Ugrás a kommentre

SW könyvek


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

6 órával ezelőtt, caseyjones írta:

Több mint valószínű. :hmm: Viszont a Wookipedia szerint ő rá nemcsak utaltak a Rogue Planetben, hanem valamilyen üzenet formájában meg is jelent Anakinnak. (Rémlik is valami, talán Ami egyik álmában jelent meg - bár nem vennék rá mérget, nem hagyott sok nyomot bennem a könyv...)

Habár nem tudom, Revan mit értett pontosan utalás alatt. :)Mindenesetre csekkoltam már Wookie-n, és Vergere több TNJO-műben is tiszteletét teszi, szóval, nagy valószínűséggel rá gondolt Revan. De majd jön úgyis, és megerősíti. :D

 

 

 

@caseyjones: sőt még"maga" az Álmok Bolygója, Zenoma Sekot is nagy szerepet kap a TNJO-ban. Homályosan utalnak is rá, hogy az rejti a vongok legyőzésének titkát.

 

Megjegyzés:

Az idézetek (mivel az új kiadás nincs meg), a régi kiadásból származnak.

 

"– Mit tehetne? – kérdezte Obi-van. – A bolygótok szinte védtelen.

– És még te vagy Jedi – mosolyodott el Shappa. – Semmit sem tudsz. A fiú vajon többet sejtett?

 Azt mondta, a bolygó élőlényei szimbiotikus egységet alkotnak. Ezt magam is érzem.

– Ez csak egy része – mosolyodott el ismét Shappa. – Higgy nekem, Jedi, nem vagyunk gyengék. Kellőképpen meg tudjuk magunkat védeni. A Kívülről Érkezőket is visszavertük. Lehet, hogy Vergere tárgyalásai is közrejátszottak, nem tudom. Mindenesetre elzavartuk őket.

Obi-van továbbra is szkeptikus maradt.

– Mivel?

– Mindent azért nem árulhatok el – mondta Shappa. Oldalra hajtotta a fejét, hallgatózott. – Nagy hajók közelednek az űrből. Azt hiszem, megszállni készülnek a Zonama Sekotot… ezúttal is. Nem tudom, a Magiszter hogy fog reagálni. Most sokkal erősebbek vagyunk, mint egy évvel ezelőtt voltunk."

 

Ez a jelenet pedig, még ha csak leírás formájában, de konkrétan szerepel is Az Álmok Bolygójában.

34c9ec2fb17451508b1ca39f17a1cc9b.jpg

"– Azért jöttünk, hogy vásároljunk egy hajót tőletek, és kiderítsük, mi történt Vergerével.

Shappa komoran felkuncogott.

– Az egész olyan zavaros, ugye? Elment.

– Hová ment?

– A Kívülről Érkezőkkel hagyta el a bolygót."

 

...

 

"A zonamaiak Kívülről Érkezőknek nevezik az idegeneket. Teljesen mások, mint bármelyik életforma, amit eddig tanulmányoztunk. A Kívülről Érkezők nem tudnak semmit az Erőről, és az Erő semmit sem tud róluk. Ugyanakkor nem gépek, határozottan organikus szervezetek, és mindannyiunkra nagy veszélyt jelenthetnek. Kíváncsiak voltak rám, lenyűgözték őket a képességeim, és elfogadtak annak fejében, hogy beszüntetik a támadást és elhagyják ezt a rendszert.

Velük megyek, hogy megfejtsem a titkaikat, de megígérem, mint Jedi-lovag, hogy életben maradok és beszámolok a felfedezéseimről. Ugyanakkor minél messzebbre vezetem őket attól a bolygótól, amelyet megszerettem. Tudnod kell valamit, Jedi…

Vergere arca szinte sugárzott a lelkesedéstől.

Van egy nagy titok, idővel talán te is felfedezed. Egy hatalmas élő teremtés szíve elkezdett dobogni, egy gigászi elme öntudatra ébredt. A bolygón tanúja voltam egy fantasztikus lény születésének…"

 

@Darth Revan9: Igen, benne volt.

Szerkesztve: - HeirToGrievous
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Túlvagyok A Jedik gyermekein. A történet néhol bugyuta, de ez nem lenne nagy gond, ha a fogalmazás jobb lenne. Sajnos alig tudtam végigszevedni magam rajta. :( Olvastam már rossz SW-könyveket, sajons ez is közéjük fog tartozni. 

Spoiler

A Star Warsba nekem sok minden belefér, de Callista jelensége - mint egy számítógépben rekedt Jedi szelleme - nekem fura volt. Ráadásul aztán Luke beleszeretett, majd megtörtént a lélekátvitel, aminek során Callista szelleme átköltözött Cray testébe. A Palpatine Szeme (az aszteroidának álcázott hajó) érdekes koncepció volt, de a kivitelezés nem igazán tetszett. A fedélzeten szinte semmi érdekes nem történt, valamint Han és Leia szála is kimondottan unalmas volt a Belsavison. 

Remélem, Barbara Hambly másik könyve, a Kristálycsillag jobban fog tetszeni ennél.

 

Közben elkezdtem a Sötétkardot is, és igen éles a kontraszt A Jedik gyermekeihez képest. Bár a sztori enyhén szólva sem eredeti (ismét egy szuperfegyver és a birodalmi maradványok), a fogalmazásmód és a leírások mégis felidézték bennem Anderson régi, Jedi Akadémia-trilógiás könyveit, amik azért is állnak közel hozzám, mert velük kezdődött az SW-EU-s pályafutásom. Mai szemmel már ifjúsági stílusúnak tűnik, de mégis sokkal érdekesebben és élvezhetőbben ír a férfi, mint Hambly. A hangulat és a karakterek már az első 100 oldal után is jobbak, mint az előbb említett regényben. Kíváncsi vagyok, hogy Callista hogy kerül majd ki a képből, hiszen Luke-nak majd Marával "kell" összejönnie.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Kristálycsillagot nem Hambly, hanem Vonda N. McIntyre írta. Star Trek-körökben elég ismert szerző, de ez az egyetlen SW-regénye.

Szerkesztve: - Nute Gunray
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Darth Sky írta:

Remélem, Barbara Hambly másik könyve, a Kristálycsillag jobban fog tetszeni ennél.

Hát abban ne bízz szerintem :D Akkora nettó baromságok vannak benne, mint például, hogy a fénykardot nem tudod bekapcsolni csak ha Erőérzékeny vagy :lol2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt igyekszem ilyenkor mentségként felhozni, hogy a regény írásakor csak az eredeti trilógia létezett, így az írók esetenként csak tippelhettek, mi hogyan működik a Star Warsban. :) Így nyilván sok (mai szemmel) baromság is akad bennük. 

Engem ilyen téren pl. az Erőpróba c. regény nyűgöz le. A legelső SW regény (1978-ban íródott), és  kis túlzással még ma is beilleszthető a kánonba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

57 perccel korábban, Nute Gunray írta:

A Kristálycsillagot nem Hambly, hanem Vonda N. McIntyre írta. Star Trek-körökben elég ismert szerző, de ez az egyetlen SW-regénye.

Köszi a korrekciót, rossz címet írtam. :) Az Alkonybolygóra gondoltam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Darth Sky írta:

Azt igyekszem ilyenkor mentségként felhozni, hogy a regény írásakor csak az eredeti trilógia létezett, így az írók esetenként csak tippelhettek, mi hogyan működik a Star Warsban. :) Így nyilván sok (mai szemmel) baromság is akad bennük. 

Ez erre az esetre nem állja meg a helyét, ha csak az író nem úgy képzelte, hogy Han is Erőérzékeny :D

Idézet

Engem ilyen téren pl. az Erőpróba c. regény nyűgöz le. A legelső SW regény (1978-ban íródott), és  kis túlzással még ma is beilleszthető a kánonba.

Jó kis regény én csípem, benne van az első 7-8 SW könyvbe amit olvastam, mármint időrendben :) Sőt az lett volna a folytatás, ha nem lett volna sikeres az Új Remény, én így tudom.

 

 

2 perccel korábban, Darth Sky írta:

Köszi a korrekciót, rossz címet írtam. :) Az Alkonybolygóra gondoltam.

Na az szerintem jobb, mint a Kristálycsillag, sőt a Jedik gyermekeinél is jobban tetszett nekem.

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Darth Cupsy írta:

Jó kis regény én csípem, benne van az első 7-8 SW könyvbe amit olvastam, mármint időrendben :) Sőt az lett volna a folytatás, ha nem lett volna sikeres az Új Remény, én így tudom.

Jaja, ha nem futott volna be az Ep4, akkor ez a sztori lett volna az alacsony költségvetésű folytatás. :D Ezért játszódik végig egy dzsungelbolygón (Mimban), és ezért nincs benne Han Solo sem. Ford szerződését nem hosszabbították meg az Ep4 után (ekkor még). 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24 minutes ago, Darth Cupsy said:

Jó kis regény én csípem, benne van az első 7-8 SW könyvbe amit olvastam, mármint időrendben :) Sőt az lett volna a folytatás, ha nem lett volna sikeres az Új Remény, én így tudom.

 

28 minutes ago, Darth Sky said:

Engem ilyen téren pl. az Erőpróba c. regény nyűgöz le. A legelső SW regény (1978-ban íródott), és  kis túlzással még ma is beilleszthető a kánonba.

 

Jaj, végre vannak rajtam kívül valakik, akik szeretik azt a regényt. :clap2: Kis túlzással mindenhol azt kell olvasnom, mennyire gyenge... Nem értem egyébként, mi a baj vele. Szerintem egy tök jó kalandregény, Darth Vader is szerepel benne, fénykardpárbaj szintén van benne, és szerintem a helyszín is tökéletes. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

On 10/27/2019 at 12:36 PM , Darth Sky said:

A Külső űr is érdekelne, de nem azért az összegért, amennyiért jelenleg vesztegetik. Nem tudom, a története mennyire érdekes, és mennyire "éri meg a pénzét" a regény, minden esetre én soknak érzem.

Nekem majdnem 10 évbe telt, mire sikerült rávennem magam, hogy elolvassam. Kellemesen csalódtam! Bail meg Obi-Wan kissé karakteridegenek benne, ettől függetlenül imádtam, és sose gondoltam volna, hogy élvezni fogom.

Viszont ha klónos regényre vágysz, csalódni fogsz. Nem igazán a klónokra fekteti a hangsúlyt.

On 12/20/2019 at 2:22 AM , sirszalhasogato said:

Rendesen a bookdepository.com-ot szoktam ajánlani

Szoktál is onnan rendelni? Általában mennyi a szállítási költség? Nem igazán találok erről infót az oldalon. Vagy van esetleg más, aki rendel onnan?

------

@Ody Mandrell Előre is leszögezem, hogy semmi rossz szándék nem vezérel, pusztán érdekel a véleményed (nem akarom, hogy előforduljon ismét egy olyan incidens, mint amilyen a Vélemények és javaslatok topikban történt napokkal ezelőtt - igaz, nem veled volt, de akkor is jobb, ha tisztázom).  :peace:

Szóval, visszaolvasgatva a topik hozzászólásait az elmúlt hónapokra visszamenőleg, feltűnt, hogy kétszer is nemtetszésedet nyilvánítottad a piros gomb használatával, amikor előkerült, hogy megjelennek magyarul is a Yuuzhan Vong-os történetek. (Hozzáteszem, most nem az én kommentjeimről van szó.) Ha esetleg azt gondolod, hogy ez a Kánon-kiadások rovására megy, akkor nem kell félned. :D Nyilvánvalóan azok élveznek prioritást. Mellettük meg jönnek az eddig még magyarul ki nem adott Legendák-kötetek, mint pl. a Yuuzhan Vong-okat felölelő éra. Simán elférnek egymás mellett. Miattuk nem fogják a Kánon-könyveket ignorálni, mint írtam, úgyis azok élveznek elsőbbséget. Akit meg nem érdekel, az nem veszi meg. :D 

De most már úgy néz ki, mégse fognak megjelenni. :( 

 

És még egyszer leírom, nem számonkérés, lenézés, szimplán érdekel a témával kapcsolatos véleményed, ha már így "hallattál magadról". :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 órával ezelőtt, caseyjones írta:

Szoktál is onnan rendelni? Általában mennyi a szállítási költség? Nem igazán találok erről infót az oldalon. Vagy van esetleg más, aki rendel onnan?

Bookdepositoryn mindenhova ingyenes a szállítás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 órával ezelőtt, caseyjones írta:

 

 

És még egyszer leírom, nem számonkérés, lenézés, szimplán érdekel a témával kapcsolatos véleményed, ha már így "hallattál magadról". :peace:

Jelen állás szerint Legends-könyvek egyáltalán nem jönnek, úgyhogy a kérdés okafogyott. Egyébként a képregények esetében is volt szó arról, hogy Legends-képregények jöhetnének. Ha a könyveknél nem is lenne probléma, a képregényeknél az tuti, hogy a canon rovására történne, hiszen már így is nagy a lemaradás (lásd Poe képregény és társai). Meg azok a legends-képregények már többszörösen is mellőzött darabok, jórészét már a TCW is felülírta, így csak növelné a katyvaszt. 

 

Egy-két könyvet leszámítva, a Legends-ben már nincs olyan darab, amit nagyon érdemes lenne kiadni, én bőven megvagyok a TNJO és a folytatásai nélkül, amit ki lehetett adni, azt már kiadták. A képregényeknél meg koncentráljanak csak a canon-ra, arra van igény és kereslet. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azért még örültem volna a hosszabb sorozatok kiadásainak (The New Jedi Order, Legacy of the Force, Fate of the Jedi) + a ott van még a Dark Nest trilógia, a Millennium Falcon és a Crucible). De pl. az X-szárnyú széria újrakiadását/befejezését is szívesen venném. Persze érthető okokból ez álom marad, mert alsó hangon is kb. 50 regényről van szó. De engem kimondottan érdekelt volna valamennyi, szerintem érdemes lett volna kiadni őket. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Nute Gunray írta:

Jelen állás szerint Legends-könyvek egyáltalán nem jönnek, úgyhogy a kérdés okafogyott. Egyébként a képregények esetében is volt szó arról, hogy Legends-képregények jöhetnének. Ha a könyveknél nem is lenne probléma, a képregényeknél az tuti, hogy a canon rovására történne, hiszen már így is nagy a lemaradás (lásd Poe képregény és társai). Meg azok a legends-képregények már többszörösen is mellőzött darabok, jórészét már a TCW is felülírta, így csak növelné a katyvaszt. 

 

Egy-két könyvet leszámítva, a Legends-ben már nincs olyan darab, amit nagyon érdemes lenne kiadni, én bőven megvagyok a TNJO és a folytatásai nélkül, amit ki lehetett adni, azt már kiadták. A képregényeknél meg koncentráljanak csak a canon-ra, arra van igény és kereslet. 

A mostani válság helyzet nem teszi lehetővé, hogy Legendák megjelenjenek. Túl sok lenne akkor már. Meg most, amúgy sem lehetséges, majd 2021 után eldől, hogy lehet-e vagy sem és az is, hogy melyeket lehet.  Tehát most azért nem lehetnek legendák, mert 1. A Disney nem teszi lehetővé, hogy a kiadatlanok megjelenjenek (érdekes, hogy több olyat is ki lehetne viszont adni, melyek korábban megjelentek), 2. A válsághelyzet miatt csökken a kereslet, nem hiszem, hogy a piac elbírna egy évben 12-15 regényt. Arról szó sincs, hogy normál, jobb gazdasági körülmények között ne lenne rá kereslet. Lásd a 2017-2018-as éveket. Ha visszaáll a dolgok rendje a 2017-2019 körüli szintre nálunk és a Disney eldönti, mi legyen a régi könyvekkel 2021 után, akkor akár még folytatódhat a távoli jövőben a Legendák kiadása.

Szóval az nem állja meg a helyét, hogy csak a kánonra van igény és kereslet. Sőt, ha mondjuk normális körülmények lennének, a Disney is szabad kezet adna, és e mellett még szavazni is lehetne, akkor mondjuk lenne az egyik serpenyőben Az Ellenállás újjászületése, Az Erő  nyomában, a Fekete torony, A Quen's Peril és a másik serpenyőben a The New Jedi Order 1-4. kötetei, akkor nem biztos, hogy a kánon győzne. Elég sokan vannak az aktív olvasók közül, akik jobban kedvelik a Legendák vonalat és egy ilyen esetben inkább a vongokat választanák. Elég sokan vannak, akik elég sűrűn írogatnak e miatt a kiadónak is, én látom ezeket az üzeneteket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Darth Sky írta:

Én azért még örültem volna a hosszabb sorozatok kiadásainak (The New Jedi Order, Legacy of the Force, Fate of the Jedi) + a ott van még a Dark Nest trilógia, a Millennium Falcon és a Crucible). De pl. az X-szárnyú széria újrakiadását/befejezését is szívesen venném. Persze érthető okokból ez álom marad, mert alsó hangon is kb. 50 regényről van szó. De engem kimondottan érdekelt volna valamennyi, szerintem érdemes lett volna kiadni őket. 

Simán megjelenhetnek még valamikor. Ha nem most, akkor 5 vagy 10 év múlva. 2010-ben gondoltad volna, hogy 2020-ra öt új SW-film lesz, egy új élőszereplős sorozat, és több mint 30 új képregénykötet megjelenik magyarul keményfedeles kiadásban? Na ugye :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tovább gördítve a fentebbi gondolatot. Nem tudjuk mi lesz 2021 után. Arról lehetett hallani, hogy a nemzetközi USA-n kívüli piacokon 2021-ig lehet árusítani Legendákat. Kérdés mi lesz ezután. Én korábban azt valószínűsítettem, hogy kivonják őket a forgalomból, nem lehet majd kapni őket. De van egy másik lehetőség is. Új borítóval, új design-nal újra piacra dobják őket. Korábban arról is hallottam, hogy a Lucasfilmes korszak könyveinél nagyon eltérő szerződések és jogi helyzetek voltak több különféle könyvre. Ezt egységesíthetik. És ekkor még ehhez hozzájön, hogy tudomásom szerint több Disney-s Lucasfilmes vezetőnél 2021-ig van a szerződés, ezután lehet, hogy váltások lesznek több pozícióban. Amennyiben olyan vezetők kerülnek a képbe, akik úgy gondolják, hogy minden dollár bevétel számít, akkor lehet, hogy tényleg újra piacra dobják ezeket 2021 után. És ezt a minden dollár bevétel számít dolgot talán a mostani válság is megerősítheti.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár kifejezetzen nem foglalkozok a legendák vonalával a Star Warsnak, de pár kötetem van belőle, és a távoli jövőben tervezem beszerezni például még a Jedi Akadémia trilógia hiányzó köteteit, amire most a válság miatt anyagialg nincs nagy lehetőség mert van fontosabb kiadás is. De örülnék ha a legendák piac is fennmaradna, már az olyan olvasóknak is akik főleg a kánonnal foglalkoznak de szeretnek néha kikacsintani az alternatív történetekre is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

40 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Tovább gördítve a fentebbi gondolatot. Nem tudjuk mi lesz 2021 után. Arról lehetett hallani, hogy a nemzetközi USA-n kívüli piacokon 2021-ig lehet árusítani Legendákat. Kérdés mi lesz ezután. Én korábban azt valószínűsítettem, hogy kivonják őket a forgalomból, nem lehet majd kapni őket. De van egy másik lehetőség is. Új borítóval, új design-nal újra piacra dobják őket. Korábban arról is hallottam, hogy a Lucasfilmes korszak könyveinél nagyon eltérő szerződések és jogi helyzetek voltak több különféle könyvre. Ezt egységesíthetik. És ekkor még ehhez hozzájön, hogy tudomásom szerint több Disney-s Lucasfilmes vezetőnél 2021-ig van a szerződés, ezután lehet, hogy váltások lesznek több pozícióban. Amennyiben olyan vezetők kerülnek a képbe, akik úgy gondolják, hogy minden dollár bevétel számít, akkor lehet, hogy tényleg újra piacra dobják ezeket 2021 után. És ezt a minden dollár bevétel számít dolgot talán a mostani válság is megerősítheti.

Szerintem a fontosabb könyvek (pld. Darth Plagueis, Thrawn-trilógia, Bane-trilógia) mindig kaphatóak lesznek, egyszerűen akkora rájuk a kereslet, hogy a Disney nem engedheti meg magának a profitkiesést. Az egy másik kérdés, hogy bizonyos könyveket (főleg a Bantam-korszakból) még szerintem a saját szerzőjük is legszívesebben kitörölne a történelemből. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

On 4/20/2020 at 10:38 AM , Nute Gunray said:

Jelen állás szerint Legends-könyvek egyáltalán nem jönnek, úgyhogy a kérdés okafogyott.

Okés, de amikor bejelentettétek, szinte biztos volt, hogy jönnek ezek a könyvek, és azt gondoltam, hogy Ody valószínűleg azért fejezte ki nemtetszését, mert a TNJO a Canon-könyvek rovására megy. :D 

Egyébként én nem zárnám ki, hogy valamikor a közeljövőben megjelennének, de nem tartom túlságosan valószínűnek.

 

Amúgy nekem nem baj, ha nincs lefordítva magyarra, sőt... Csak ha le vannak fordítva magyarra, egyszerűbb meg gyorsabb lenne megvenni, mint külföldről beszerezni őket. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

On 4/20/2020 at 9:07 AM , kolmilan said:

Bookdepositoryn mindenhova ingyenes a szállítás.

És adnak legalább tracking numbert, vagy van bármiféle kártérítés az oldal részéről, ha nem kapom meg sose a rendelt csomagot? Nem egy db könyvről lenne szó, és hát a Magyar Postát szerintem nem kell senkinek bemutatni... 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2020. 04. 24. - 22:30, caseyjones írta:

És adnak legalább tracking numbert, vagy van bármiféle kártérítés az oldal részéről, ha nem kapom meg sose a rendelt csomagot? Nem egy db könyvről lenne szó, és hát a Magyar Postát szerintem nem kell senkinek bemutatni... 

Nekem eddig semmi gondom nem volt velük.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 órával ezelőtt, pb69 írta:

Szerintem Boba eleve nem elég erős karakter ahhoz, hogy önálló filmje legyen. A franc tudja miért kultkarakter lett, de ő tipikusan olyan, akinek jót tesz a kevés szerep. Az 5-ben vagány, a 6-ban szánalmas, a Legends-ben a feltámasztott karaktere szintén utóbbi.

Nem tudom, olvastad-e A fejvadász háborúk-trilógiát (ebben "támad fel"), de abban Boba minden, csak nem szánalmas. Sőt, velem ez a 3 regény értette meg, miért lehet olyan népszerű egyeseknél ez a karakter. Összehasonlításképp, ez a trilógia szerintem olyan szinten bővítette ki Boba Fett karakterét, ahogy a TCW tette azt Maullal. A visszatérése pedig teljesen logikus, semmivel nem gázabb (sőt!), mint Maul vagy Palpatine visszahozása. Nekem jobban tetszik az a verzió, hogy a hírhedt Boba nem halt olyan nevetséges halált, ahogy azt az Ep6-ban láthattuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, Darth Sky írta:

Nem tudom, olvastad-e A fejvadász háborúk-trilógiát (ebben "támad fel"), de abban Boba minden, csak nem szánalmas. Sőt, velem ez a 3 regény értette meg, miért lehet olyan népszerű egyeseknél ez a karakter. Összehasonlításképp, ez a trilógia szerintem olyan szinten bővítette ki Boba Fett karakterét, ahogy a TCW tette azt Maullal. A visszatérése pedig teljesen logikus, semmivel nem gázabb (sőt!), mint Maul vagy Palpatine visszahozása. Nekem jobban tetszik az a verzió, hogy a hírhedt Boba nem halt olyan nevetséges halált, ahogy azt az Ep6-ban láthattuk.

Erről eszembe jutott, hogy majd ezt is folytatni szeretném.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon remélem, hogy ha egyszer az új kánonban elkezdik megírni Palpatine és Plagueis élettörténetét, sokat fognak meríteni ebből a könyvből. 

 

Ha jól emlékszem, Darth Tenebrous-ról még egy rövid novella is íródott Stover tollából. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Nute Gunray írta:

Nagyon remélem, hogy ha egyszer az új kánonban elkezdik megírni Palpatine és Plagueis élettörténetét, sokat fognak meríteni ebből a könyvből. 

 

Ha jól emlékszem, Darth Tenebrous-ról még egy rövid novella is íródott Stover tollából. 

Igen, ebben én is reménykedek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.