Ugrás a kommentre

SW könyvek


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

2012-ben újra felmerült 2 alkalommal is, hogy egy másik szerző befejezné a kommandós sorozatot. Azóta nem mondtak róla semmit.

Aham. Részemről inkább maradnék annál, hogy Karen Traviss elmeséli pár mondatban, mi lett volna a karakterek sorsa, ha... aztán slussz-passz. Nem bízom olyan veszett módon abban, hogy más jól tudná befejezni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem az idővonalat, YU 34 pont az az év, ami után a Dark Nest sztoriszál (és annak folytatásai) kezdődnek. A Yuuzhan Vong háború YU 29-ben ért véget, és e dátum és 35 között az EU szerint nem történt semmi (van egy 6 éves rés).

 

Ezt csak érdekességképp írtam le, úgyis minden megy a levesbe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha tippelnem kéne, akkor szerintem a Dark Nest és folytatásai nem valószínű, hogy megmaradnak. Talán még a TNJO sem. Viszont az előtte játszódó könyvek, pl Zahn írásai maradhatnak, azokban nem történt olyan nagy dolog. Egyre reálisabb esélyt látok arra, hogy a Lucasfilm átvezető regénye megvalósulhat, pl. ha Zahn írná akkor mondjuk A túlélők keresésétől folytathatná egy új irányban, ami az EP7-be csatlakozna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy emlékszem, hogy Lucasnak tetszett az NJO, csak nehogy gyorsan meg kelljen ismerkednünk majd ennek a sorozatnak az eseményeivel :D Bár erre az esély valahol a nulla és a nagyon kicsi között van :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes lenne, ha megmaradna a TNJO.

De nem hiszem, hogy sok esélye van a magyar megjelenésnek. A régi rendszer csak nagyon nehézzé tette volna ilyen sorozat kiadását. A mostani szinte már lehetetlenné teszi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olybá tűnik, lesz új olvasnivalóm az eljövendőkben SW terén is, végre! Szűkebb családi köröm születésnapomra meglepett egy Szukits csomaggal, ami a Tűzharc-ot, a Coruscant-ot, és a Válaszutak-at tartalmazza. Hamarosan fejest ugrok ezekbe, mert regények terén igen le vagyok maradva. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A legmagasabb átlagos pontszámot a RepCom-könyvek kapták, plusz a Bane 3. Azért látszik a könyvek ismertsége, a régebbi könyvek jóval több szavazatot kaptak. Szóval elég vegyes a sorrend amiatt, hogy több szempontot is figyelembe vesznek :hmm:

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt hiszem, a két előttünk lévő könyvet megrendelem együtt. Ha minden igaz, pénteken már meglesz az 501-es, és lehet olvasni a hétvégén :clap2: A Szukitsnál nagyon rendesek. Mivel nem kaptam délelőtt mailt, hogy feladták a könyveimet, írtam nekik, hogy megtörténik-e ma és kb. mikor kapom meg őket, 5 perc múlva hívtak, hogy ha futárral kérem, akkor péntek, ha Posta Ponton, amit megjelöltem, akkor kb. kedd, mert hosszabb az átfutás. Gyorsan módosíttattam futárra :) Furcsa, mert két hete a Posta Pontos átvételnél megkaptam a szerdai megjelenés napján reggel a mailt és a könyvet pénteken. Más máskor is volt úgy, hogy módosítanom kellett a megrendelésen, és csak egy mailbe került, rögtön módosították.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pénteken megkaptam a könyvet, bő másfél nap múlva, vasárnap reggel a végére értem :P Már írtam róla, de egy-két spoilert tartalmaz, ezért spoiler mögé tettem az egészet. Sajnos anélkül nehezen írok véleményt. Írtam, hogy kb. a 350. oldaltól szinte letehetetlen a könyv :) De ha gondolod, akkor megpróbálom holnap du átszerkeszteni spoilermentesre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg azzal fogok várni, mert a két új rendelhető könyvet fogom egyben megrendelni, vagyis csak június elején veszem át őket. Ha nem muszáj, egyesével nem rendelgetek könyvet. Várom a véleményed a 66-osról :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:)

Ma bezsákoltam az 501-est, hétvégére megint "eltűnök" :) Tűnök a fenét, de minden más tennivaló ráér hétfőig :D

 

 

Ne is mondd. Mikor megrendeltem az 501-est a Szukitson, beleolvastam a szinoposzisba... Nem kellett volna, míg nem olvastam a 66-ost.

 

Na mindegy, most már arra vagyok kíváncsi, hogy jutunk el A-ból B-be.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ismerem az érzést. Amíg vártam, hogy az újabb egy hetes halasztás után végre megérkezzen a 66-os, elolvastam mindkét könyv első 20 oldalát, bár ilyet általában nem szoktam :hehe: Magamnak köszönhetem :) Na de azért tartogat más meglepetéseket is a könyv, sőt meglepő fordulatok jönnek az 501-esben is.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.