Ugrás a kommentre

SW könyvek


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

Érdekesnek ígérkezik James Luceno Restraint című novellája, amely a Darth Maul: Shadow Hunter második kiadásában lesz benne. Afféle kiegészítésként szolgál, hogy jobban belepasszoljanak az EU-ba az Asajj Ventress és Darth Maul múltjában bekövetkezett változtatások. Talzin anya is feltűnik ebben a történetben, továbbá a Fiút és a Lányt is megemlítik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekesnek ígérkezik James Luceno Restraint című novellája, amely a Darth Maul: Shadow Hunter második kiadásában lesz benne. Afféle kiegészítésként szolgál, hogy jobban belepasszoljanak az EU-ba az Asajj Ventress és Darth Maul múltjában bekövetkezett változtatások. Talzin anya is feltűnik ebben a történetben, továbbá a Fiút és a Lányt is megemlítik.

Az is benne van, hogy életben maradt?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos a Revan könyvet is félbe kellett hagynom, mert kölcsön kaptam egy könyvet, ami évek óta érdekelt, de hamar vissza kell adnom, így ha időm engedi (nem igazán) azt olvasom. Pedig a Revan baromi izgalmas, nem is értem, hogy az amcsik miért húzzák le. Remélem itthon is jönni fog majd. :)

Én se értem még a Revan végére, de végig az az érzésem van, hogy igazából ez egy TOR regény Scourge főszereplésével, és Revan csak egy mellékszál. A TOR rajongók persze biztos örülnek ennek, de én meg egy KOTOR 3-at akartam olvasni, ha már soha nem készült el a játék. Na meg hihetetlen, hogy HK-47-et egy ilyen kamu indokkal kihagyták a történetből, sokat dobott volna a hangulaton.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én se értem még a Revan végére, de végig az az érzésem van, hogy igazából ez egy TOR regény Scourge főszereplésével, és Revan csak egy mellékszál. A TOR rajongók persze biztos örülnek ennek, de én meg egy KOTOR 3-at akartam olvasni, ha már soha nem készült el a játék. Na meg hihetetlen, hogy HK-47-et egy ilyen kamu indokkal kihagyták a történetből, sokat dobott volna a hangulaton.

Na igen, az olvasók majdnem 75% ezért nem szerette a könyvet, bár Scourge nagyon fontos szereplő a TOR szempontjából.

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én se értem még a Revan végére, de végig az az érzésem van, hogy igazából ez egy TOR regény Scourge főszereplésével, és Revan csak egy mellékszál. A TOR rajongók persze biztos örülnek ennek, de én meg egy KOTOR 3-at akartam olvasni, ha már soha nem készült el a játék. Na meg hihetetlen, hogy HK-47-et egy ilyen kamu indokkal kihagyták a történetből, sokat dobott volna a hangulaton.

Lehet, hogy ha letizstázódnak Revannal a dolgok, akkor még születik egy hasonló.

Most, hogy belegondoltam, így is jó lesz a Revan regény. Megmarad a karakter titokzatossága.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy ha letizstázódnak Revannal a dolgok, akkor még születik egy hasonló.

Most, hogy belegondoltam, így is jó lesz a Revan regény. Megmarad a karakter titokzatossága.

Mit értesz a titokzatossága alatt? :)

 

Nemrég olvastam arról, hogy élt egy calibop mandalori... Csak én asszociálok egyből a Boba Fett csirkére a Family Guyból? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mit értesz a titokzatossága alatt? :)

 

Nemrég olvastam arról, hogy élt egy calibop mandalori... Csak én asszociálok egyből a Boba Fett csirkére a Family Guyból? :D

Hát, hogy megmaradt olyannak, mint a játékban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, hogy megmaradt olyannak, mint a játékban.

Hát épp ez az, pontosan ugyanolyan maradt, mint a játékban. Ahogy sokan panaszkodtak is, Revannak kvázi nulla személyisége van, mert határozott stílusa lenne, akkor az már nem illene bele az általunk elképzelt Revan képbe. De én majd úgy ülök le olvasni a kötetet, hogy közben elképzelem milyen volt Revan amikor én játszottam vele. Fuh, KotOR-ozni támadt kedvem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát épp ez az, pontosan ugyanolyan maradt, mint a játékban. Ahogy sokan panaszkodtak is, Revannak kvázi nulla személyisége van, mert határozott stílusa lenne, akkor az már nem illene bele az általunk elképzelt Revan képbe. De én majd úgy ülök le olvasni a kötetet, hogy közben elképzelem milyen volt Revan amikor én játszottam vele. Fuh, KotOR-ozni támadt kedvem. :)

Pontosan. Jól van ez így.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most olvasom, hogy Drew Karpyshyn egy interjúban azt mondta, hogy a negyedik TOR könyv a játék eseményei után fog játszódni.

Jól hangzik. Bár lehet, hogy kicsit korai a játék utáni eseményekkel foglalkozni. MMO révén a játék sztorija folyamatosan bővül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól hangzik. Bár lehet, hogy kicsit korai a játék utáni eseményekkel foglalkozni. MMO révén a játék sztorija folyamatosan bővül.

Ráadásul mégis miről szólhat? Egy-két mondattal lerendeznek bizonyos dolgokat? A Sith Császár meghalt, a Sith Birodalom összeomlott, a Köztársaság győzött és hasonlók? Ez így elég snassz, nem? Habár... Ha a történet főszereplője Darth Ruin lenne, az nem is lenne hülyeség...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ráadásul mégis miről szólhat? Egy-két mondattal lerendeznek bizonyos dolgokat? A Sith Császár meghalt, a Sith Birodalom összeomlott, a Köztársaság győzött és hasonlók? Ez így elég snassz, nem? Habár... Ha a történet főszereplője Darth Ruin lenne, az nem is lenne hülyeség...

Nem tudom miről szólhat, de Karpyshyn nálam már elérte azt a szintet, hogy rossz könyvet nem tud nekem írni. Legrosszabb esetben nem 5-ös, hanem 4-es. :)

Lehet, hogy valami kisebb kaliberű sztori lesz, valami jelentéktelen szereplővel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom miről szólhat, de Karpyshyn nálam már elérte azt a szintet, hogy rossz könyvet nem tud nekem írni. Legrosszabb esetben nem 5-ös, hanem 4-es. :)

Lehet, hogy valami kisebb kaliberű sztori lesz, valami jelentéktelen szereplővel.

Lehet...

 

Megrendeltem a TFU-t, azt írták, hogy ma szállítják ki, de ez valahogy elmaradt... Szerintetek felhívjam az ügyfélszolgálatot?

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mert ez inkább az Apocalypse című könyvben lesz kibontva, annak kiadása pedig még odébb van, de nagyon várom.

Annak a könyvnek a végére én is kíváncsi lennék. Vajon pontot tesznek végre Luke-ék kalandjaira és milyen lesz a vég.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annak a könyvnek a végére én is kíváncsi lennék. Vajon pontot tesznek végre Luke-ék kalandjaira és milyen lesz a vég.

Ha jól tudom, Luke Skywalker halála meg van vétózva, de valaki más, régi szereplő halálára számítani lehet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha jól tudom, Luke Skywalker halála meg van vétózva, de valaki más, régi szereplő halálára számítani lehet.

Erre se vennék mérget. Talán direkt ez a kamu infó terjed, hogy minél nagyobb legyen a meglepetés.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erre se vennék mérget. Talán direkt ez a kamu infó terjed, hogy minél nagyobb legyen a meglepetés.

Hát, én mindenesetre örülnék ha Luke Skywalker úgy halna meg, ha hősies önfeláldozással megmentené a Galaxist és legyőzné Abelothot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, én mindenesetre örülnék ha Luke Skywalker úgy halna meg, ha hősies önfeláldozással megmentené a Galaxist és legyőzné Abelothot.

Az bizony epic lenne. :rock:

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Értem. És a bajkeverésen kívül mit tud? :)

Ha jól tudom megőrjítette a Jediket. De a Sith-ekre is veszélyes. Miatta kötöttek ideiglenes szövetséget Luke, Ben az elveszett Sith törzs tagjaival. Úgy tudom az Erőt is képes lenne megsemmisíteni. Bár ez nem biztos. Most azt hiszem az Elveszett Sith törzs tagjai Aboleth akarata altt vannak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos, hát... Ki is az az Abeloth? Képzelj el egy nőt... Akinek a haja a földig ér, és olyan, mint a szénaboglya. Szája fültől fülig ér, benne tűéles fogsor látható. Bőre megereszkedett, szemei nagyok, és mélyfeketék, mintha nem tükrözne vissza semmit, mindkettőben pedig van egy apró fehér folt, ami a pupillája akar lenni. A szemei úgy néznek ki, mintha egy kút mélyéről néznél egy csillagot. Karjai elcsökevényesedtek és alig néhány centisek, bár ezeknek ujjaiból óriási, hosszú csápok tekeregnek mindenhova. Ráadásul Abeloth-ot köd veszi körül, ami még félelmetesebbé teszi.

 

Egy elhagyatott bolygón volt bebörtönözve a Bendő csillaghalmaz mélyén. Ezen a bolygón kedve szerint irányította a helyi állat- és növényvilágot. Képes befolyásolni mások elméjét sőt, pszichózist is képes okozni az Erőn keresztül. Corran Horn és Mirax Terrik Horn gyerekei is ebben szenvednek. Olyan pszichózisról van szó, amelyben az áldozatok úgy hiszik, hogy körülöttük mindenki imposztor. Képes teleportálni, testet cserélni, alakot váltani. Irgalmatlan hatalma van, ráadásul vadászik az Erőre érzékeny teremtményekre, hogy azokat eleméssze és ezáltal növelje a hatalmát. Egyébként a személyiségét tekintve egy végtelenül magányos és rendkívül őrült nőszemély. Nemrég sikerült kijutnia a Bendő csillaghalmazból és most a Galaktikus Szövetség egyik elnökjelöltjének az alakját vette fel és nagy valószínűséggel meg fogják őt választani...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.