Ugrás a kommentre

Midichlorianok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

2 órával ezelőtt, M.Laci írta:

Csak a kommenteket ne olvassátok...:D

Atyaég... :facepalm:  Több hozzászólónak bejön a dolog, mint akinek nem. Mert a VII-VIII mekkora f*s, ez milyen eredeti lett volna. Valószínű, hogy ha valóban elkészül, azt is fikázták volna. 

 

4 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Egyébként tudom hogy ezzel egyedül vagyok itt, de a Mortis trilógiát kifejezetten nem szeretem.

Szerintem kellenének az ilyen misztikus vonalak az SW-be. Ez ugyanúgy a része mint a fénykard, vagy az űrcsaták. Nekem mindig is tetszett az SW misztikuma, remélem később jobban ráfeküdnek erre. 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

54 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Atyaég... :facepalm:  Több hozzászólónak bejön a dolog, mint akinek nem. Mert a VII-VIII mekkora f*s, ez milyen eredeti lett volna. Valószínű, hogy ha valóban elkészül, azt is fikázták volna. 

 

Jaja. Ha holnap bejelentenék hogy ezekből az ötletekből is film lesz máris megutálnák. 

55 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Szerintem kellenének az ilyen misztikus vonalak az SW-be. Ez ugyanúgy a része mint a fénykard, vagy az űrcsaták. Nekem mindig is tetszett az SW misztikuma, remélem később jobban ráfeküdnek erre.

Magát a misztikumot én is szeretem az SW-ben, csak konkrétan a Mortis-dolog nekem nem jött be.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Kicsit visszatérve Lucas Whills teóriájához.

 

Tegnap néztem meg a TCW-s Yoda szálat, és abban világosan elmondja papnő hogy is működik ez az egész.

 

"All that surround us is the foundation of life, the birthplace of what your science calls midi-chlorians, the foundation of what connects the Living Force and the Cosmic Force. When a living thing dies, all is renewed. Life passes away from the Living Force into the Cosmic Force and becomes one with it. One powers the other. One is renewed by the other."

 

Talán mondani se kell, hogy ez Lucas sorozata volt, és szerintem így tökéletes az egész. Szó sem volt bennünk élő mikrovilágról amit a Whillsek irányítanak. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szőrszálhasogatás ON 

15 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Whillsek

Vagy Whills vagy Whillek, de ne legyen már Whillsek, mert ez kétszeres többesszám két nyelven, de magyarul csak ennyi: Whillekek.

 

Szőrszálhasogatás OFF

 

Szerintem ez az egész, amit Lucas összehordott csak egy aktuális agymenése volt. Valamikor a '80-as években még arról is magyarázott, hogy az ep7-9-ben a droidok felkeltek volna az organikusok ellen. Meg olyat is mondott pár éve, hogy sosem tervezett harmadik trilógiát. Ez a mikrobiológiai ötlet is valami ilyen lehetett. Reggel felébredt, megnézett valamit a National Geographicon, aztán eszébe jutott ez, majd kibökte később egy interjúban, hogy mindig is így tervezte.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.