Ugrás a kommentre

SW könyvek


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

Sajnos Revellben 2500-ért csak Easy Kit-et lehet kapni, abból is a kissebbeket.

De még azok a kisebb makettek is nagyobbak, mint ezek lesznek. (itt nem az easy kit pocketekre gondolok) Amúgy meg már az összes Revell Star Wars makett Easy Kittes. Az AMT és a japán SW makettek azok, amik nem easy kittesek.

Gondolom, ugyanakkorák lesznek, mint a tavalyiak, lévén ugyanaz a cég adja ki. Nézd meg az xpresses linket, amit betettem.

 

Sky: Az 500 Ft csak bevezető ár, majd később drágább lesz. Mindegyik ilyennél így van. literator szerint idén is kb. 2500 körül lesznek a további számok. A magazintól meg ne várj sokat, pár oldalas lesz és az adott járműről szól.

 

Itt vannak az árak:

1. szám: 490 Ft

2. szám: 1490 Ft

A 3. és az azt követő számok ára: 2 990 Ft

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De még azok a kisebb makettek is nagyobbak, mint ezek lesznek. (itt nem az easy kit pocketekre gondolok) Amúgy meg már az összes Revell Star Wars makett Easy Kittes. Az AMT és a japán SW makettek azok, amik nem easy kittesek.

Gondolom, ugyanakkorák lesznek, mint a tavalyiak, lévén ugyanaz a cég adja ki. Nézd meg az xpresses linket, amit betettem.

 

Sky: Az 500 Ft csak bevezető ár, majd később drágább lesz. Mindegyik ilyennél így van. literator szerint idén is kb. 2500 körül lesznek a további számok. A magazintól meg ne várj sokat, pár oldalas lesz és az adott járműről szól.

 

Itt vannak az árak:

1. szám: 490 Ft

2. szám: 1490 Ft

A 3. és az azt követő számok ára: 2 990 Ft

Akkor ez bizony bukta lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De még azok a kisebb makettek is nagyobbak, mint ezek lesznek. (itt nem az easy kit pocketekre gondolok) Amúgy meg már az összes Revell Star Wars makett Easy Kittes. Az AMT és a japán SW makettek azok, amik nem easy kittesek.

Gondolom, ugyanakkorák lesznek, mint a tavalyiak, lévén ugyanaz a cég adja ki. Nézd meg az xpresses linket, amit betettem.

 

Sky: Az 500 Ft csak bevezető ár, majd később drágább lesz. Mindegyik ilyennél így van. literator szerint idén is kb. 2500 körül lesznek a további számok. A magazintól meg ne várj sokat, pár oldalas lesz és az adott járműről szól.

 

Itt vannak az árak:

1. szám: 490 Ft

2. szám: 1490 Ft

A 3. és az azt követő számok ára: 2 990 Ft

 

 

Akkor sajnos a boltban maradnak... 3000-et nem ér egy ekkora kütyü.

 

A Revellre visszatérve: igazad van, megnéztem: valóban minden SW makettem Easy Kittes, de azok nem is álltak meg 2500 ből.

Csupán az 1 db pocket, azzal meg nem tudok mit kezdeni, olyan kicsi.

 

Ez a sorozat ennyiért ( pláne 50 db) sok. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Revellre visszatérve: igazad van, megnéztem: valóban minden SW makettem Easy Kittes, de azok nem is álltak meg 2500 ből.

Nekem is jó pár makettem van ami jóval drágábbak.

Amúgy konkrétan az ilyenekre gondoltam: http://makettek.hu/index.php?mid=1365&b=,,20,,,1,

Ezek régebben pont kétezerbe kerültek, úgy látom, most pár száz forinttal drágábbak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na mit találtam a starwarsklub.hu-n

 

 

 

"Örömmel tájékoztatunk, hogy a klubnap alkalmából rendkívüli kedvezménnyel vásárolhatsz Star Wars regényeket a Szukits Kiadó internetes könyváruházában. Az akció keretében az első rendelésedből a szukits.hu 1000 Ft engedményt ad. Az akció február 8. 00:00-tól február 9. 24:00-ig tart, de előrendelhető könyvekre nem vonatkozik. A kedvezmény érvényesítéséhez a rendelés véglegesítésekor egy kupon kódot kell megadnod, amihez a következő módon tudsz hozzájutni:

 

- írsz egy e-mailt a swklub@citromail.hu címre, tárgyként megadva a konyvrendeles szót

 

- a mail-ben megadod a neved, tagsági számod és tagságid kiállításának dátumát

 

- amint megtörtént a tagságid érvényességének ellenőrzése, máris küldjük a kupon kódot, amivel kedvezményesen tudsz könyvet rendelni február 8-án és 9-én.

 

FIGYELEM! A KUPON KÓDOT NEM KLUBTAGOKNAK TOVÁBBADNI TILOS!"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Beruháztam ma egy ilyen kis modelles újságra. A kis az irónia. Alig fért be a válltáskámba :lol:

A modell pedig nem túl nagy, de kb. ekkorát vártam. 500-ast megér, de többet nem igen, szerintem. Majd este (éjszaka) ha végzek, akkor feldobok egy összehasonlító képet erről meg a pár napja betett Tie Fighter-ről.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Beruháztam ma egy ilyen kis modelles újságra. A kis az irónia. Alig fért be a válltáskámba :lol:

A modell pedig nem túl nagy, de kb. ekkorát vártam. 500-ast megér, de többet nem igen, szerintem. Majd este (éjszaka) ha végzek, akkor feldobok egy összehasonlító képet erről meg a pár napja betett Tie Fighter-ről.

 

Én is elhoztam egy példányt. A modell tényleg nem túl nagy, de így mint újságosnál kapaható termék érthető is, ráadásul a kidolgozása is jó, jól mutat a polcon. A 23 oldalas újság sok újat a fórumlakóknak nem hiszem hogy mutatna, de egy átlag SW-szimpatizáns biztos sokat tanul belőle. A poszter meg szinte keretbe való, falra vele :D

Összességében annak, ami, teljesen rendben van a cucc, de a teljes áron kéthetenkénti 3000 forintos ár miatt kétlem, hogy egy szűk körnél többen fogják rendszeresen vásárolni. Vagy ez a szűk kör elég hozzá, hogy megérje kiadni?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Visszakanyarodva egy kicsit a könyvek témájára, hallod Sky, most tartok ott, ahol Starkiller megérkezik egy elhagyatott kunyhóba a Kashyyykon. Ez a jelenet egyszerűen lenyűgözött, ugyanis kanonizálták Starkiller sötét oldali befejezésen látható páncélját és megjelent a látomásban, mint lehetséges jövő és nem non-canon. Nagyon cool cucc az, úgyhogy hatalmas pacsi érte Sean Williamsnek. Kicsit beleolvastam, hogy vajon az ominózus PROXY-s párbajt vajon meghagyta-e... Meg, de valami fölöslegesen túlbonyolította, az eredeti verzió jobb volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Visszakanyarodva egy kicsit a könyvek témájára, hallod Sky, most tartok ott, ahol Starkiller megérkezik egy elhagyatott kunyhóba a Kashyyykon. Ez a jelenet egyszerűen lenyűgözött, ugyanis kanonizálták Starkiller sötét oldali befejezésen látható páncélját és megjelent a látomásban, mint lehetséges jövő és nem non-canon. Nagyon cool cucc az, úgyhogy hatalmas pacsi érte Sean Williamsnek. Kicsit beleolvastam, hogy vajon az ominózus PROXY-s párbajt vajon meghagyta-e... Meg, de valami fölöslegesen túlbonyolította, az eredeti verzió jobb volt.

Az a jelenet nekem is tetszett. Lord Starkiller behozatala mellett hasonlóan jó ötlet volt még, hogy Galen Vader szemszögéből élhette át a játékbeli 1. pálya eseményeit, így az sem ment a "kukába", ráadásul Galen múltjához is szilárdan hozzátartozik.

A PROXY-s párbajnál tényleg átesett kissé a ló túloldalára. Gondolom Sean igyekezett valamivel kitölteni a könyv terjedelmét. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a jelenet nekem is tetszett. Lord Starkiller behozatala mellett hasonlóan jó ötlet volt még, hogy Galen Vader szemszögéből élhette át a játékbeli 1. pálya eseményeit, így az sem ment a "kukába", ráadásul Galen múltjához is szilárdan hozzátartozik.

A PROXY-s párbajnál tényleg átesett kissé a ló túloldalára. Gondolom Sean igyekezett valamivel kitölteni a könyv terjedelmét. :)

Egyébként tény, hogy jó munkát végez, ahogy az olvasó eljut a Kashyyyk részeihez már érzi, hogy azért nem kicsit belejött az író és jól esik a sok plusz jelenet. Jó kis könyv ez na. :) De ebből a szempontból így is úgy is a játék az elsődleges, a könyvet leginkább csak a kiegészítéseiért imádom. :)

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként tény, hogy jó munkát végez, ahogy az olvasó eljut a Kashyyyk részeihez már érzi, hogy azért nem kicsit belejött az író és jól esik a sok plusz jelenet. Jó kis könyv ez na. :) De ebből a szempontból így is úgy is a játék az elsődleges, a könyvet leginkább csak a kiegészítéseiért imádom. :)

Valóban, Starkiller "halála" után beindulnak a dolgok, ott már nem érezhető annyira, mintha csak egy végigjátszást olvasnék. De azért ez így is a gyengébb SW könyvek közé tartozik, amit eddig olvastam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fú, tűkön ülve várom :D Remélem azok is közte lesznek, amit ajánlottam

Valami 20 címet emlegettek. De lehet, hogy ezekben benne vannak olyanok is amiket korábban kifizettek. The Old Republic biztos megy tovább.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó hír, remélem, jó könyvek szerepelnek közöttük. Vegyes korszakok és témák, csak hogy mindenki találjon magának jót :D

Na ja, bár kérdés, hogy mennyire lesz változatos a korszakok tekintetében. Gondolom lesz The Old Republic időszakában játszódó, Klón Háborús, illetve a klasszikus trilógia idején és utána játszódó történetek. Biztos akad majd benne egy-két klasszikus, sosem szoktak visszariadni tőlük. A nagyon nagy sorozatokba pedig nem fognak belekezdeni. A Crosscurrent lesz egy igazi kuriózum, elvégre azon kevés 40 évvel a yavini csata után játszódó történet, amely biztosan eljut hazánkba. Jut eszembe, majd a közeljövőben beszerzem a Death Trooperst és ha jó, ha nem, mindent megteszek, hogy rábeszéljelek. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Crosscurrent vajon mennyire érthető annak, aki nincs tisztában azzal, hogy a yuuzhan vong háború után mik történtek (tehát YU 30 után).

Szerkesztve: - Nute Gunray
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Crosscurrent vajon mennyire érthető annak, aki nincs tisztában azzal, hogy a yuuzhan vong háború után mik történtek (tehát YU 30 után).

Úgy tudom eléggé érthető. Lesznek benne utalások, de mivel Jaden Korr áll a középontban, így nem lesz vészes.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20? Szép szám. :)

Az. El leszünk látva minimum 3 évre könyvvel, úgyhogy egy darabig biztos nem lesznek rászorulva, hogy újabb szerződést kössenek. Sőt, ha nem gogy elég jól a SW, akkor belassítanak a megjelenésekben. Jelen állás szerint kb 2 havonta jönnek majd a könyvek. De elképzelhető, hogy úgy fognak haladni, mint a mostani két könyvvel. Tehát 2 könyv két egymást követő hónap leforgása alatt, aztán 1-2 hónap szünet.

Az pl. már most tuti, hogy a Deceived áprilisban nem jön ki.

És a sorrend is folyamatosan változik. Még mindig nem tudják, hogy év vége fele mik jönnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is kíváncsi vagyok arra a listára.

Amíg csak a Jedi Akadémia- és a Thrawn-trilógia sorakozott a polcomon, elképzelhetetlennek tartottam, hogy egyszer még így el leszünk látva SW-könyvekkel. :D Reméljük, az árak is megmaradnak az átlag rajongónak is fizethető kategóriában.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Crosscurrent vajon mennyire érthető annak, aki nincs tisztában azzal, hogy a yuuzhan vong háború után mik történtek (tehát YU 30 után).

Nem olvastam, úgyhogy csak laikusan tudok véleményt alkotni, tudtommal Jaden Korr ebben az időszakban a maga útját járja és teljesen elszigetelődve a Galaxisban zajló nagy eseményektől. Utalások gondolom mindenképpen lesznek, de számunkra valószínűleg érthető lesz, gondolom ezért ajánlották be olyan sokan, meg a Szukits Kiadó szavazására is ezért került fel. Utalgatnak majd gondolom a Jedi Academy-re is, mert ugye egyedül ott szerepelt Korr.

 

Végül is próbálkozni ezzel nem bűn :P

Hihi. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.