Ugrás a kommentre

SW könyvek


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

Nem olvastam, úgyhogy csak laikusan tudok véleményt alkotni, tudtommal Jaden Korr ebben az időszakban a maga útját járja és teljesen elszigetelődve a Galaxisban zajló nagy eseményektől. Utalások gondolom mindenképpen lesznek, de számunkra valószínűleg érthető lesz, gondolom ezért ajánlották be olyan sokan, meg a Szukits Kiadó szavazására is ezért került fel. Utalgatnak majd gondolom a Jedi Academy-re is, mert ugye egyedül ott szerepelt Korr.

Mindenesetre ha majd valami nem lesz tiszta, tőled kérdezek :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem olvastam, úgyhogy csak laikusan tudok véleményt alkotni, tudtommal Jaden Korr ebben az időszakban a maga útját járja és teljesen elszigetelődve a Galaxisban zajló nagy eseményektől. Utalások gondolom mindenképpen lesznek, de számunkra valószínűleg érthető lesz, gondolom ezért ajánlották be olyan sokan, meg a Szukits Kiadó szavazására is ezért került fel. Utalgatnak majd gondolom a Jedi Academy-re is, mert ugye egyedül ott szerepelt Korr.

 

 

Hihi. :D

Nem csak azért került fel a harmadik helyre. Tudom, hogy sok Forgotten Realms olvasó is, aki olvasta Kemp könyveit szavazott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem csak azért került fel a harmadik helyre. Tudom, hogy sok Forgotten Realms olvasó is, aki olvasta Kemp könyveit szavazott.

Akkor ezek szerint sokkal inkább az író iránti bizalom szavazta meg ezt a könyvet. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyelőre csak az idei tervezett sorrendet tudtam meg:

Paul S. Kemp: Deceived, Sean Stewart: Yoda - Dark Rendezvous, Matthew Stover: Luke Skywalker and the Shadows of Mindor, Michael Reaves - Steve Perry: Death Star, Timothy Zahn: Allegiance.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyelőre csak az idei tervezett sorrendet tudtam meg:

Paul S. Kemp: Deceived, Sean Stewart: Yoda - Dark Rendezvous, Matthew Stover: Luke Skywalker and the Shadows of Mindor, Michael Reaves - Steve Perry: Death Star, Timothy Zahn: Allegiance.

Nagyjából akkor az a sorrend, ami eddig is volt. A Yodát és a Death Start nagyon várom, de a többi is jó lesz.

Szerkesztve: - Nute Gunray
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Reméljük, hogy sikerül tartani. Sok mindentől függ, még az is lehet, hogy valami átcsúszik jövőre.

Még annyit hallottam, hogy a Republic Commando-ra is tettek ajánlatot.

 

Megpróbálom kideríteni a további címeket is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A főoldalon olvastam az új magazinról "Kultikus hajók és járművek"-ről.

Rohantam és megvásároltam. Beszámoló helyett szeretném megosztani veletek, és ki-ki döntse el érdemes-e 490 forintot áldozni érte. Beszkenelt verzió letölthető innen:

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi, hogy feltetted! :)

 

Szerintem 490-et minden további nélkül megér. Igényes magazinnak tűnik, ráadásul a kis modell is pofás. Viszont ennél többet (amennyibe a rákövetkezendő számok fognak kerülni) már nemigen tudok rá áldozni.

 

Lehet, hogy ezt az 1. számot be is szerzem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha már ennyire dicséritek, lehet én is teszek vele egy próbát, 400 forintot mindenképpen megér.

 

Szerk.: Időközben anyám mondta, hogy vett nekem valamit, egyből kitaláltam, hogy mire gondol, tök meglepődött, nem tudta milyenek a forrásaim. Nagyon jó ez az újság, beleszerettem, csak nem tudom, hogy fogom ezt fizetni. Azt írta, hogy ez promóciós ár, a kövi szám postaköltséggel együtt 3100 forint, azaz ha jól számolom 2400 forint. Kéthetente ennyit fizetni plusz úgy, hogy még regényeket is szeretnék venni... Költséges egy hobbim van. >.<

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha már ennyire dicséritek, lehet én is teszek vele egy próbát, 400 forintot mindenképpen megér.

 

Szerk.: Időközben anyám mondta, hogy vett nekem valamit, egyből kitaláltam, hogy mire gondol, tök meglepődött, nem tudta milyenek a forrásaim. Nagyon jó ez az újság, beleszerettem, csak nem tudom, hogy fogom ezt fizetni. Azt írta, hogy ez promóciós ár, a kövi szám postaköltséggel együtt 3100 forint, azaz ha jól számolom 2400 forint. Kéthetente ennyit fizetni plusz úgy, hogy még regényeket is szeretnék venni... Költséges egy hobbim van. >.<

Nocsak, ennyire jó lenne? :D

 

Én még nem szereztem be (érdekes módon, mindkét környező újságos megszűnt), de tervbe van véve. Remélem a Westendben, vagy annak környékén hozzá lehet jutni... praktikus lenne a vasárnapi mozinézés után megszerezni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nocsak, ennyire jó lenne? :D

 

Én még nem szereztem be (érdekes módon, mindkét környező újságos megszűnt), de tervbe van véve. Remélem a Westendben, vagy annak környékén hozzá lehet jutni... praktikus lenne a vasárnapi mozinézés után megszerezni. :)

A Westendben van Relay, ott biztos meg tudod venni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nocsak, ennyire jó lenne? :D

 

Én még nem szereztem be (érdekes módon, mindkét környező újságos megszűnt), de tervbe van véve. Remélem a Westendben, vagy annak környékén hozzá lehet jutni... praktikus lenne a vasárnapi mozinézés után megszerezni. :)

Le a kalappal előtte, komolyan. Minőségi Star Wars kiadvány, tényleges és a canonnak megfelelő dolgokat írnak le, nem holmi kitalált hülyeségeket. Minden rajongónak ajánlom, csak ne lenne a későbbiekben ennyire drága. >.<

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Le a kalappal előtte, komolyan. Minőségi Star Wars kiadvány, tényleges és a canonnak megfelelő dolgokat írnak le, nem holmi kitalált hülyeségeket. Minden rajongónak ajánlom, csak ne lenne a későbbiekben ennyire drága. >.<

Igen, a scannelt verziót én is átnéztem nagyjából és nem ír hülyeségeket. Sőt, olyan is akad benne, amiről fogalmam sem volt. :)

Bár ez a több ezres ár engem is eltántorít kissé, nem elképzelhetetlen, hogy belevágjak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, a scannelt verziót én is átnéztem nagyjából és nem ír hülyeségeket. Sőt, olyan is akad benne, amiről fogalmam sem volt. :)

Bár ez a több ezres ár engem is eltántorít kissé, nem elképzelhetetlen, hogy belevágjak.

Gondoltam rá, hogy én is, bár nem tudom, hogy tudom-e fizetni. Küldtek ki hozzá kérdőívet, gondolom sokan visszaküldték és abban biztosan megemlítik hogy kényelmesebb lenne nekik a havi megjelenés és az alacsonyabb ár, talán meg is lépik. Egyszerűen annyira hiteles, öröm olvasni. Sőt, olyanokat is írtak amik nekem is újak. Például ezt nem is tudtam, hogy Chewbacca halála után Han feketére festette a Sólymot. Viszont például az utolsó oldalon írnak az aqualishekről és ott megemlítik, hogy két alfajuk van, meg is nevezik őket és itt már tudtam hogy ez az újság hiteles és nem szólja le az EU-t, nem kamu információkat ír. Akadhatnak benne hibák, de azok alapján, amit olvastam, engem meggyőzött és bízom benne. Megpróbálok találni módot rá a jövőben, hogy gyűjthessem, nem tudom, hogy ez mennyire lesz járható út, annak fényében, hogy könyveket is szeretnék, meg a Baljós Árnyak 3D-s vetítésétől sem riadnék vissza. (Valószínűleg utóbbit fogom jegelni, ugyanis a tatabányai 3D mozi annyira nem jó és különben is most pénz szűkében vagyok.) Ez az újság pont az afféle rajongóknak szól, mint amilyen én is vagyok. :) A makett pedig rohadt jó, szerintem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viszont az ára az horribilis. Még a legfanatikusabb Star Wars rajongónak is kihívás lenne beszerezni. A következő szám 1990, a többi pedig 2990. Már majdnem megközelíti egy regény árát. o.o Ráadásul mindezt kéthetente fizetni? Képtelenség...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viszont az ára az horribilis. Még a legfanatikusabb Star Wars rajongónak is kihívás lenne beszerezni. A következő szám 1990, a többi pedig 2990. Már majdnem megközelíti egy regény árát. o.o Ráadásul mindezt kéthetente fizetni? Képtelenség...

Egyetértek, szerintem a kiadónak is jobban megérné ha olcsóbban adná (magyar viszonyok között mindenképp). Így viszont hamar kifullad ez a sorozat is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És valóban, már a havonta megjelenő regények finanszírozása is gondot okozhat, így inkább azok megvételére koncentrálok, ezeket a maketteket sajnos mellőznöm kell.

Szerkesztve: - Nute Gunray
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És valóban, már a havonta megjelenő regények finanszírozása is gondot okozhat, így inkább azok megvételére koncentrálok, ezeket a maketteket sajnos mellőznöm kell.

Én is így teszek. Az első szám mindenképpen megérte és le a kalappal előtte, de akármennyire is vérzik érte a szívem, nem tudom folytatni a megvételét. Pedig annyira, de annyira nekem való. Ebből a szempontból egy regény sokkal jobban megéri, több benne az olvasnivaló. Az N-1 vadászgépet ettől függetlenül lehet, hogy megveszem majd, ha lesz. ^.^

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem meg se fordult a fejemben, hogy megvegyem. A regények számomra többet érnek.

Számomra is, de ha az az ára, hogy kevesebbet költekezhetek egyéb cikkekre, cserébe viszont meglesz a magazin összes száma (ami az 1. alapján tényleg kiváló), akkor legyen, megragadom a lehetőséget. ;) Persze még nem 100%, de jelenleg nagyon így áll a helyzet.

 

Szerk.: mellesleg nem kekeckedés, de nem kéne nyitni az SW magazinoknak/újságoknak egy külön topikot? Mert ez már mindenhez tartozik, csak nem az SW könyvekhez. :)

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.