Ugrás a kommentre

SW könyvek


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

Akkor Az elveszett Sith törzs, hogy tudott megjelenni, ha eredetileg az is e-book?

 

Nute megadta a választ. Pontosan az utólagos papír alapú kiadás miatt jelenhetett meg.

 

Milyen szűrőn? E-bookot nem lehet kiadni vagy mi ezzel a helyzet?

 

Jelenleg sajnos nem. Egyébként szerettek volna ilyeneket is kiadni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért, van egyáltalán olyan e-book, ami feltétlen kiadásért kiált? A legtöbbjük csak kisregény, amelyeket persze jó lenne olvasni, de azért nem olyan nagy veszteség, ha nem jelennek meg magyarul.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Elkezdtem olvasni John Jackson Miller Az elveszett Sith törzs című művét. Még csak az 57. oldalnál tartok, de egy dolog nem teljesen világos. Ez a kötet kilenc darab, egymástól különálló novellából áll? Csak mert az első résznek, a Szakadéknak a vége számomra egy kicsit semmilyen (tehát olyan, mintha lenne folytatása), a második rész, az Égjárók viszont egy teljesen más sztori, mintha köze se lenne az elsőhöz. A kilenc rész vagy fejezet között tehát van valamiféle kapocs, vagy ezek egymástól független történetek?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elkezdtem olvasni John Jackson Miller Az elveszett Sith törzs című művét. Még csak az 57. oldalnál tartok, de egy dolog nem teljesen világos. Ez a kötet kilenc darab, egymástól különálló novellából áll? Csak mert az első résznek, a Szakadéknak a vége számomra egy kicsit semmilyen (tehát olyan, mintha lenne folytatása), a második rész, az Égjárók viszont egy teljesen más sztori, mintha köze se lenne az elsőhöz. A kilenc rész vagy fejezet között tehát van valamiféle kapocs, vagy ezek egymástól független történetek?

Bár én még nem olvastam, úgy tudom, hogy a novelláknak a szereplőkön, helyszínen, a Sith törzsön kívül nincs sok közük egymáshoz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elkezdtem olvasni John Jackson Miller Az elveszett Sith törzs című művét. Még csak az 57. oldalnál tartok, de egy dolog nem teljesen világos. Ez a kötet kilenc darab, egymástól különálló novellából áll? Csak mert az első résznek, a Szakadéknak a vége számomra egy kicsit semmilyen (tehát olyan, mintha lenne folytatása), a második rész, az Égjárók viszont egy teljesen más sztori, mintha köze se lenne az elsőhöz. A kilenc rész vagy fejezet között tehát van valamiféle kapocs, vagy ezek egymástól független történetek?

Összefüggő történetek. Az elveszett Sith-törzs keshi történetei, melyek több évszázadot felölelnek. A történetekben idő után új szereplőket ismerhetünk meg, ők a keshi Sithek leszármazottai. Egy idő után majd jönnek az összefüggések.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

A napokban végeztem a Törésponttal. Nagyon sötét hangulatú regény, amiben az általam nem igazán kedvelt Mace mesterséget jobban megismerhettem. A napló részekből jó volt megtudni, hogy sokszor kételkedik,vivódik azon, hogy mi lenne a helyes cselekedet. Meglepett, hogy mennyiszer akarta megölni az ellenségét,amit végül nem tett meg. A dzsungel leirásai nagyon igényesek voltak. A komor történetbe, Nick vitt egy kis humort, akivel kapcsolatban végig az az érzésem volt, hogy nem az lesz a sorsa a könyv végére ami lett végül. Bekerült a kedvenceim közé ez a könyv. Most a Cestus csapdát kezdtem el olvasni, utána pedig a Sötét találkozót kezdem el.

 

 

 

Viszont azt nem értettem, hogy mikor Depa átszúrja Mace-t a fénykardjával, azt hogyan élhette túl Windu?

 

 

Szerkesztve: - luke19
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A napokban végeztem a Törésponttal. Nagyon sötét hangulatú regény, amiben az általam nem igazán kedvelt Mace mesterséget jobban megismerhettem. A napló részekből jó volt megtudni, hogy sokszor kételkedik,vivódik azon, hogy mi lenne a helyes cselekedet. Meglepett, hogy mennyiszer akarta megölni az ellenségét,amit végül nem tett meg. A dzsungel leirásai nagyon igényesek voltak. A komor történetbe, Nick vitt egy kis humort, akivel kapcsolatban végig az az érzésem volt, hogy nem az lesz a sorsa a könyv végére ami lett végül. Bekerült a kedvenceim közé ez a könyv. Most a Cestus csapdát kezdtem el olvasni, utána pedig a Sötét találkozót kezdem el.

 

 

 

Viszont azt nem értettem, hogy mikor Depa átszúrja Mace-t a fénykardjával, azt hogyan élhette túl Windu?

 

 

 

Bizonyára nem volt olyan súlyos a sérülés, és ott van a bakta, meg a Jedik Erő-gyógyító képességei.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.