Ugrás a kommentre

1x01 - Ambush


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Néha mondjuk úgy viselkedett mint a "Dagobah-i Yoda" kicsit őrült volt, de az mégjobban tetszett.

Azért tényleg jó hogy megmutatják, mire is képesek a Jedik.

 

Még a film előtt azért izgultam, hogy a droidok poénjai el ne rontsák az egészet, de csak jobbá tették, és úgy hiszem itt sem volt ez másképp.

 

 

Hát, Yoda tényleg egy kicsit őrültebb volt a megszokottnál, de nem vitte túlzásba. :)

 

A droidok e részbeli poénjai nem igazán rémlenek. De az ötödik évad vége felé úgy voltam velük, hogy jóval komolytalanabbak, butábbak, ostobábbak, mint amilyenek a filmekben vagy a CW-ben voltak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És ugye nem mellékes, hogy már ezzel a résszel megismerkedhettünk egy addig alig ismert kultúrával, a toydari fajjal. :) Emlékszem, én ekkor fogtam fel először igazán, hogy a sorozatban micsoda nagy potenciál rejlik. Nagyszerű volt tapasztalni a galaxis bővülését. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Igen, a 2003-as CW-ben is hasonlóan indult. Ennél a sorozatnál a negyedik évadban kezdtem megkedvelni,

amikor Obi-wannal együtt harcol Maul és Savage ellen.

Persze azelőtt sem utáltam annyira, de azt se mondanám, hogy kedveltem volna.

Kar volt beneznem ide...:( Akkpra Spoiler egybol,hogy arconvag!
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 évvel később...

Így este még megtekintettem ezt a részt is - a Supply lines után természetesen. :)

 

Nagyon jó rész, öröm volt újra elmélyülni Rugosa látványában, amely egy kiszáradt planéta volt, nagyon szép, színes koralokkal.

Amire felkaptam a fejem, hogy a droid azt mondta Ventress -nek, hogy: "Don't worry, Supreme Leader...", amelyből rögtön Snoke és Kylo jutott az eszembe. :D

Ugyanez volt akkor, amikor Ventress a 2-2-4 -es droidot hívja, ami előreutalás a 224 -es osztagra a TCW 1×05 -ben, ahol a hírekben mondják, hogy a 224 -es osztag a mimbanon tanyázik. És később a Solo -ban is Han a 224 -es alakulathoz kerül. Lehet, hogy belemagyarázom az utóbbit, de nekem nagyon tetszenek ezek a kapcsolatok. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.