Ugrás a kommentre

Sorozat fordító


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Én is azt hittem, igazat megvallva...

És én is! Kolmilan kicsit mintha elszállt volna a lehetőségtől. :D Itt a végeredmény nagyszerűsége a fontos, így ha pl. hárman dolgoznak a feliraton akkor mind a hárman besöpörhetik az elismerést. Szóval szerintem is csapatmunka kellene. Ez nem privilégium.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És én is! Kolmilan kicsit mintha elszállt volna a lehetőségtől. :D Itt a végeredmény nagyszerűsége a fontos, így ha pl. hárman dolgoznak a feliraton akkor mind a hárman besöpörhetik az elismerést. Szóval szerintem is csapatmunka kellene. Ez nem privilégium.

Az én véleményem az, hogy egyedül sokkal gyorsabban lehet dolgozni. Nem szálltam el. :P

Szerkesztve: - kolmilan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Hát nem azért mondom, de ennél nem hiszem h lesz angol felirat. A filmhez sincs, és a sorozathoz sem lesz.

A filmnek kb 1200 sora van, ami sajna elég sok. Hallás alapján mégnehezebb, és így a nyomás is nagyobb.

De ami azért nagy segítség, hogy van már felirat, így legalább azt az 1200 sort nem kell beídőzíteni.

Fordítottam már pár filmet, sorozatot, és az a legrosszabb része. Ha már van egy spanyol, v bármilyen másik, onnan sokkal könnyebb.

Nemrég fejeztem be egy sorozatot, és nagy kedvem lenne a CWhoz is, de sajna nem lesz időm most rá, és hát a rajongók nyomása. :D

Cicmaxnak és a többieknek is iszonyat lehet h MUSZÁJ csinálni, mert amíg csinálja addig de jó fej, bírjuk, de amint késik egy kicsit, néhol már any*znak...

Én akkor csináltam, amikor ráértem.

Szal hajrá annak aki ezt bevállalja, nagy felelőség.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A korábbi CW részekhez mindhez van magyar felirat. Tehát anno csinálták. Íme.

Bár azért most kissé megijedtem, hogy ha nem lesz angol felirat akkor hogyan fogjuk nézni?? :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A korábbi CW részekhez mindhez van magyar felirat. Tehát anno csinálták.

 

Ody egy idő után mindenhez van felirat. :D

Amúgy ne hasonlítsd a Gendys CW-t ehhez. A Gendysben 34 sor szöveg van... :D :D az kb 10 perces munka.

Sztem az új részekben nem ennyi lesz, inkább a szokásos 300, de inkább több. :D

 

Ha kolmilan vállalod, besegíthetek, ha lesz időm. :D

Szerkesztve: - kudarmubat
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

hát ahogy mondták, a film is inkább akció, mintsem furfangos történet és annak is 1200 sora van. :rock:

És egy 20 perces sorinak, amiben közepesen -mennyiségre értem- beszélnek, van 250 sor. :)

De nem akarok itt kötözködni meg semmi, csak a tényeket írtam le.

 

mondjuk az is igaz h a Pathfinder című filmnek, ami legalább másfél óra volt, alig volt 200 sor szövege... :D na lol.

Szerkesztve: - kudarmubat
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

hát ahogy mondták, a film is inkább akció, mintsem furfangos történet és annak is 1200 sora van. :rock:

És egy 20 perces sorinak, amiben közepesen -mennyiségre értem- beszélnek, van 250 sor. :)

De nem akarok itt kötözködni meg semmi, csak a tényeket írtam le.

 

mondjuk az is igaz h a Pathfinder című filmnek, ami legalább másfél óra volt, alig volt 200 sor szövege... :D na lol.

Pontosan 1026 sora van, és elkezdtem fordítani. Mára úgy 326 sort tervezek, és ha kész lesz, fel is teszem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remek. Hol találtál angol feliratot? :rock:

Sehol. A hollandot vettem alapul(időzítésnek), és néha belenézek abba a ... feliratba, ha valamit nagyon nem értek. 55.sor.

Obi és a klónok tegezzék egymást?

 

(eldöntöttem, a klónok magázzák, Obi is őket, de Anakin tegezi a klónokat.)

Szerkesztve: - kolmilan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.