Ugrás a kommentre

The Clone Wars DVD és Blu-Ray


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Megnéztem az első lemez kisfilmjét a Mon Cala trilógiáról. Hogy ezek mit leműveltek. :D Négyen ültek össze, és amolyan mini audiokommentárral nyomták végig a zegészet. Sok poén, és sok élcelődés is volt benne. :D Nem is tudtam, hogy Killian Plunket a TCW stáb "Llew" -e :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg volt ma este a Lee-char trilógia. Mit mondjak...beszippantott. Filmszerű hatás, effektek, zene és sztori nagyon egyben volt. Most látszik igazán milyen hatalmas színvonalon áll ez a sorozat a maga nemében.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem az első lemez kisfilmjét a Mon Cala trilógiáról. Hogy ezek mit leműveltek. :D Négyen ültek össze, és amolyan mini audiokommentárral nyomták végig a zegészet. Sok poén, és sok élcelődés is volt benne. :D Nem is tudtam, hogy Killian Plunket a TCW stáb "Llew" -e :lol:

 

 

Tehát megy a magyaros nyavajgás? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Megmondom az őszintét (bénafalvi indítás)....már azon gondolkodtam, hogy hagyom a csudába ezt a fórumot, mert annyit késett a TCW BR kritika, de most mégis kapott egy esélyt a saga fórum. :D

Ody, jó kritikát írtál, de lehettt volna még hosszabb. Annyira bele tudod vinni az embert az élményeidbe, hogy öröm azokkal azonosulni. Való igaz, a BR kiadáshoz nem ér fel a netről leszedett verziók tömkelege, ebben egyet kell értenem. Ugyanakkor senki ne érezze magát kellemetlenül, hiszen ezek a kiadványok igen drágák és nem kisebb rajongó az, aki hozzám hasonlóan élvezkedik a WEB-DL verziókon. Szülinapomra magam is beszereztem az első 3 évad BR kiadását és bizonyára ez som fog hiányozni a repertoáromból. Nagyszerű lett a 4. évad de most többet nem írok, fontosabb dolgom van....az 5. évadot kell néznem. ;)

 

Köszönjük a kritikát! Többet, többet....még többet!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
  • 3 héttel később...

Annak hátterében, hogy a harmadik évad megjelenése késik (elmaradt), az állhat, hogy az itthoni elég ramaty DVD-eladási statisztikák miatt a kiadók kénytelenek valahogyan csökkenteni a veszteségeiket. S ennek legegyszerűbb módját a sorozatok törlésében látják, azok kevésbé értékesíthetőek. Legalábbis ez volt a lényege egy online bolt fórumában olvasható pár héttel (hónappal) ezelőtti postoknak.

S ez a tendencia már most is megfigyelhető: kevesebb sorozat jelenik meg a korábbiakhoz képest, talán csak az IC folytatja a HBO-s sorozatait.

A TCW esetében talán még a Disney-felvásárlás is közrejátszhatott, a ProVideo esetleg már nem vállalta a megjelentetést ilyen körülmények között. De a remény hal meg utoljára, s talán a Disney másként dönt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 hónappal később...

Ezeket találtam...Kamugyanús mind, de legalább érezzük kb hogy nézhet majd ki.

Ahsokát szeretném én is, de elfogultságom révén egy Obi-wanos is beleférne..

És bónuszba bedobom saját rajongói dvd borítómat...

tHC5yGR.png

GwItml0.jpg

s5dvd1.zip

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem biztos, hogy kamu, mert olyan összeollózottnak tűnnek, bár meg kell hagyni, nem néznek ki rosszul. Kíváncsi vagyok, hogy ezúttal ki lesz rajta, de Ahsoka immár tényleg megérdemelne egy borító szereplést! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.