Ugrás a kommentre

CustomStarWars


Rostás Norbert

Ajánlott hozzászólás

Sziasztok. A Freeweb fizetőssé válik! Ultimátumot kaptunk, h vagy leperkáljuk nekik vmelyik csomagjukra az előfizetési díjat, v a weblapunk megy a kukába, nekem pl több éves munkámat a süllyesztőbe kényszerítve. Mikor átmentem az Extráról hozzájuk, direkt megkérdeztem, nem fognak-e megszűnni/fizetőssé válni, stb. Határozottan cáfolták... A beetetési időszak után az 5G-s "free" tárhely megszűnik, lesz egy fos 1G-s, egy 3G-s, (ami még mindig kevesebb, de már sokba kerül), meg egy masszív 20G-s csomag. Így lesz a Freewebből Payweb... és így készerül az ember vagy megint továbbállni, vagy fizetni...

Addig olvassátok a Customstarwars.freeweb.hu oldalamat, amíg még lehet... Előfizettem egy időre, de ezt kísérleti időszaknak szánom. Szeretném tudni, van-e igény az oldalra, szeretitek-e, olvassátok-e, mert ha nincs rá befogadókészség, akkor felesleges erre pénzt áldozni a temérdek munka melett.

Egyúttal tájékoztatom az SWSAGA kedves olvasót, h az elérési útvonalam feltételezhetőleg változni fog, http://customstarwars.x3.hu -ra. Bár a szabályzatban azt írják, hogy a régi http://www.customstarwars.fw.hu is elérhető marad, így legalább nem kell mindenhol a linkeket módosíttatnom... Így állunk...

Üdv: Norbi

Szerkesztve: - Rostás Norbert
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 hónappal később...

Sziasztok! Készítettem egy Anyák napi novellát. Ez az első novellám, bár már Brenn Tantor kapcsán próbálkoztam egy prózai elbeszélő jellegő írással. Ezt a novellát rég óta érlelem a szívemben, tervezem, építgetem. A történet a film "valós" eseményeit dolgozza fel, de úgy, hogy én mindezt átfolyattam magamon, a lelkemen, és belülről átélve írtam meg Anakin fájdalmát. Kérek mindenkit, olvassa szeretettel, és nagyon szeretném tudni, mit szóltok hozzá. Ha lehet, ajánljátok ismerőseiteknek is: a novella megértéséhez nem feltétlenül kell Star Wars rajongónak lenni, minden jó érzésű ember képes átélni anya és fia kapcsolatát, a fájdalmat, a feszültséget, és a katarzist. Minél többen olvassátok el, és örülnék, ha a commentjeimet övező passzivitás helyett páran megtisztelnétek a véleményetekkel, miután elolvastátok. Érdemes rászánni 25-30 percet mindenkinek, aki nem szennyet, hanem szépirodalmi eszközöket is felvonultató mély érzelmeket tartalmazó novellát szeretne olvasni! Hosszú ideje nem teszem ide fel a dolgaimat, mert érdektelenséget tapasztalok az SW Saga olvasóitól, kivéve pár embert, akik elolvasták eddig kiajánlott cikkeimet, vagy megtekintették a készített custom figurákat. Jelenleg úgy érzem, ennél többet nem tudok kiadni már magamból, elemeztem, figurákat készítettem, esszéket írtam, ha ez a publikálásom is elszáll a levegőbe, akkor a dolgot nem erőltetem tovább, és elfogadom, hogy az SW Saga kedves olvasóinak nincs igénye a munkámra. üdv mindenkinek: Norbi

 

anyák napi cikkem: Anakin: Mama

Szerkesztve: - Rostás Norbert
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem tetszett az írás, igaz a Mama és Édesanya dolgokat nem keverném össze, nálam a kettő nem ugyanaz. A kis képek is néha furák voltak, de lényegében színvonalas, ha úgy nézzük akkor sokat mondó és a kritikákkal szembe menő alkotás! :clap:

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kösz Flóri Bá! Igen, tudom, hogy sok családban a gyerek Anyának, Anyunak szólítja az édesanyját, és a Mama az a nagymama. Nálunk, meg több helyen édesanyám volt a mama, és a nagymama Nagyi. Ezért próbálom váltogatni viszonylag gyakran, egyrészt, hogy ne legyen szóismétlés, másrészt hogy mindenki magáénak tudja érezni az édesanya különböző szinonimái által. (Mama, Anya, Anyu, Édesanya, Anyám, stb.)

A kis képekkel mi a baj Flóri Bá? Azt nem pontosan értettem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szia Oldfighter, Öregharcos! :) Te vagy a második ember, aki elolvasta az SWSaga többszáz, többezer látogatójából... Örülök neki, hogy elolvastad a novellám, és eljutott hozzád a mondanivalója! Külön öröm, hogy elnyerte a tetszésedet, és írtál nekem egy sort válaszul, megerősít! Megtisztelő. Ínséges idők ezek, mert ahogy te is látod, az értékre kevésbé vevők az emberek... Az ad egy kis örömöt az ürömben, hogy aki veszi a fáradtságot, hogy elolvassa, jó érzéssel dől hátra a végén, és megérinti a lelkét. Köszi! üdv: Norbi

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.