Jump to content
Ody Mandrell

Vélemények és javaslatok

Recommended Posts

Úgy értem, hogy egyből oda érkezzek, az első oldalra, miután elküldtem a hozzászólást...

Legas dolgozik ennek a problémának a megoldásán is. :) Vagyis tudtommal.

Legas dolgozik ennek a problémának a megoldásán is. :D Vagyis tudtommal.

Ok, tehát ez nem rajtam múlik... :)

Most engem nagyon nem fogtok szeretni, de ezzel futottam össze: Proxy Error

The document has moved here, aztán meg a script túllépte a futási időt.

Jó, semmi gond nem keletkezett, csak megemlítem.

Amúgy jól alakul az oldal. Itt is lesznek majd képek?

UW probléma...költözés után ilyen nem lesz. :D

Csak azt nem értem minek így lekorlátozni a futási időt, ha már ilyen sz.r a szerverük. :)

UW probléma...költözés után ilyen nem lesz. :)

Csak azt nem értem minek így lekorlátozni a futási időt, ha már ilyen sz.r a szerverük. :)

Sejtettem, nagyon szutyok ez a szerver, jobb is lesz faképnél hagyni. Esküszöm, a droidvezérlő hajó jobban kiszolgálta a droidjait a felrobbanása után, pedig az is küldhetett ilyesféle üzeneteket:

Proxy error

The document has moved here

a script túllépte a futási idejét

Én már megtettem helyette, mert engem már idegesített egy picit hogy ilyen. :)

Jó lenen ha alapból tudná kezelni az ilyeneket. :)

Egyébként Legas, valószínű, hogy jövőhéten költözünk. És ez most már nem ígérgetés. :)

Bocsesz, ha valakit idegesített. Én megpróbáltam optimizálni, de az eredmény csak rosszabb lett. Szólni is akartam, csak elfelejtettem, és most már látom, hogy nem is kell. Köszi LeGaS :)

Nekem olyan gondom van, hogyha kijelölök egy szöveget, hogy pl. sárgát szeretnék, vagy nagyobbat, vagy mit tudom én, akkor nem csinál semmit, csak a szöveg végére bittyeszti, hogy de ettől még nem lesz sárga... Tudtok segíteni? A vastagon szedettel is így van, csak azt manuálisan is betudom állítani, B /B vel.

Donát.

Donát: evvel sajnos nem tudok mit csinálni, így van megírva a rendszer. Félkövér / dőlt / aláhúzott szöveget egyszerűen úgy lehet írni, hogy bal oldalt az "Útmutató segítségével" opciót választjátok és akkor felugrik egy ablak, ahova be lehet írni mit is akartok félkövérrel / dőlt / stb...-vel szedni.

LeGaS

De azért SimonZ fantasztikus képsorozata visszajön fejlécnek(és oldallécnek)? :)

Pár napra eltüntem, erre mit látok ma reggel? Megújult a fórum :)

Elsőre még szokatlan, de jó. Próbálom állítgatni az állítanivalókat. Némelyiket már megtaláltam.

Bannerek nem lesznek, mint "régen" ?

Türelem emberek, türelem! :) Minden meg lesz oldva.

BTW, a Beállítások > Adatok szerkesztése menüben mostantól megadható, hogy ki melyik nemhez tartozik. Plz mindenki válassza ki a megfelelőt. :P (bár gondolom ti már tudjátok hogy ki lány és ki fiú, de én nem :))

Türelem emberek, türelem! :) Minden meg lesz oldva.

BTW, a Beállítások > Adatok szerkesztése menüben mostantól megadható, hogy ki melyik nemhez tartozik. Plz mindenki válassza ki a megfelelőt. :P (bár gondolom ti már tudjátok hogy ki lány és ki fiú, de én nem :))

Azért tipped biztos van, néha elég beszédesek a nevek...

Persze, tipp az van (a nagytöbbség feltételezem fiú / férfi :)), csak lányok nem tudom milyen mértékben vannak jelen. :P Kettőről tudok eddig. :)

Úgy látszik ezt a "nemes" opciót még nem igen vették igénybe az emberek...

De azért SimonZ fantasztikus képsorozata visszajön fejlécnek(és oldallécnek)? :)

És még bővül is a kollekció, ha minden jól megy... :)

És még bővül is a kollekció, ha minden jól megy... :)

Az új bannereket epedve várom én is. :)

Edited by Ody Mandrell

Valaki tud ajánlani egy megbízható szervert? Olyan kellene, amin a MySQL korlátlan, hisz ez a fórum alapja, és csak így van értelme előfizetni bármire is. Már nézelődtem a neten, de eddig nem találtam igazán jót.

Ody Mandrell! Te férfi vagy vagy nő vagy tartózkodsz. Vagy még a tartózkodástól is tartózkodsz? :)

Néhány napig nem járok erre, és megújul a fórum.

Tetszik... :D

Örülök, ha bejön. Legas igérete szerint a hétvégén lesz nagyobb fejlesztés.

Kicsit érdekes így h a fórumok, topikok címei mellett (amik magyarul vannak) maga a fórum angolul van.... "replying to Vélemények és javaslatok" és társai...

Ez a sokféle szürke nem tetszik. Legyen egy sötétszürke, vagy a múltkori fekete sem volt rossz, de hogy egyik hozzászólás ilyen a másik olyan... valahogy neeeeeeeem....

Oldalra nem leetne valami keretféle? Az OK hogy a régit levettétek, fölül az a reklám eléggé belerondított... de legalább oldalt hadd legyen! (szabad kérni, hogy egy ideig klónok témában?)

Legas igérete szerint a hétvégén lesz nagyobb fejlesztés.

Akkor ha hétfőn ismét net közelben leszek, számíthatok arra, hogy ismét változásokat fogok látni :D

Krande:

Ha belépsz az üzeneteid közé, lesz jobb oldalon egy menüsor, ott mindenféléket módosítani tudsz. Legalább is én ott csináltam. Az avatarodat is ott tudod helyrehozni.

Ody lentebb írta, hogy lesznek majd bannerek is, csak mindent összehozni biztosan sok idő, és Legas sem ezzel foglalkozik éjt nappallá téve (más dolga is van, gondolom én).

Mindenkivel azt csinálja, hogy a hozzászólás elküldése után az első oldalra ugrik, ez apró kellemetlenség, de nem zavaró, egy kattintás, és már az első oldal jön be :D

Egyre jobban tetszik az új felület, többet tud mint a régi. Az ikonok terén némi káosz uralkodik még, legalábbis elég eklektikus a stílus. :D