Ugrás a kommentre

Háttérben lévő érdekességek, történetek


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

De ez a Qui-Gon tanítja a fiatal Yodát, ez csúcs volt.

 

Az EPIII végén valóra vált a jóslat. :D

 

De akkor sem semmi. "FIATAL","YODA-t"?

Ez furcsa. Ep3 végén Qui-gon tanítja a cseppetsem fiatal Obi-vant! :D:o:D:D:lol::D:P :41: :41: :57:

 

:csubi:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...
  • 2 héttel később...
"FIATAL YODA"

 

Nem értem, hogy ez miként jöhetne össze, hiszen amikor Yoda fiatal volt, akkor Anakin nem lehetett sehol, elvégre nem 900 éves :wink:  

 

Donát.

épp ez benne a poén. Cinema és a Vox akkor mikor még csak hír volt a flmről akkor ezeket írta.Olvass vissza meglátod jót fogsz nevetni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Megkésve bár, de....

 

1994.11.01-én 16 éves voltam, már benne a SW-ban, de akkor még nem nyakig. Még csak a kezdő lépések voltak meg :D

Először 1999 elején hallottam arról, hogy lesz folyt.köv. Ez nem vicc, ennyire nem tudtam semmiről :D Többször is visszalapoztam az újságban a cseppet sem új hírhez. Nekem új volt. Akkor már képek is voltak róla, és örömmel láttam, hogy egyik kedvenc színészem, Liam Neeson is fog benne játszani. Akkor persze nem sejtettem, hogy a karaktere is kedvencemmé fog válni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

...Megkésve bár, de....

 

Nem vagy megkésve, ez egy futó topic. :D

 

Kicsit más dolog, de én az új részek megjelenésének azért is örültem, mert ez egyben azt is generálta, hogy a classic trilógia (SE) változatát így volt szerencsém moziban megtekinteni, ami életem egyik legjobb mozis élménye volt. A szemem, mint egy lexikon szűrte az SE új bevágott jeleneteit, ami azért is volt érdekes, mert még nem indult el a dvd korszak, így addig nem volt a mostanra rendszeressé vált "felújított", "extra" változata a filmeknek.

De megnézném újra...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Emlékszem, haverokkal jöttünk hazafelé a moziból, ahol is a függetlenség napját néztük. Ez 1998-ban volt asszem. Fanyalogtak, én meg azzal biztatgattam őket, hogy ne csüggedjenek, hamarosan jön az új SW film. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 4 héttel később...

Sajnos én is jártam így... :)

 

De azóta sem adom oda senkinek sem az Sw-s értékeimet (pl. újságcikkek, kitűzők, olyan cuccok, amik másnak semmit sem érnének, csak nekünk, rajongóknak.) Az EpisodeI-ből vannak ilyen csillogós kártyáim pl. Azokat imádom.

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor inkább hagyjuk az én fórumos kezdeteimet (idén volt). Akkoriban valahol a suli és a nagybetűs élet között tengődtem, de az epI érkezése, várása igazi fénysugár volt akkoriban. Aztán kétszer is megnéztem nem sok különbséggel. Ody, Te helyileg láttad? Mert én Cegléden néztem :) Arra viszont nem emlékszem, hogy a trailert láttam-e valahol :) Majdnem biztos, hogy láttam. Sőt, majdnem a Duna Plazaban láttam a filmet helyi SW szerető ismerősömmel premier napon. De sajnálom már, hogy mégsem jött össze.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a trailert először a Fókuszban láttam, és attól a pillanattól kezdve rajongó vagyok :) Utánna beélesített videóval vadásztam, hogy felvehessek minden SW-s dolgot. Szép kis gyűjteményem lett ep1-ből és ep2-ből is, csak sajnos mindet le is töröltem. Az ep3 idejében persze már netezés miatt ilyenre nem volt gondom :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én az egyik külföldi csatornán láttam elösszőr az EpI trailert.A fogatverseny ragadt meg bennem a legjobban.Elösszőr a film felét a gépen láttam, asszem 99' októberében, és a megnézése után nem sokkal már a Kossuth moziban voltam :)

Ja, és akkor októberben ismerkedtem meg a sw.hu-val is.De utáltam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.