Ugrás a kommentre

Véget ért az SW Saga kvízjáték!


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Véget ért az SW Saga kvízjáték!

 

20080812140808nyeremeny_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

Úgy illik, hogy hírben is megemlékezzünk az első olyan játékról a fórum történetében, ami tárgynyereményért zajlott. A vállalkozó szelleműek három fordulós kvízben vehettek részt, ahol nehezebbnél-nehezebb kérdésekre kellett választ adniuk. A fordulók győztesei külön döntőben mérték össze erejüket, melynek legjobbja Dzséjt fórumtársunk lett. A hatalmas lexikális tudással (és jó internetes forrásokkal) megáldott versenyző további ismérve, hogy szinte minden Star Wars kvízt megnyer amin részt vesz. Így történt ez most is, amin a döntő másik két versenyzője ( Obi1 és Ody Mandrell ) azóta is próbálja túltenni magát.

 

A fentebbi képen természetesen a győztest láthatjátok a nyereménnyel. A Darth Vader figura felajánlásáért és a címzetthez való gyors eljuttatásért az Order66.hu webshopnak tartozunk köszönettel.

 

Gratulálunk Dzséjt!

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gratulálok még egyszer Dzséjt!

Kösz még egyszer.

 

Mesélhetnél erről a Vader bácsiról mit tud. :) Kibontottad egyáltalán?

Van a hátulján egy pecek, amit ha lenyomok, akkor Vader koma sisakja a filmben látott módon rácuppan a fejére. Azon kívül minden tagja hajlik.

Természetesen már szétkaptam, de majd újra összeillesztem, mert a búrával együtt alkotják a "teljes" meditációs kamrát, mert a kamra tetejét a búrára nyomták rá. Ha levenném, olyan lenne, mintha Vader egy széttört tojásba gubbasztana, feje fölött egy lámpával :D

De jól néz ki, a feje hátulján még a hegek is megvannak.

 

Tamáska, oszt nem két nap alatt tönkretenni a játékot! :)

 

Másrészről gratula, remélem a kövi kvízre picit mérséklik nálatok a sávszélességet. :)

Kösz.

Nem szokásom olyan sokáig húzni. Két nap, cöcc :D

Az utolsó sebességre menő kvíz játék óta már volt növelés is, szóval hiába reménykedsz :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még egyszer gratula, Dzséjt :)

 

Hmm... emlékeim szerintem volt már tárgynyereményes játék, amit szintén Dzséjt nyert meg, de mivel az említett nyeremények megvoltak neki, felajánlotta a következő megfejtőnek :D

Ööö...izé, mi is volt a nyeremény? Egek, már nem emlékszem rá pontosan, de meg sem tudom nézni, mert még mindig lóg vele bizonyos valaki :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kösz mégegyszer mindkettőtöknek. :)

 

Jópofa ez a figura amúgy, jár hozzá egy harmadik kéz (abba lehet beletenni a fénykardot), emiatt a jobb kezét le lehet szedni. Szóval tuti, hogy első osztályú Star Wars figura :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még egyszer gratula, Dzséjt :)

 

Hmm... emlékeim szerintem volt már tárgynyereményes játék, amit szintén Dzséjt nyert meg, de mivel az említett nyeremények megvoltak neki, felajánlotta a következő megfejtőnek :D

Ööö...izé, mi is volt a nyeremény? Egek, már nem emlékszem rá pontosan, de meg sem tudom nézni, mert még mindig lóg vele bizonyos valaki :P

Ez volt az első komolyabb ilyen. :) Neked meg átadtam a nyereményt ami az EPI enciklopédia CD volt. Már nem emlékszel? :hehe:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez volt az első komolyabb ilyen. :D Neked meg átadtam a nyereményt ami az EPI enciklopédia CD volt. Már nem emlékszel? :)

Igaz :P

Egek, kérek engedélyt meghunyászkodni, tényleg odaadtad :hehe: Csak akkor nem volt rá időm megnézni, és úgy elraktam, hogy el is felejtkeztem róla :)

 

Ti ketten meg még kapni fogtok :P De nagyon :P

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.