Jump to content

Vélemények és javaslatok

Recommended Posts

Szerintem a koronavírus téma megmaradhat az Egyéb Fontosban. Szigorúbb felügyelettel, moderálással. Plusz így több emberhez is eljut ez a dolog a fórumon. 

Én mondjuk örülök, hogy van egy olyan fórum ( :D ) ahol lehet róla normális keretek között beszélni, de annyira átpolitizált is a téma, hogy hamar átmegy komoly véleménynyílvánításba a dolog :D Az Egyéb fontosba megmaradhatna annyi, hogy ki mit kapott, mi a tapasztalata stb, Lehet kellene egy dühöngőt is csinálni egyébként 

Dühöngeni lehet a neten tonnaszám, itt a közéleti topik is ilyen kicsit. Én nem szeretném ha erre menne el a fórum, még akkor se, ha esetleg nincs szem előtt a dolog. Nem tudom a többiek hogy vannak ezzel.

De én itt akarok dühöngeni :P Jó érthető csak egy ötlet volt, mert még ha megy is az ócsárolás, azért mégsem egymás felmenőinek a szidásából állnak ezek a dolgok mint sok helyen :)  

Kellene csinálni akkor egy nagy SW Saga Fórumos ewok huntot ott mindenki kiadhatná a mérgét :D 

13 minutes ago, NorbiLordi said:

Kellene csinálni akkor egy nagy SW Saga Fórumos ewok huntot ott mindenki kiadhatná a mérgét :D

Tán már elfelejtetted hogy hárman is milyenek vagyunk?:P Ott nem a dühöt adod ki magadból, mégtöbbet szedsz fel, mert a rohadt kis ewokok 5 perc alatt kinyírnak.:lol:

Szerintem elég annyi az egyéb fontosba, hogy ki mikor milyen vakcinát kap/kapott és milyenek a tapasztalatai az oltás után. Más viszont jó lenne, ha a közéletbe kerülne. Tudtommal ez a fórum 2005 -ben úgy jött létre, hogy nincs politizálás, 2012 -ben az volt a szabály, hogy nincs politizálás és tudtommal még mindig az van a szabályzatban, hogy nincs politizálás. A probléma itt azzal van, hogy a koronavírus miatt itt nálunk akarva-akaratlanul belekerül a politika is, amelynek nem kéne megtörténnie. Szóval remélem megoldódik a helyzet, mert nekem őszintén elég itthon azt hallgatnom, hogy a mamán 0-24-ben a HírTv-t nézi, ahol mi más, ha nem a covid a téma. :)

Nos akkor, mától minden ami nem Star Wars és oltási tapasztalat, napi adat téma, az a Közélet Klubba menjen. Én is ehhez fogom tartani magam. 

OK, bár én leszögezem, hogy leginkább úgy szeretnék nem a COVID-ról beszélgetni, hogy már nincs mit beszélgetni róla.  :) Valóban túlteng most az Egyéb fontos topikban ez a téma, de ez azért van, mert ennyire fontos szerepe van az életünkben, ez egy egyéb (nem SW) fontos téma. Ezzel együtt elfogadom, hogy jó lenne másról is beszélgetni ott, ennek nem vagyok ellene abszolút. 

Kedves fórumozók! 

Közeledve a májusi fórum-licenc megújításhoz elérhetővé tesszük azt a PayPal linket, melyen keresztül újfent támogathatjátok az oldalt. Reméljük ezúttal is minél többen tartjátok támogatásra érdemesnek fórumunkat.

Támogatói link: 

https://www.paypal.com/pools/c/8sc2QuZDhZ

Köszönjük szépen!

Az SWSAGA Fórum üzemeltetői

Köszönjük @Bomarr!

27 perccel korábban, Iqvi írta:

Good. Good. Ha elég pénz jönne össze, a licencen túl megvehetnénk egy csillagrombolót is a fórumnak.:D

Ahhoz még sokat kell neked is beletolni. Nem lesz albérlet. ;) 

• Vicces 1
  • Tetszik 1
7 minutes ago, Ody Mandrell said:

Ahhoz még sokat kell neked is beletolni. Nem lesz albérlet. ;) 

Nem he, ha fizetésem és munkám sincs.:P

5 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Nincs cél igazából. A szám kicsit megtévesztő, mert ebből már költöttünk el a gyűjtés kezdete óta. Most 35.688 Ft felhasználható összeg van a számlán.

Jah értem :) Azért kicsit bővítettem rajta biztos ami biztos :D 

Hátha összejön legalább egy X-szárnyúra

Edited by NorbiLordi