Ugrás a kommentre

SW könyvek


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

Az NJO 19 kötetes. Az e-bookokat nem számoltam bele.

Vector Prime, Dark Tide I: Onslaught, Dark Tide II: Ruin, Agents of Chaos I: Hero's Trial, Agents of Chaos II: Jedi Eclipse, Star by Star, Traitor, The Unifying Force. Ezek a részek, amiket írtam.

A TFU 2-ben én is reménykedem. Anyagilag sikeres volt.

A Republic Commando lestt a 2. helyezet, a Crosscurrent a 3.

Az Allegiance még idén jön.

Jah, akkor én számoltam el valamit, de akkor ezek szerint ott van a James Luceno által írt finálé. Ott van a Star By Star, amelyben meghalt Anakin Solo és a Traitor, amiről csak annyit kell mondanom, hogy Matthew Stover és ennyi elég.

 

Ha meg már megjelenik az Allegiance, akkor igazán kiadhatnák a Choices Of One-t is, nem? Csak hogy teljessé váljon a Timothy Zahn gyűjtemény idehaza, a magyar rajongók egyébként is szeretik őt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha meg már megjelenik az Allegiance, akkor igazán kiadhatnák a Choices Of One-t is, nem? Csak hogy teljessé váljon a Timothy Zahn gyűjtemény idehaza, a magyar rajongók egyébként is szeretik őt.

Szerintem ki fogják adni azt is jövőre, bár ha jól emlékszem, a szavazáson Zahn eléggé leszerepelt (utolsó előtti lett azt hiszem)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ki fogják adni azt is jövőre, bár ha jól emlékszem, a szavazáson Zahn eléggé leszerepelt (utolsó előtti lett azt hiszem)

Igen, én is erre gondoltam. Hand Of Judgement néven volt kiírva, az olvasók pedig gondolom nem tudták hová tenni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sky, egyébként te felfedezted a hasonlóságot Ahsoka és Starkiller között? Mindketten fordítva tartják a fénykardjaikat és idővel mindketten két fénykarddal harcoltak. :) Látszik, hogy ugyanannak az embernek a tanítványai. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jah, akkor én számoltam el valamit, de akkor ezek szerint ott van a James Luceno által írt finálé. Ott van a Star By Star, amelyben meghalt Anakin Solo és a Traitor, amiről csak annyit kell mondanom, hogy Matthew Stover és ennyi elég.

 

Ha meg már megjelenik az Allegiance, akkor igazán kiadhatnák a Choices Of One-t is, nem? Csak hogy teljessé váljon a Timothy Zahn gyűjtemény idehaza, a magyar rajongók egyébként is szeretik őt.

A Choices of One idén biztos nem jön.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sky, egyébként te felfedezted a hasonlóságot Ahsoka és Starkiller között? Mindketten fordítva tartják a fénykardjaikat és idővel mindketten két fénykarddal harcoltak. :) Látszik, hogy ugyanannak az embernek a tanítványai. :)

Persze, hogy feltűnt. :) Elméletileg mindketten az V-ös forma, vagyis a Shien/Djem So hódolói, így nem olyan meglepő. Egyébként tényleg érdekes kis "utalás". :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, azt tudom, már csak azért is, mert eléggé leszerepelt a szavazáson.

Nem hinném, hogy elsősorban azért. Inkább az van a dolgok hátterében, hogy először a már megvett könyveket adják ki. Tehát a Yoda, Halálcsillag és Stover Luke regénye elsőbbséget élvez minden mással szemben.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kukkantsatok csak ide: http://www.deagostini.hu/

Mi a véleményetek, sikeres lehet idehaza is?

Megint elkezdik? :D Tavaly is volt ez már.

Ody: Ez egy újság(?) amihez adnak kicsi kis Star Wars járműveket. Tavaly még reagáltál is valamit rá, mikor belinkeltem. Majd mindjért megkeresem.

 

Szerk: A Cikkek... topicban kérdeztem tőletek, hogy ti mit tudtok róla.

A 609-es hozzászólásban van róla kép: http://www.xpress.hu/forum/forum.asp?FID=485&VID=R4628369939666918

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Huhh ezt nem ismerem, de elég profin néz ki. Mi is ez tulajdonképpen?

Egy jármű-makettes sorozat, minden járgány kis vitrinbe van helyezve, és egy-egy 24 oldalas magazint mellékelnek hozzá. Tavaly már kijött négy próbaszám belőle. Az új Starfighter magazinban lesz róla (mag a DeAgostini cég másik hasonló sorozatairól) bővebb elemzés, illetve a swklub.hu-n is egy rövidebb elemzés rövidesen.

Teljesen hivatalos a cucc, nagyon tetszetős is, bár nem igazán lesz olcsó, főleg hosszú távon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy jármű-makettes sorozat, minden járgány kis vitrinbe van helyezve, és egy-egy 24 oldalas magazint mellékelnek hozzá. Tavaly már kijött négy próbaszám belőle. Az új Starfighter magazinban lesz róla (mag a DeAgostini cég másik hasonló sorozatairól) bővebb elemzés, illetve a swklub.hu-n is egy rövidebb elemzés rövidesen.

Teljesen hivatalos a cucc, nagyon tetszetős is, bár nem igazán lesz olcsó, főleg hosszú távon.

Köszi. És mennyi az a nem olcsó? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az az utánrendelés ára, tavaly 2500 pénz volt rendelve, amúgy százassal több. Elvileg most is hasonló lesz.

Most is az első szám jóval olcsóbb lesz? Tavaly az csak egy ezres volt. Mit tudsz erről?
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy látszik, bejött, még így is...

Kicsit drága, az a baj ezekkel. Ennyiért (2500 pénzért) már lehet egy Revelles makett készletet kapni, ami nagyobb, bár igaz, hogy azt össze kell állítani :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez érdekesnek tűnik, még nem is hallottam róla. Ha nálunk is kijön, részemről beszerzős a dolog. De remélem (mert gondolom a kezdő szám után feljebb kúsznak az árak) 1000 ft fölé nem akarnak menni. 3 ezres darabárért nálam nem férne bele kéthetente.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit drága, az a baj ezekkel. Ennyiért (2500 pénzért) már lehet egy Revelles makett készletet kapni, ami nagyobb, bár igaz, hogy azt össze kell állítani :P

A gond a Revelles makettekkel ebben az árkategóriában, hogy azok se sokkal nagyobbak, bár ott meg az összeillesztés öröme a plusz. Ja, és nincs melléjük a magazin.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azokban tuti. A gond, hogy az egésznek van olyan minősége, hogy az ember várja az újabb számokat.

Gondolom, de ha egyszer nem bírja a pénztárcám, akkor feleslegesen várom :) Nem tudom egyébként, hogy ilyen kiadványoknál mi az az eladási mennyiség, ami már megéri a kiadónak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolom, de ha egyszer nem bírja a pénztárcám, akkor feleslegesen várom :) Nem tudom egyébként, hogy ilyen kiadványoknál mi az az eladási mennyiség, ami már megéri a kiadónak.

Erre szerintem sokan kíváncsiak lennének...

Amúgy így is sokáig várattak minket, már szinte egész Európában kijött ez a stuff, és elég jól is muzsikál a jelek szerint.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy jármű-makettes sorozat, minden járgány kis vitrinbe van helyezve, és egy-egy 24 oldalas magazint mellékelnek hozzá. Tavaly már kijött négy próbaszám belőle. Az új Starfighter magazinban lesz róla (mag a DeAgostini cég másik hasonló sorozatairól) bővebb elemzés, illetve a swklub.hu-n is egy rövidebb elemzés rövidesen.

Teljesen hivatalos a cucc, nagyon tetszetős is, bár nem igazán lesz olcsó, főleg hosszú távon.

 

 

Ha olyan lesz, mint amit tavaly láttam újságosnál, akkor 2500-ért nagyon pici. Majdnem olyan pici, mint a Jégkorszakos sorozat..

 

Ha viszont olyan lesz, mint a Potter-sakkészlet, akkor tuti vétel. Azt 80 részen keresztül vettem, kb 100000-be fájt, de minőségi darab.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit drága, az a baj ezekkel. Ennyiért (2500 pénzért) már lehet egy Revelles makett készletet kapni, ami nagyobb, bár igaz, hogy azt össze kell állítani :P

 

 

Sajnos Revellben 2500-ért csak Easy Kit-et lehet kapni, abból is a kissebbeket.

 

Nekem van damilon lógó űrcsata a nappaliban, abban vannak ilyenek. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.