Jump to content
Ody Mandrell

Vélemények és javaslatok

Recommended Posts

A véletlenre nem gondoltam. A próbálgatás beugrott. Meg az is hogy utána törölhette volna.

2 órával ezelőtt, Rog írta:

@Kargarosz

Kéretik az ezelőtti hozzászólásom dühítős értékelését visszavonni. Totál felesleges volt azzal foglalkoznod. Egyáltalán nem vágom hogy mi a dühítő abban a kommentben neked.

Az ég világon semmi csak próbáltam egy kicsit viccelődni mivel te választottad ki :D Nyugi Rog én szeretlek  :D 

A képet amivel értékeltél nem én választottam ki. Az általad értékelt hozzászólásom egy másik képre vonatkozik.

19 hours ago, Rog said:

@Kargarosz

Kéretik az ezelőtti hozzászólásom dühítős értékelését visszavonni. Totál felesleges volt azzal foglalkoznod. Egyáltalán nem vágom hogy mi a dühítő abban a kommentben neked.

Nyugi, nekem Donát reagált ugyanígy egy kommentemre a Marvel topikban, csak "vicces"-sel. Azóta se osztotta meg velem, mi volt neki abban vicces, pedig szívesen nevetnék vele. :D 

On 1/8/2020 at 12:13 PM , Dzséjt said:

Pláne úgy, hogy a Star Warsban meglepően kevés dühöngő karakter van. Kylo Ren és Anakin (mily meglepő, igaz? :D ), oszt jónapot. Viszont Kylo csak bútorátrendezéssel fejezi ki dühét, Anakin meg csúnyán néz. Egyik sem éppen "ikonbarát".

Ha jól emlékszem, Pong Krell sem volt éppen egy nyugodt pasas. :D Bár ő inkább talán goromba meg undok volt, mint dühöngő.

Ody, nincs esetleg egy statisztika, hogy melyik visszajelzőt mennyiszer használtuk eddig? Hány "Imádom", hány tetszik, stb. került eddig kiosztásra?

De van ilyen statisztika.

1. Tetszik: 64.1% (36.531)

2. Vicces: 13.5% (7.717)

3. Nagyon tetszik: 9.7% (5.530)

4. Köszönöm: 7.3% (4.134)

5. Meglepő: 1.9% (1071)

6. Szomorú: 1.6% (928)

7. Nem értek egyet: 1.3% (741)

8. Zavaros: 0.6% (338)

• Like 1
  • Köszönöm 1
  • Tetszik 3

2020. 01. 08. - 19:51, Dzséjt írta:

Holnap megszerkesztem, aztán megnézzük, hogyan fest. :) 

Valaki szóljon rám holnap, hogy ne felejtsem el...

2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Ma holnap vagy holnap holnap. :D

Tegnaphoz képest ma holnap. :) 

Posted (edited )
11 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Tegnaphoz képest ma holnap. :) 

the empire strikes back there is no try GIF

:D

Edited by Bence1997
  • Like 1
  • Vicces 1

Posted (edited )

Sziasztok! Lenne egy javaslatom a háttérképekkel kapcsolatban. Mivel 6 db hely van és úgytűnik, hogy nem lehet bővíteni(?), ezért a javaslatom az lenne, hogy az SW különböző éráit/médiáit meg lehetne jeleníteni a háttereken.

Jelenleg úgy áll a helyzet, hogy a 6 -ból 3 ST jellegű - ebből 2 TLJ - van 2 db PT -s hátterünk - Coruscant és Kamino - továbbá a Scariffi csata a RO "jelképe". Szerintem remek ötlet lenne a következő:

- A PT -nek maradjon a kaminoi, én például azt használom, nagyon jól néz ki.

- Az OT -nak jöhetne egy háttérkép, bármi szinte

- Az ST -nek a 3 közül lehet az egyik, én a TLJ -s azon plakátjára szavazok, ahol Rey fénykarddal választja el Luke és Kylo fejét. :D

- A spin-off filmeknek jó a csata képe, de lehet más jellegzetes téma is. :)

- Az élőszereplős sorozatoknak jól jöhet egy. Például most a Mandinak egy háttérkép remekül állna.

- Végül pedig az animációs sorozatoknak is megfelelne egy kép. Régen volt Rebels, most lehetne aktuálisabb, mondjuk TCW. :D

Vélemények? :)

Edited by Bence1997

Igyekszem időt szakítani rá ma. :) 

Posted (edited )

Csak én értem félre, de amikor BB-8 ezt mutatja akkor nem épphogy bemutat Finnek, hogy "kapd be"? 

Edited by Darth Cupsy

Sokkal valószínűbb hogy BB mutogatása Finn mutogatásával egyenértékű.

12 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

Csak én értem félre, de amikor BB-8 ezt mutatja akkor nem épphogy bemutat Finnek, hogy "kapd be"? 

Nem, azt mutatja, hogy "like", ahogy Finn is, hiszen épp akkor tett szívességet a csávónak. ;)

Viszont szerintem felesleges még egy "szívesen" is.

Pláne hogy a "köszönöm"-et már nagyrészt ikonnal jelezzük a másiknak, így nincs hozzászólás amire rálehetne nyomni a "szivesen"-t.

8 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Nem, azt mutatja, hogy "like", ahogy Finn is, hiszen épp akkor tett szívességet a csávónak. ;)

Nemtom nekem az a mozdulat, az első megtekintéstől úgy jött le, hogy mivel Finn nem ellenálló így BB nyilván ellenséges vele vagy legalább is bizalmatlan és nem is akarja elmondani a bázis helyét, de Finn mégis kihúzza belőle, megköszöni erre BB-8 meg, "oké elmondtam, de bakaphatod" :D Az ahogy kicsapja a hegesztőt tök olyan, mint amikor ökölbe szorított kézzel mutatunk valaki felé aztán kiemeljük a középsőt, a like-ot nem így csapja ki az ember szerintem azt egyből mutatod. Na mindegy az nekem így is úgy is megmarad "kabbénak" :lol:

Bennem soha fel se merült, hogy ez "kabbe" lenne. :) Szerintem is Finnre reflektál, innentől haverok. :) 

13 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

Nemtom nekem az a mozdulat, az első megtekintéstől úgy jött le, hogy mivel Finn nem ellenálló így BB nyilván ellenséges vele vagy legalább is bizalmatlan és nem is akarja elmondani a bázis helyét, de Finn mégis kihúzza belőle, megköszöni erre BB-8 meg, "oké elmondtam, de bakaphatod" :D Az ahogy kicsapja a hegesztőt tök olyan, mint amikor ökölbe szorított kézzel mutatunk valaki felé aztán kiemeljük a középsőt, a like-ot nem így csapja ki az ember szerintem azt egyből mutatod. Na mindegy az nekem így is úgy is megmarad "kabbénak" :lol:

Ez a mozdulat benne lesz a Battlefont 2-be, mint emote BB-8nek. Ott is thumbs up lesz a neve. :D 

20 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

Én még rajtad kívül senkiről sem hallottam, aki ezt kabbeként értelmezte volna. Főképp, mivel abszolút nem is illene BB cuki karakteréhez. :)