Ugrás a kommentre

Klónok


Gyoka Lamaro

Ajánlott hozzászólás

Bennem felmerült az is, hogy itt nem igazán számít a létszám. Ha jól megnézzük az egész SW-n végigvonul az, hogy a rossz oldalon a nagy létszám, és a megalomán hadieszközök dominálnak, a jó oldalon pedig a kisebb létszámú, de jobb képességű haderő van előtérben. Egyébként pedig a technikailag fejlett hadviselésben nagyságrendekkel nagyobb jelentősége van a taktikának, mint a létszámnak. És a klónokat enyhén szólva jobb haderőnek állították be Lucasék, mint a droidokat. (A Coruscanton meg nem látunk olyan sok járőröző klónt, mivel szinte csak a szenátusi kerületet látjuk, ami ugye a legjobban védett része a bolygónak. Azt nem látjuk, hogy a bolygó ellentétes oldalán hányan vannak.) Ha azt nézzük, hogy több alkalommal látszik, hogy néhány tucat klón eredményesen veszi fel a küzdelmet több száz droiddal szemben, már nem is tűnik olyan kevésnek egy ekkora létszámú hadsereg. Arról nem is beszélve, hogy nem kell mindenhol ott lenniük, hisz meglehetősen mobilizálhatóak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csakhogy a Klón-hadsereg egyrészt nem "jó" :roll: másrészt egyik leendő feladata a galaxis komplett elnyomása, amit a főrendelőnek Palpatine-nak tudnia kell. Az ep.3-ban látjuk is ezt: Utapaun, amikor Obi-Wan körbenéz az esés után a klónok már a helyieket taszigálják rabokként, a Kashyyykon pedig Yoda indulása elött már wookiekra vadásznak. 3 millió klónnal nemhogy galaxist de még a fővárost se nagyon lehet kordában tartani szerintem... ez a 3 milliós adat nemhogy kevés, de szinte semmi, még ha csak a háborút nézzük is (és ezen sajnos még az ötös vagy hatos szorzó se sokat segit... itt léptékbeli elcsuszás van). Nekem ez megmarad annak az EU-nak, amit nem veszek figyelembe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csakhogy a Klón-hadsereg egyrészt nem "jó" :roll: másrészt egyik leendő feladata a galaxis komplett elnyomása, amit a főrendelőnek Palpatine-nak tudnia kell. Az ep.3-ban látjuk is ezt: Utapaun, amikor Obi-Wan körbenéz az esés után a klónok már a helyieket taszigálják rabokként, a Kashyyykon pedig Yoda indulása elött már wookiekra vadásznak. 3 millió klónnal nemhogy galaxist de még a fővárost se nagyon lehet kordában tartani szerintem... ez a 3 milliós adat nemhogy kevés, de szinte semmi, még ha csak a háborút nézzük is (és ezen sajnos még az ötös vagy hatos szorzó se sokat segit... itt léptékbeli elcsuszás van). Nekem ez megmarad annak az EU-nak, amit nem veszek figyelembe.

Számomra is. Az én SW univerzumomban ennél fogva a Nagy Hadseregben sok-sok-sok milliárdnyi klón van. :)

 

Egyébként pedig a technikailag fejlett hadviselésben nagyságrendekkel nagyobb jelentősége van a taktikának, mint a létszámnak.

Ha nincs meg a létszám, nem kivitelezhetők a taktikák. Nem foglalhatnak el semmilyen taktikával 10 bolygót, ha csak öt bolygóra elegendő katonájuk van. Mert ugye a sáskaelv nem működik, hogy egy bolygó megvan, aztán irány a következő teljes létszámban. Az elfoglalt bolygón csapatoknak kell maradnia, mert különben visszafoglalhatják.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csakhogy a Klón-hadsereg egyrészt nem "jó" :roll:

Csakhogy itt erről még nem tudunk... :) Azaz itt még ők a jófiúk. Egyébként igazatok van, a 3 millió, sőt a 20-30 millió klón is nagyon kevésnek tűnik a galaxis méreteihez és lakosságához képest. Szerintem az Ep2-es kaminoi jelenet óta ezért sem hangzik el semmilyen adat a klónok számát illetően. Egy-egy egység létszámára esetleg utalnak, de az összlétszámra sehol. Ha pedig összeszámoljuk, kikalkuláljuk, simán lehet azt mondani, hogy "Ja igen, ezek az ismert egységek. És a többi?"

A másik, ami eszembe jutott, hogy a klónok itt még nem rendfenntartók, hanem kifejezetten a szeparatisták droidhadserege ellen vannak tartva. Annak meg ugye szintén véges a létszáma, mivel azokat is le kell gyártani.

És a legfontosabb, amolyan filmes dolog, hogy a Galaxis lakosságát legfeljebb normál alakban lehetne kifejezni olyan nagy szám lenne. Vagyis klónokból is hasonló mennyiségre lenne szükség (néhány 0-val ugyan kevesebbre, de még az is bazi nagy szám). Ekkora számokat pedig képtelenség kezelni. Emiatt aztán se lakossági adatok, se klónok konkrét létszáma, és máris könnyebb az élet a galaxis-demográfiában... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ekkora számokat pedig képtelenség kezelni. Emiatt aztán se lakossági adatok, se klónok konkrét létszáma, és máris könnyebb az élet a galaxis-demográfiában... :D

Éppen ezért nem kéne ezzel az EU-nak sem foglalkozni, de vannak, akik mindent meg akarnak magyarázni (és olykor egészen odáig merészkednek, hogy tudományosan próbálják, pl.: Vader sérülései, Executor mérete...).

 

Csakhogy itt erről még nem tudunk... icon3.gif

A klónok mintaegyede Dooku oldalán állt, és ő bérelte fel, hogy legyen a mintaegyed. Azért szerintem józan paraszti ésszel ki lehet gondolni, hogy nem a jófiúk csapatában játszanak, csak úgy tűnik ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Több milliárd klón élelmezése, elszállásolása, stb...stb... óriási feladat!

Elszállásolás nem gond, arra vannak a Venatorok és Acclamatorok. Vannak űrállomások, és valószínűleg bolygóre telepített támaszpontok is. És egy olyan Galaxisban, ahol van olyan világ, ami komplet-hamlet kilométer magas házakból létrejött város alkot, és annak sem omlik össze az ökoszisztémája, sőt, napról-napra túlélnek, szerintem ez a klón-kérdés sem leküzdhetetlen. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csakhogy a Klón-hadsereg egyrészt nem "jó" :) másrészt egyik leendő feladata a galaxis komplett elnyomása, amit a főrendelőnek Palpatine-nak tudnia kell. Az ep.3-ban látjuk is ezt: Utapaun, amikor Obi-Wan körbenéz az esés után a klónok már a helyieket taszigálják rabokként, a Kashyyykon pedig Yoda indulása elött már wookiekra vadásznak.

Számomra ez a sorozat egyik nagy erénye, az ínyencsége, hogy az epizódok nézése közben az ember olyan könnyen elfeledkezik a klónok létrehozásának valódi céljáról, és a későbbi rémtetteikről, annyira szimpatikusak a klónszereplők! :D Az Ep3 után el sem tudtam volna képzelni, hogy valaha is megkedvelem őket (Cody ugyan szimpi volt a filmben, de az érzés nem tudott kiteljesedni, hiszen hamarosan rálőtt Obi-Wanra); aztán Dzséjt novellája olvasása közben kezdtem azt érezni, hogy ez az emberi vonal, az emberi mivoltuk hangsúlyozása nagyon jó ötlet; és most a sorozat közben meg eszembe sem jut, hogy ezek ugyanazok a klónok, akik majd végrehajtják a 66-os parancsot. Persze, utólag a gondolatok összeszedése után ez már felmerül, hiszen adja magát a kontraszt a mostani és a majdani viselkedésük között, de filmnézés közben tökéletes az illúzió, hogy ők a jó oldalon állnak. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Számomra ez a sorozat egyik nagy erénye, az ínyencsége, hogy az epizódok nézése közben az ember olyan könnyen elfeledkezik a klónok létrehozásának valódi céljáról, és a későbbi rémtetteikről, annyira szimpatikusak a klónszereplők! :) Az Ep3 után el sem tudtam volna képzelni, hogy valaha is megkedvelem őket (Cody ugyan szimpi volt a filmben, de az érzés nem tudott kiteljesedni, hiszen hamarosan rálőtt Obi-Wanra); aztán Dzséjt novellája olvasása közben kezdtem azt érezni, hogy ez az emberi vonal, az emberi mivoltuk hangsúlyozása nagyon jó ötlet; és most a sorozat közben meg eszembe sem jut, hogy ezek ugyanazok a klónok, akik majd végrehajtják a 66-os parancsot. Persze, utólag a gondolatok összeszedése után ez már felmerül, hiszen adja magát a kontraszt a mostani és a majdani viselkedésük között, de filmnézés közben tökéletes az illúzió, hogy ők a jó oldalon állnak. :D

 

 

Pontosan így érzem én is.Szerintem nem véletlen, hogy ígyen szimpatikusnak mutatják be őket.Gondold el a sorozat után milyen lesz megnézni az EP3-at.Sokkoló.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Darth_Phobos: Biztos jó volt nagyvásznon megnézni kivetítővel, de azért azt meg kell jegyeznem, hogy az a kivetítő nem full HD kivetítő lehetett hacsak a barátod nem milliomos. Egy Full HD kivetítő az bizony nem kevés pénz, 1 milla alatt nincs is!

 

720 pixel soronként az már tökéletes élmény egy normális akár hagyományos CRT monitoron is. Sőt a hagyományos CRT színe még szebb is mint a TFT képe, bár a TFT felbontása valóban nagyobb.

 

A klónok NEM GONOSZAK...nincs igazi moráljuk, nincs erkölcsi különbségtételük. Parancsot hajtanak végre mindenféle érzelmi mérlegelés nélkül. A gonoszság pedig akárcsak a szeretet nagyon mély érzéseket takar. Ez az érzelemi töltet a klónokból hiányzik, ezért nem lehet őket megítélni jóság vagy gonoszság alapján. Megölték a Jediket mert akkor az volt a parancs, előtt meg a droidokat lődözték. Egy klón szempontjából itt nincs morális vita, csak egy végrehajtandó feladat. A klónok nem teljes értékű emberek ebből a szempontból. Persze az egész egy fikció, hiszen az ember definíciója az intelligencián kívül az, hogy képes az érzelmek széles skáláját felvonultatni, akár szeretetről akár gyűlöletről legyen is szó.

Nincs olyan gén, aminek a kiiktatásával valaki elveszítené "érző" képességét...és ez nem a testi funkciókra értendő.

 

Persze a Star Wars egy mese, melyben a "tudós" - kontár kaminóiak erőszakot követtek el az emberi genomon és valamilyen módon ezt a mentális funkciót kiiktatták. Ilyettén a klónok már nem emberek, hiszen nem lehet őket definiálni érzelmi síkon.

 

A klónok csak biomechanikus gépek...amilyen az ember is lenne, ha nem lenne érző lelke.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

... aztán Dzséjt novellája olvasása közben kezdtem azt érezni, hogy ez az emberi vonal, az emberi mivoltuk hangsúlyozása nagyon jó ötlet...

Igen, Dzséjtnek valószínűleg sikerült kémeket juttatnia a TCW készítői közé, hiszen már fél évvel korábban ezt a témát ültette a novellája középpontjába... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, Dzséjtnek valószínűleg sikerült kémeket juttatnia a TCW készítői közé, hiszen már fél évvel korábban ezt a témát ültette a novellája középpontjába... :)

Csak felhívtam George-ot, hogy adjon már valami tippet :D

 

A klónok csak biomechanikus gépek...amilyen az ember is lenne, ha nem lenne érző lelke.

Szerintem a klónok nem érzelemmentes, lelketlen gyilkológépek, csak egyszerűen képtelenek nem teljesíteni a parancsot. Lama Su sem azt mondja, hogy kiiktatták az érzelmeket, hanem azt, hogy nem annyira önállóak. Érzelmeik pedig egyértelműen vannak, Cody-nak és Sinkernek van humorérzéke, Brodeside megrettent a lézertűztől, Rex ironizál, Jek imádja a fegyvereket, Thire veszett fejsze módjára rohan a harcba. És ez csak pár megnyílvánulásuk, ami jelzi, hogy nem érzelemmentesek. Van lelkük, csak nem tudnak ellenállni a parancsnak, vagy legalábbis, nem tagadnak meg olyan sűrűn parancsot (úgy szól a fáma, hogy kevésbé önállóak, nem úgy, hogy egyáltalán nem önállóak, szóval szerintem még a parancsmegtagadás is bekövetkezhet kirívó esetekben). Végrehajtják a parancsot, de aztán elgondolkodhatnak rajta, hogy ez jó vagy rossz dolog volt-e. De ez is ritka, mivel 10 év alatt beléjük verték, hogy ők parancsot hajtanak végre, és a felelősség azé, aki kaidta, és mint jó katonák, feltételezik, hogy minden kiadott parancs helyes.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De ez is ritka, mivel 10 év alatt beléjük verték, hogy ők parancsot hajtanak végre, és a felelősség azé, aki kaidta, és mint jó katonák, feltételezik, hogy minden kiadott parancs helyes.

Ez a lényeg: jó katonák, ilyennek teremtették őket a cél érdekében. De ez nem érzelemmentességet jelent, csupán azt, hogy az érzelmeiket alávetik a parancsnak.

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem jobban érdekelne, hogy majdan maguk között a klónok hogy beszélnek a Jedikről. Itt még nagyon tisztelik őket.

Én úgy tenném fel ezt a kérdést, hogy vajon hogyan élik meg az egyes klónok a 66-os parancsot, okoz-e belül valami "válságot", hogy korábbi parancsnokaik és egyben harcostársaik ellen kell fordulniuk?

A többségüknél valószínűleg nem, mert mint jó katonák, nem mérlegelnek. De az EU már boncolgatta ezt a kérdést pl. a Sötét Nagyúr regényben, ami épp így kezdődik: egy klónharcos nem csak hogy nem teljesíti a 66-os parancsot, hanem egyenesen segít a Jediknek a menekülésben. És épp részben a tisztelet miatt, amelyet korábbi bajtársa és felettese iránt érez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én úgy tenném fel ezt a kérdést, hogy vajon hogyan élik meg az egyes klónok a 66-os parancsot, okoz-e belül valami "válságot", hogy korábbi parancsnokaik és egyben harcostársaik ellen kell fordulniuk?

A többségüknél valószínűleg nem, mert mint jó katonák, nem mérlegelnek. De az EU már boncolgatta ezt a kérdést pl. a Sötét Nagyúr regényben, ami épp így kezdődik: egy klónharcos nem csak hogy nem teljesíti a 66-os parancsot, hanem egyenesen segít a Jediknek a menekülésben. És épp részben a tisztelet miatt, amelyet korábbi bajtársa és felettese iránt érez.

Mégis csak meg kellett volna nyitnom azt a klónos topikot. :)

 

Korábban nem voltam híve a klónok érzelmi életét taglaló teóriáknak. A CW viszont új szintet hozott ebben a témában. Most már inkább lehetségesnek tartom, hogy a klónok sokkal nagyobb érzelmi töltettel rendelkeztek mint kellett volna. Minden egyednek neve van, ami eleve identitást ad nekik. Talán a Birodalom idején rájöttek, hogy ez az első széria nem igazán jó a feladatára, nem elég rideg. Azok a példányok akiket az EPIV -ben látunk már sokkal személytelenebbek mint első generációs társaik, ráadásul már csak számokat kapnak név helyett.

 

Szóval nem is olyan nehéz eljátszani az érzelmes klónok gondolatával, ráadásul a sorozat későbbi részei tovább mélyíthetik ezt a vonalat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebből a szempontból érdekes az ep.3 regényváltozata: ott Cody "átváltását" egy árnyalatnyival még meghökkentőbbé tették, mint a filmben volt. Az egyik pillanatban még a fénykardot átadó, majd a következőben tűzparancsot kiadó klón még meg is jegyzi ott magában, idézem: "Túl nagy kérés lett volna, hogy azelött érkezzen meg a parancs, mielött visszaadom neki a fényszablyát". Ezt mondjuk ott kicsit túlzásnak, a sorozat tükrében meg pláne annak érzem. Az mindenesetre érdekes, hogy számos olyan klónt láthatunk most jó fejnek, akik majd aztán az ep.3-ra a jedik ellen fordulnak (asszem Dzséjt irta, hogy például az Ambush epizódban lévő egyik klón jelent majd Palpinak az ep.3 végén).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy ne a film topicja legyen szétoffolva. Mivel úgyis a TCW-ben lesznek igazán kibontva ezek a fehérpáncélos bakák, gondolom, jó lesz itt, nem kell a Saga-ba.

 

Mégis csak meg kellett volna nyitnom azt a klónos topikot. :)

 

Korábban nem voltam híve a klónok érzelmi életét taglaló teóriáknak. A CW viszont új szintet hozott ebben a témában. Most már inkább lehetségesnek tartom, hogy a klónok sokkal nagyobb érzelmi töltettel rendelkeztek mint kellett volna. Minden egyednek neve van, ami eleve identitást ad nekik. Talán a Birodalom idején rájöttek, hogy ez az első széria nem igazán jó a feladatára, nem elég rideg. Azok a példányok akiket az EPIV -ben látunk már sokkal személytelenebbek mint első generációs társaik, ráadásul már csak számokat kapnak név helyett.

Sajnos az ep4-5-6-ban nem is kerültünk közelebb a rohamosztagosokhoz, mint a céltáblákhoz. Az ep2, de Cody lévén inkább az ep3 adott nekik valami személyiséget, de még az ep2-3-ban sem sokban különböznek az ep4-5-6-os társaktól. De ott is volt utalás arra, hogy nem pusztán gépek, pl az a kettő, akik elkezdenek beszélgetni az új VT-16-ról.

Alapvetően ezeknek a klónoknak is számuk van, csak a Jedik azt személytelennek találták, ezért kezdtek nekik neveket adni. Aztán ez elterjedt az egész hadseregben, de lehet, hogy még a Birodalomban is jellemző.

 

Az mindenesetre érdekes, hogy számos olyan klónt láthatunk most jó fejnek, akik majd aztán az ep.3-ra a jedik ellen fordulnak (asszem Dzséjt irta, hogy például az Ambush epizódban lévő egyik klón jelent majd Palpinak az ep.3 végén).

Jaja, Thire volt az, ő mondja Palpatine-nak, hogy nyomát sem találták Yoda holtestének. Aztán már jelen volt Cody is, bár róla eddig többet tudtunk meg az ep3-ból, de szerintem a Rokkies-ban majd ő is bekerül a listába.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Rookies kellemes kis adagot fog szolgáltatni a témában. Persze itt majd a tágabb összefüggéseket kell megbeszélni. :) A Jedik adták a nevet a klónoknak? Ezt nem is tudtam. Gondolom ez valami alacsony szintű EU -ban volt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

pl az a kettő, akik elkezdenek beszélgetni az új VT-16-ról.

Igen, de az is milyen "emberi", hogy a Millenium Falcont örző klónok elhagyják az őrhelyüket, hogy közelről nézhessék a Vader-Obi párbajt. Ehhez hasonlót az ep.5-6-ban már nem láttunk. Talán csak az ep.6 scout troopereiben lehet felismerni némi emberiséget, de igazából elhanyagolható.

 

Egyenlőre nagyon tetszik, hogy a sorozat új arcukat mutatja meg ezeknek a katonáknak és ugy ad érzelmeket nekik, hogy azért megmaradnak vérbeli harcosoknak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hááát... Szerintem zseniális húzás volt ez az alkotók részéről, mert szerintem így sokkal közelebb kerülnek a nézőkhöz, nem tűnnek olyan jellegtelen gépezetnek, hanem igazi, vérbeli katonáknak, akiknek persze megvannak a saját érzéseik, lelki világuk... A "Rookies"-ra én is kíváncsi leszek.

Azt viszont nem értettem, hogy ha már ott van Fordo kapitány a régi Clone Wars sorozatból, akkor minek kellett megalkotni egy teljesen új, de teljesen egyforma karaktert, Rex kapitányt, aki szinte teljesen ugyanaz, mint Fordo volt, csak neki kék a páncélzata, és nem piros... És gyakran ő is két pisztollyal küzd, mint Fordo.

Az "Ambush"-ban nekem nagyon szívemhez nőttek a klónok, amikor Yoda beszélgetett velük a barlangban. Olyan igazi bajtársias hangulatban voltak, hogy öröm volt őket nézni.

A "Rising Malevolence"-ben meg megint csak volt három új klón, és nekik is megvoltak a saját neveik. De még itt is megvolt mindenkinek a saját egyénisége. Jó, Sinker talán nem annyira, mert ő elég pesszimista, és eléggé sótlan figura volt. De amikor mondta, hogy "Mi rossz történhetne még?", az szinte vérfagyasztó volt, ahogyan nézel a hideg szemeibe... Azért az a bizonyos hidegség, azért itt is fellelhető néhány esetben. A "Shadow Of Malevolence"-ben annyira nem voltak olyan nagy számok a klónok, mint az előző két részben, legalábbis szerintem... Bár amikor dumáltak arról, hogy ha megnyerik a csatát, akkor meghívja egy sörre... Az nagyon jó kis jelenet volt. Látszik hogy összetartanak a srácok, és hogy próbálják meg humorral oldani a hangulatot.

Engem már csak az foglalkoztat, hogy alig vagyunk a harmadik résznél, de már körülbelül kilenc klónnak volt saját neve. Ezt minden részben el fogják majd játszani? Mert ha elérünk az évadzáróhoz, már lassan több mint hatvan klónnak lesz saját neve... :)

Félretéve a tréfát szerintem nem fogják ezt sokáig csinálni, mert előbb utóbb ki fognak fogyni a nevekből...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Rookies kellemes kis adagot fog szolgáltatni a témában. Persze itt majd a tágabb összefüggéseket kell megbeszélni. :) A Jedik adták a nevet a klónoknak? Ezt nem is tudtam. Gondolom ez valami alacsony szintű EU -ban volt. :D

Minimum C szintű. Már az ep3 előtt voltak C szintű EU-k, amikben volt erről szó. A számuk úgyszintén, mert pl az ep3-ban elmaradt az 1138-as utalás. Bacara parancsnok száma CC-1138, és Palpatine a számával nevezte volna meg, de ezt végül nem láthattuk (lehet nem is volt leforgatva, de a scriptben még szerepelt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt viszont nem értettem, hogy ha már ott van Fordo kapitány a régi Clone Wars sorozatból, akkor minek kellett megalkotni egy teljesen új, de teljesen egyforma karaktert, Rex kapitányt, aki szinte teljesen ugyanaz, mint Fordo volt, csak neki kék a páncélzata, és nem piros... És gyakran ő is két pisztollyal küzd, mint Fordo.

Ennek szerintem több oka van. Egy, Frodo... bocs... Fordo ARC volt, akik nagyjából már mind kihaltak, vagy visszavonták őket kiképzőnek, de ha nem is, az Anakin-Obi-Wan páros mellé kirendelt ARC-ot már biztosan. A helyüket a Klón Kommandó és a Klón parancsnokok vették át, akiket az ARC-k képeztek ki. Kettő, Grievous köhögése nekem azt sugallja, hogy az alkotók számára nem létezik CW rajzfilm. Három, több százados is fellelhető egy légióban. Négy, nem Fordo és Rex az egyetlen, akik két pisztollyal lőnek és ilyen a ruhájuk. Ott van Alpha, Ordo, de az ep3-ban Bly is, csak ő meg sárga ruhát hord. Öt, Fordo csak egy jellemtelen figura volt, mert mutogatott, meg szólt vagy két szót. Rex ezzel szemben egy elég jellemes katona, így már nem teljesen ugyanazok.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.