Ugrás a kommentre

Ahsoka Tano


Dzséjt

Ahsoka a Rebelsben  

48 felhasználó szavazott

  1. 1. Szerinted jó ötlet volt behozni Ahsokát a Rebelsbe?

    • Igen
      42
    • Nem
      0
    • Majd meglátjuk
      6


Ajánlott hozzászólás

Még a készítők se tudják mi lesz a sorsa. Ideje lenne agyalni rajta. :)
Már biztos felmerült ez a kérdés, sőt lehet, hogy válasz is van már rá. Csak mi még nem tudjuk. :P Ez a sorozat egyik nagy kérdőjele - remélhetőleg jól elő lesz készítve, és aztán meg elvarrva. :)

 

Kb. olyannak tudnám egy idő után elképzelni, mint Qui-Gont :P Még pedig azért, mert ő sem viselkedik teljesen mintaszerűen, de mégis bizonyos határok között marad :D
Ez nagyon találó gondolat! :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Még nem felnőtt, de már nem is gyerek :D Ha nem lenne egy amúgy szinte suhanc fiú mestere, aki mellett szimplán gyerek lehet, akkor talán ő is kicsit nőiesebb volna, mint az említett hölgy :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még nem felnőtt, de már nem is gyerek :D Ha nem lenne egy amúgy szinte suhanc fiú mestere, aki mellett szimplán gyerek lehet, akkor talán ő is kicsit nőiesebb volna, mint az említett hölgy :D
Én alább a kinézetére gondoltam főleg.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy másik oldalon én lettem Ahsoka "ügyvédje", mert 30 ember közül ki mertem állni mellette. :)

Amúgy nem értem mi bajuk sokaknak vele? Pl. Cad Bane-t hogy lehet jobban kedvelni nála? Tudom ízlések ésatöbbi...

A gonoszak mindig 'kúlabbak'. :D egyébként én is kedvelem Ahsokát. Most még úgy tűnik remek jedi lesz belőle.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A gonoszak mindig 'kúlabbak'. :D egyébként én is kedvelem Ahsokát. Most még úgy tűnik remek jedi lesz belőle.

 

Legalább le tudod írni a nevét. :D Ez már pozitívum! :)

Igen elég ígéretes, de nem valószínű, hogy valaha is lovag lesz belőle. Legalábbis inkább haljon meg, mint hogy lássa a mesterét Vaderként.

 

Ez kicsit OFF Ahsokával kapcs, de sokaknak Anakin a minden, a legnagyobb, legkúlabb stb. hős, a TCW-ben is, én valahogy mégsem tudok rá hősként tekinteni. Eszembe jutnak a Jedi Templomban az ártatlan ifjoncok, vagy Jedi bajtársaik, akiket lemészárolt. Várandós szerelme, akit folytogatott, illetve a szemében a tűz, mely arról árulkodik, hogy kész volt végezni Obi-Wannal is. A célokat inkább hagyjuk ebben a topicban, de én valahogy nem tudok Anakinra és Vaderre 2 külön személyként tekinteni...

 

Visszatérve Ahsokára van akinek bejön, van akinek nem, bár egy konkrét példát sem hallottam arról, hogy az illetőnek miért nem jön be, de nem akarom ráerőltetni (meg szerintem nem is tudnám:D) a véleményem másokra. Van akinek bejön, van akinek nem...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A gonoszak mindig 'kúlabbak'. :D

Pontosan :)

 

Igen elég ígéretes, de nem valószínű, hogy valaha is lovag lesz belőle. Legalábbis inkább haljon meg, mint hogy lássa a mesterét Vaderként.

 

én valahogy nem tudok Anakinra és Vaderre 2 külön személyként tekinteni...

Ez egy érdekes gondolat, és van benne valami. Obi, aki egy nagy Jedi mester, még ő sem volt képes teljesen elfordulni Vadertől egyik pillanatról a másikra, mi lenne akkor Ahsokával? Reméljük, nem kell neki szembenéznie azzal, hogy a mestere mivé vált, inkább legyen halott Anakin a szemében, már ha Ahsoka életben marad.

Off

Nem is külön személyek, egy ő, csak éppen egy Jedi, aki a könnyebb utat választotta, attól még előtte ő volt Anakin, a hős, akinek Obi leírta. Minden változás nyomot hagy a személyiségen (ez általában igaz), itt meg egy nagy horderejű döntésről volt szó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 hónappal később...
Remélem valaki kibelezi ezt a szukát, mert sokáig már nem bírom elviselni. Régebben se bírtam, ahogy fontoskodott Anakin körül és be nem állt a kis pofája.

Részemről sokat ront a TCW színvonalán a csaj, részemről tényleg kinyírhatnák már. :D

Persze csak SZERINTEM!

Hát ez őszinte vélemény. :D

Amúgy én sem bírtam annyira soha, voltak jó pillanatai, de valahogy nekem sem illik a képbe. Szóval én most örülök, hogy pár rész óta nem volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valahogy nekem is jobb, ha Anakin egyedül van, vagy Obival akciózik.

Az ötödik évad végére legkésőbb így is úgy is el kell tüntetni, és drámaibb lenne, ha meghalna.

Jobban hozzájárulna Anakin jellemfejlődéséhez a ROTSra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.