Ugrás a kommentre

The Clone Wars DVD és Blu-Ray


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Hú, de brutális. Az száz, hogy fémdobozosban biztos megszerzem. Ha kiadják magyarul jobban örülök, ha nem, akkor a külföldit megrendelem (Sin City is így van meg és nagyon jó - én a DVD-ket nemcsak a film miatt, hanem a külső miatt (is) veszem, szeretem az igényes kiadásokat.)

 

Hát remélhetőleg megjelennek magyarul is, bár ha a CW nem jelent meg, akkor ez sem. (Amúgy CN-es mese DVD-k nem jelennek meg itthon, de külföldön igen.) Remélhetőleg az FHE vagy az Intercom (tényleg ki a forgalmazója? Merthogy az FHE az Warneré, de az Intercom jelentette meg eddig a Star Wars filmeket itthon) behozza valamelyik sima megjelenést. És az Xpress-et is kéne nyüstölni, hogy az exklúzív terméket, meg ő hozza :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az nem baj, az a lényeg, hogy külföldön megjelenjen.

1 kérdés Ody: Mondtad, hogy megrendelted külföldről a TCW zenéjét. Nos én majd a fémdobozos TCW DVD kiadást akarom megrendelni. Leírnád, hogy mit kell majd csinálnom?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az nem baj, az a lényeg, hogy külföldön megjelenjen.

1 kérdés Ody: Mondtad, hogy megrendelted külföldről a TCW zenéjét. Nos én majd a fémdobozos TCW DVD kiadást akarom megrendelni. Leírnád, hogy mit kell majd csinálnom?

Az a helyzet, hogy nem én rendeltem hanem pildi! Légyszíves őt kérdezd erről. Egyébként ez a fémdobozos CW engem is érdekelne. Vajon mennyibe kerül majd? :D Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az nem baj, az a lényeg, hogy külföldön megjelenjen.

1 kérdés Ody: Mondtad, hogy megrendelted külföldről a TCW zenéjét. Nos én majd a fémdobozos TCW DVD kiadást akarom megrendelni. Leírnád, hogy mit kell majd csinálnom?

Válaszolok az üzenetedre, de annyit tudnod kell előre, hogy eddig én az USA-ból rendeltem a dolgokat, de DVD-t viszont nem érdemes, mert más a normája, európai lejátszó nem játsza le. Elvileg lehet Németországból is rendelni, de azt még nem próbáltam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Válaszolok az üzenetedre, de annyit tudnod kell előre, hogy eddig én az USA-ból rendeltem a dolgokat, de DVD-t viszont nem érdemes, mert más a normája, európai lejátszó nem játsza le.

Ha régiófüggetlenítve van, akkor igen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak az a baj, hogy ezek NTSC kódolásúak. :) Egyébként a widescreen edition előtt értelmetlenül állok, hiszen az összes korongon szélesvásznú lesz a film vagy nem?

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No, majd megnézem a német amazon.de-n, ott mi a helyzet. Szerintem angol nyelv és angol felirat a német kiadáson is biztosan lesz.

Én már néztem, de egyelőre csak a Blu-Ray változatot találtam meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És az árát is nézted? Szállítással együtt 42,5 EUR, ami kicsit több, mint 10 eFt... Én nem néztem nagyon eddig, nálunk mennyibe kerül egy Blu-Ray Disk, de mintha ennél jóval olcsóbb volna.

A DVD változat ára is húzós lesz, az biztos. Ott még kapható az Ep2 DVD-n, az is 19 EUR + 7 EUR szállítási költség, ami összesen kb. 6400 Ft. :) Nem hiszem, hogy ennél sokkal olcsóbb lenne a TCW. És se magyar hang, se magyar felirat...

Szóval reménykedjünk, hogy megjelenik nálunk is, előbb vagy utóbb ... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet előrendelni :P

Megtettem. :D:):D

 

Bemásolom az extrákat:

* Kisfilm - A Klónok háborúja - Az el nem mondott történetek - A Cartoon Network új animációs sorozatáról (kb. 30 p.)

* Kisfilm - A Klónok háborúja hangjai - A párbeszédek felvétele a stúdióban (kb. 10 p.)

* Kisfilm - Egy új zene - Így készült a film zenéje egy 90 tagú prágai zenekar közreműködésével (kb. 11 p.)

* Képgaléria - 43 kép

* Kisfilm - Webizód: A Klónok háborúja - bevezetés (kb. 4 p.)

* Kisfilm - Webizód: Eposzi csaták (kb. 3 p.)

* Kisfilm - Webizód: Jönnek a klónok (kb. 4 p.)

* Kisfilm - Webizód: Hősök (kb. 3 p.)

* Kisfilm - Webizód: Gonoszok (kb. 4 p.)

* Kisfilm - Webizód: Anakin tanítványa (kb. 4 p.)

* Kimaradt jelenetek - 4 kimaradt jelenet (kb. 4 p.)

* Előzetes - 3 előzetes (kb. 5 p.)

Szerkesztve: - kolmilan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.