Ugrás a kommentre

The Clone Wars DVD és Blu-Ray


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Annyi szent, hogy mindhárom elképzelésen zöld a háttér.

Valaki csak tud valamit... :hmm:

Meglehet, hogy a Wikipédia az oka. A "List of Episodes" szekcióban mindig ellátják egy színnel az évadot. Nem csak itt, hanem más sorozatoknál is. Új évadok esetén mindig véletlenszerűen választanak színt, de ha kijön a DVD/Blu-Ray kiadás, akkor annak a borítójához igazítják. Ezért lett az első évad színe piros, a másodiké szürke, a harmadiké kék, míg a negyediké sötétszürke. Az ötödik évadnak teljesen véletlenül a zöld színt választották, talán ez is lehet az oka, hogy éppen zöld színűek lettek ezek a borítók. (Tekintve, hogy a hivatalos borítót egyelőre nem hozták nyilvánosságra.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Azért én is imádkozok!

És persze olyan kivitelben, mint a korábbiak. Kicsit emiatt én aggódom, mert a Disney nagyon fapadosra vette mostanában a figurát. Még az olyan sikerfilmek, mint az Avengers is olyan formában jött ki, hogy extra csak mutatóban volt rajta. Bár mivel ez nem hazánkban jön ki, azért több esélyt látok egy kielégítő kiadásra, de akkor is, azért ezen a téren tartok a Disney miatt. De még akkor is, ha a Warner hozza ki, mert nekik meg ez már ugye egy "ilyenünk is volt" sorozat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Ahogy olvastam, október 16-án jön Franciaországban az 5. és az 1-5. évad BD és DVD. Tehát nem kell aggódni a megjelenés miatt.

Az már más kérdés, hogy én direkt nem vettem meg külön az évadokat, mert egybe szerettem volna az egészet, és a bónusz tartalomról még nincs hír...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Szerintem is nagy kár érte. Egyrészt aktívabb szerepe volt az évadban (bár Maul és Yoda után tudjuk, hogy ez nem szempont), másrészt a zöld jobban passzolt volna az ő képmásához.

Egyébként úgy tűnik, a múltkori "kamugyanús borítók" mégis hivatalos forrásból származtak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 5 héttel később...

Én sem hagyom ki, csak a pénztárcám nem feneketlen. :D Pedig már én is megnézném kronológiailag, de mivel gőzöm sincs, mikor fogom megvenni, így nem állok neki. Remélem minél hamarabb a polcon tudhatom. :clap2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Én a gyűjteményes kiadást tervezem beszerezni, viszont van valami, amiben nem vagyok biztos. Tehát ha jól értem, akkor a gyűjteményes kiadás tartalmazza az egész sorozatot, az epizód guide-ot és egy concept-art gyűjteményt. Arról viszont sehol semmi említést nem találok, hogy az egyes évad gyűjteményekre kiadott extrák közül bármit is tartalmazna. Erről tudtok valamit? Azért érdekel, mert ha semmi ilyesmi nincs benne, akkor lehet, hogy inkább a 3-4-5-ik évados kiadásokat rendelném meg. (Az 1-2 évadoknak a magyar kiadását vettem meg, de asszem a hátralévő évadokra most már úgyis hiába várnék.)

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez lényegében az ötödik évad előzetese, néhány jelenet kicserélésével. Most döbbentem rá igazán, hogy milyen régen láttam az ötödik évad részeit, ráadásul csak egyszer. Amikor Ahsoka küzd a sivatagban, azt hittem, hogy az benne sem volt az ötödik évadban. De ahogy lelassítottam és megláttam Hondót, már rájöttem, hogy melyik epizódról van szó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.