Ugrás a kommentre

Ahsoka Tano


Dzséjt

Ahsoka a Rebelsben  

48 felhasználó szavazott

  1. 1. Szerinted jó ötlet volt behozni Ahsokát a Rebelsbe?

    • Igen
      42
    • Nem
      0
    • Majd meglátjuk
      6


Ajánlott hozzászólás

Hát, elvileg a "Destroy Malevolenceben" is lesz jó pár közös jelenetük. :)

Ahsoka amúgy nekem hol bejön, hol nem... De mostanában egyre szimpatikusabbnak tűnik. Tetszik, hogy megcsinálták, hogy még nem olyan hosszúak a fejcsápjai, érzékeltetve ezzel, hogy még egy fiatal Togruta.

 

Nekem ami tetszik kifejezetten a figurájában a szemének a "változása". Ezt úgy értem, hogy a hangulatváltozásait / beszólogatásnál pajkos villanás, fáradtságnél leereszkedő szemhéj / remekül sikerült megoldani. Szerintem ez nála a legkidolgozottabb. Nálunk egyébként a gyermekemnél ő a kedvenc.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg nem tudom ti észrevettétek-e, de ha Ahsoka arcát oldalról nézzük, az orra, meg a fejformája engem egy afroamerikai lányra emlékeztet, de lehet hogy csak én látom így. Meg hogy Anakinnak is ugyanilyen orra van. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg nem tudom ti észrevettétek-e, de ha Ahsoka arcát oldalról nézzük, az orra, meg a fejformája engem egy afroamerikai lányra emlékeztet, de lehet hogy csak én látom így. Meg hogy Anakinnak is ugyanilyen orra van. :D

A telt ajkai is ezt a benyomást keltik. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én ilyet csak a twi'lek táncosnőkre tudok mondani. :)

 

Én még a Zabrakokra, Chissekre, Zeltronokra... Van még jó pár emberhez nagyjából hasonló faj a Galaxisban. Az volt durva, amikor egy Toydari táncoslány... Jujjj... Akkor már inkább Twi'lek :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam Leia a nyerő a Jediben.

Láttam olyan képet, ahol a dublőrével párban napoztak a tatooine-i felvételek készítésekor. :)

 

Ezt az arc/mimika dolgot egyébként én is észre vettem, nem csak nála, hanem még néhány karakternél is. Nagyon ügyeltek az arckifejezésekre, hogy kellően széles érzelemskálát tudjanak megjeleníteni. Szerintem Ahsoka bejövős voltának az egyik oka pont az arcjátéka, és az arcának, különösen a szemeinek a tökéletes kidolgozottsága. És itt nem az élethűségre gondolok, hanem arra, hogy úgy alkották meg, hogy ahogy megismertük egyszerűen szeretni kellett. Eleve szerethető a kinézete, főleg az arca. Ezen kívül bármit is csinál (szomorkodik, reménykedik, humorizál, beszólogat, stb.), minden érzelmet kifejezően rá tudtak vinni az arcára, megjelenésére, azaz könnyen kezelhető, jól érthető a karaktere ebből a szempontból. Ehhez jön pluszban a "szerepe", ami szintén tökéletesre sikerült. (Legalábbis kevés kivetnivalót lehet benne találni.) Tökéletesen visszaadja az éretlen, nagyszájú kamasz padawant. Anakinnal való csipkelődéseik számomra egyenértékűek (ha nem jobbak) Han és Leia párosával.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én személy szerint nagyon megkedveltem Ashokát. A hangját, a mimikáját, az ártatlanságát.

 

De nem tartom kizártnak, hogy elcsábítja a sötét oldal. Nála nagyobb Jedikkel is megesett már. Továbbá én pl. 9 évesen Anakinről kevésbé feltételeztem volna, hogy a Sötét oldalra áll, mint a mostani Ashokáról, pedig tudjuk, hogy mi lett Anakin sorsa...

 

Szóval csak ne vessünk el semmit!

 

Egyébként a kicsapása is jó gondolat, tovább mélyítené Anakin egyedüllétét a rendben, a meg nem értettségét, és a tanács valamint a közte húzódó ellentétet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Továbbá én pl. 9 évesen Anakinről kevésbé feltételeztem volna, hogy a Sötét oldalra áll, mint a mostani Ashokáról, pedig tudjuk, hogy mi lett Anakin sorsa...

Na igen, de Anakint 13 évig szédítette Palpatine, azért ez elég nagy befolyásoló tényező volt az ő esetében. Ahsokát pedig legalábbis eddig semilyen sötét oldali nem befolyásolja.

 

A kicsapás viszont szerintem úgy lenne a legötletesebb, ha Anakin szavai ellenében tenné ki Ahsokát a Tanács. Így még jobban szembe állnának.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

HEHEHEHE, potyognak a könnyeim. Obi úriember és rögtön ráadná a köpenyét, hogy ne fázzon meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát van egy nem gyenge erotikus töltete a karakternek, az fix! :D

Ahhoz képest, hogy csak 14 éves :P

(Erről eszembe jutott a haverom beszólása az Indy 4 után - nem az Indi 4-hez kapcsolódik, már valami másról beszélgettünk, akik ott voltak, talán emlékeznek rá: "Megvolt az első pedogil élményem." :D )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Láttam olyan képet, ahol a dublőrével párban napoztak a tatooine-i felvételek készítésekor. :)

 

Erre gondolsz?

 

Ma voltam haveromnál megnézni HD-ban a múlt heti részt és azt mondta, neki eddig bejön Ahsoka. Beszélgettünk a "távozásáról" és ő mondta, hogy szerinte úgy fog a karakterének vége lenni, hogy összekülönbözik a tanáccsal valami olyan dolgon, ami Anakint is nyomasztja, pl: szeret, család és elhagyja őket azért, mert nem mentheti meg őket.

Mivel elhagyta a rendet így senki nem szól róla a köv. epizódokban (filmben).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elnézést ha túl OFF lennék, de magas labda került a levegőbe. :)

 

Az lehet, hogy Fordnak megvolt Fisher kisasszony, node azért hol van ő Artuhoz képest? :D

A kis ravasz szinte premier plánba dugja végig az egész sagát, sőt a Twilightal majdhogynem napi szinten...khm....érintkezik. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elnézést ha túl OFF lennék, de magas labda került a levegőbe. :D

 

Az lehet, hogy Fordnak megvolt Fisher kisasszony, node azért hol van ő Artuhoz képest? :P

A kis ravasz szinte premier plánba dugja végig az egész sagát, sőt a Twilightal majdhogynem napi szinten...khm....érintkezik. :D

:):P:D

Na ez már tényleg perverz, és off! :D

 

Szóval ott tartottunk, hogy Ahsoka pár év múlva jó kis nőci lesz. Jó lenne viszont látni az élőszereplős sorozatban! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.