz a hiba.

Ugye érzed most már, hogy ez egy általános gond? ;)

34 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Igen, és nem a fórumrendszerünkben a hiba. Ez a lényeg. ;) 

Igen, ebben egyetértünk, de valami általánosan nem kompatibilis a Chrome és a Fórum között most. Nem tudom, hogy ez hogy lehetséges, de nagyon így fest a helyzet. :para:

Akármi is ez, szerintem a Chrome-otok alatt fut valami, mert nálam még mindig nincsen semmi gond se PC-n, se mobilon, de megnéztem a laptopot is, azon sincs semmi gond. És minden naprakész, sőt nálam renderelés miatt még le is van terhelve a proci PC-n 100%-ra, de így sincs lassulás.

2 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Akármi is ez, szerintem a Chrome-otok alatt fut valami, mert nálam még mindig nincsen semmi gond se PC-n, se mobilon, de megnéztem a laptopot is, azon sincs semmi gond. És minden naprakész, sőt nálam renderelés miatt még le is van terhelve a proci PC-n 100%-ra, de így sincs lassulás.

Esetleg Windows verziótól nem függhet a dolog? Bár Ody azt írta, hogy neki mobilon fos.

3 órával ezelőtt, Donát írta:

Esetleg Windows verziótól nem függhet a dolog? Bár Ody azt írta, hogy neki mobilon fos.

Nem hiszem. A laptopomon Win 7 van, a PC-n Win 10-es, a mobil meg nekem is androidos. Viszont egy kicsit utána olvastam, és úgy tűnik, a Chrome utolsó frissítésével van a gebasz. Több panaszt is olvastam lassulásra, processzor terhelésre, fagyásra, és ezek az augusztus 5-e környékén kijött frissítés után jelentkeztek, de úgy tűnik, csak néhény rendszeren,

Chrome teljes újratelepítését mobilon próbálta már valaki? Én most pár napig csak mobilnetről leszek, így én nen tudom megkísérelni.

1 órával korábban, Yoda József írta:

Chrome teljes újratelepítését mobilon próbálta már valaki?

Én azt csináltam, hogy a Play áruházon keresztül a Chrome összes frissítését - a legutóbbit is beleértve - töröltem. Ezek után nekem normálisan működik, akadni nem akad és még a hosszú hsz -ek elolvasása se okoz gondot - magyarán, látom a bitang hosszú Dzséjt írásokat. :D