Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Igen a lemez önmagában majdnem semmi :) De ha megvan mindhárom csomag akkor szuper. A tárgyaknak egyébként állandóan rajta kell lenniük a platformon, amíg játszol. Amint leveszed az egyiket azt máris érzékeli a rendszer.

Remek..Akkor szép lesz a kisasztal is, ha toljuk majd!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elkezdtem játszani az Andromedával, eddig nagyon tetszik a játék, viszont egy kis problémám akadt az egyik feladattal. Még a játék elején vagyok az Eos-on, volt egy ilyen méllékküldetés, hogy 'Scan minerals', amit meg is találtam a térképen... erre odamegyek azzal a kis terepjáróval, de azon a részen olyan magas a sugárzás, hogy konkrétan nem jutok el odáig. Itt fejlesztenem kellene a járművet, vagy majd a későbbiekben el tudok oda menni, vagy én csináltam rosszul valamit?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak később fogsz tudni eljutni oda. Először lakhatóvá kell tenned az Eost, majd kis idő múlva elkezd csökkenni a sugárzás. A Tempesten majd Kallo és Suvi szólni fog erről. Persze a Nomad fejlesztése sem ártalmas, mert lesz még veszélyes bolygó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt hiszem FIFA 14 óta nincs, sajnos!

"Már megint nagyot kellett csalódnom"..És van valami amit nem bírok.." ;)

 

Köszi a választ.

 

Bomarr!

Az infinity-t elkezdtem tolni a TCW érával. Egészen jó. Persze a két játékos módok még nem világosak, de annyi bizonyos, hogy az arénában lett két szekció, ahol ez egyikben egymás ellen a másikban battle droidok ellen lehet küzdeni. Egy pici helyszín, mégis osztott képernyő van..szokni kell..vajon ide mindig visszatérhetünk kedvtelésből?

 

LSW TFA: Na itt teljesen más a menü mint eddig. Tényleg minden alkalommal össze kall rakni a leépcső és csak Poe x-wingjéből látszik a pályaválasztó képernyő? ..egyre többet fogom a fejem.

 

Maradéktalanul a csak a Crash Bandicoot trilogy-val vagyok megelégedve, hiába ilyen egy igazi jó játék és már 20 éves! Ráadásul itt olyan gyönyörű, hogy eszméletlen! :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne ijedj meg ennyire attól hogy valahol más a kezelés mint régen. A TFA LEGO-nál pár gombnyomással lehet majd a pályák között ugrálni. Simán a menüből elintézhető nem kell semmit épiteni hozzá. Maga a játék meg ezerszer jobb mint a korábbi részek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eleve elég fura elképzelés, csoli, hogy ugyanazt várod, mint tíz éve. Mit gondolsz, hogy azóta megállt az idő és semmi sem változott, minden maradt ugyanaz, csak rábiggyesztettek egy nagyobb számot? ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne ijedj meg ennyire attól hogy valahol más a kezelés mint régen. A TFA LEGO-nál pár gombnyomással lehet majd a pályák között ugrálni. Simán a menüből elintézhető nem kell semmit épiteni hozzá. Maga a játék meg ezerszer jobb mint a korábbi részek.

Köszi, most az infinity ben merültem el újra. Elég szerteágazónak tűnik a világa. Geonozis után most coruscantra mentem. Van dolog bőven.

 

Eleve elég fura elképzelés, csoli, hogy ugyanazt várod, mint tíz éve. Mit gondolsz, hogy azóta megállt az idő és semmi sem változott, minden maradt ugyanaz, csak rábiggyesztettek egy nagyobb számot? ;)

A játék tetszik. Ezesetben a menüje nem. Lego sw ben tradició volt, hogy egy kocsmából nyíló ajtókon át jönnek a pályák. Első rész Dex bárja volt, a második a cantina. Most tutira vettem hogy Maz kastélya lesz a központ, de nem. A D'Quaron kell megszenvedni, legalaábbis az elején.

És már az szórakoztató volt régen, ahogy ezekben a kocsmákban bóklászott az ember, most ez nem olyan.

Ja és az osztott képernyő nagyon zavaró cooepratív játéknál. Nem volt ez sem. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A játék tetszik. Ezesetben a menüje nem. Lego sw ben tradició volt, hogy egy kocsmából nyíló ajtókon át jönnek a pályák. Első rész Dex bárja volt, a második a cantina. Most tutira vettem hogy Maz kastélya lesz a központ, de nem. A D'Quaron kell megszenvedni, legalaábbis az elején.

És már az szórakoztató volt régen, ahogy ezekben a kocsmákban bóklászott az ember, most ez nem olyan.

Ja és az osztott képernyő nagyon zavaró cooepratív játéknál. Nem volt ez sem. :(

Itt a központi helység majd a Falcon lesz, benne felfedeznivaló kis helyiségekkel meg mini-gémekkel. A régi kocsmánál sokkal érdekesebb lesz. Egyébként gondolom akkor a LEGO Star Wars Clone Wars-al se játszottál. Abban se kocsma volt. Ezzel már rég szakitottak.

Maz kastélya meg külön pálya lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt a központi helység majd a Falcon lesz, benne felfedeznivaló kis helyiségekkel meg mini-gémekkel. A régi kocsmánál sokkal érdekesebb lesz. Egyébként gondolom akkor a LEGO Star Wars Clone Wars-al se játszottál. Abban se kocsma volt. Ezzel már rég szakitottak.

Maz kastélya meg külön pálya lesz.

Köszi, értem. Majd folytatom persze, mert összességében tetszik. A multi-build ötletes, a bujkálós lövészet is, de hát ez van, még csak egy pálya van meg, a bevezető, mert utána a Jakkun elakadtunk rögtön az elején és késő is volt már.

Igen a LEGO TCW kimaradt, sajna kompletten a PS3 is kimaradt.. Szóval asszimilálódok, csak lassan.. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 5 héttel később...

Egyetértek, a Stick of Truth jobban sikerült, ennek ellenére a folytatás sem lett rossz játék. Inkább csak nem sikerült elkapni annyira a lendületet.

 

A Wolfenstein: The New Colossus viszont marha jó lett, az túlszárnyalta a szememben a The New Ordert, pedig azt is nagyon csíptem. Itt a karakterek, a sztori, az agyament dolgok sora nagyon kellemes összképet alkottak. Talán az egyetlen gondom vele, hogy igazán nincs befejezve, érződik, hogy itt még vagy jön egy DLC/kiegészítő, mint amilyen a The Old Blood volt az első részhez, csak talán ez folytatás lesz, vagy már eleve nagyon ráhajtottak arra, hogy lesz folytatás (eleve trilógiának tervezték, de az első részt legalább lezárták).

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az új Wolfenstein engem is érdekel, jókat hallottam róla, és az elődök szintén bejöttek. Pedig régebben nem voltam nagy FPS rajongó. Emlékeim szerint épp a Bioshock: Infinite és a Wolfenstein: The New Order volt az első 2 olyan játék, amik ezt a műfajt is megszerettették velem. A The New Colossus játékhossza kényelmes haladás mellett kb. hány óra?

 

Közben apránként (6 hónap) sikerült kimaxolnom a Horizon Zero Dawnt, így meglett a platinum trófea. :) Most, 7-én jelenik meg a The Frozen Wilds DLC, ami 15 plusz játékórát ígér. Ez is eszméletlenül néz ki, az eddig látottak alapján hozza az alapjáték színvonalát, sőt...

 

 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 órával ezelőtt, Darth Sky írta:

A The New Colossus játékhossza kényelmes haladás mellett kb. hány óra?

10-12 órát mondanék hasra ütésre. De ebben benne vannak az opcionális mellékküldetések, és az is, hogy a rejtet dolgokat is próbálod felfedezni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
2 órával ezelőtt, Donát írta:

Engem a lehúzás ténye is zavar, mert utálom, amikor hülyének nézik az embereket, de ez nem váratlan az EA-től sajnos. 

Itt nem hülyének nézik az embereket, itt a tényleges hülyéket húzzák le. Engem sem zavar, ha az ostobákat kihasználják. Ők örülnek, mert túl idióták ahhoz, hogy ezt felfogják. Az EA örül, mert sokkal-sokkal-sokkal több pénzhez jut így, mintha egyszerűen csak elkészítené a játékot, azt jónapot. Én is örülök, mert azokból a hülyékből lesz nekem ingyen DLC-m. :) Mikrotranzakcióban én még egy fillért nem költöttem el, de soha a büdös életben nem volt ebből hátrányom.

 

A baj, hogy ezzel a sok hisztivel lassan ellehetetlenítik a játékfejlesztést. Ott a Mass Effect Andromeda. Távolról sem volt az olyan rossz játék, mint ahogy nekiestek az emberek. Mi lett a vége a nyafogások sorának? Az EA beszüntette a single támogatását, se több patch, se a beígért sztori DLC. Miért? Mert a sok f*szpörgettyű fürdősk*rva üzemmódban hisztizett, de közben költötte a pénzét a multis sz*rokra (pedig aztán az MEA-ban abszolút semmi haszna nincs a vásárlásnak, mert az MI irányította ellenfelek ellen játszol). Mit lát az EA? Single-vel bajotok van? Nem költötök rá? Oké! Nem kaptok! A multiból a játék árának öt-hatszorosát megkapjuk? Naná, hogy azt támogatjuk. Aztán majd majd jön a hiszti, hogy a kövi Mass Effectben már egyáltalán nem lesz single rész...

A BF2-vel ugyanez a helyzet. Nem volt ezzel a rendszerrel semmi baj, tényleg csak a hősök voltak túlárazva, azokat nehezen lehetett megszerezni csupán játékkal, de ezt már a játék hivatalos megjelenése ELŐTT módosították egy simán teljesíthető szintre. Ja, ezt az apróságot a hülyemajmok elfelejtik. Nekik elég ahhoz, hogy habzani kezdjen a szájuk, hogy mikrotranzakció és EA. Mert ez alap, napi szinten olvasom az ilyen kommenteket: "ez fos játék lesz, mert az EA csinálja"; "az EA egy sz*r", "EA játékot warezolni sem érdemes", "az EA gonosz, a játékaik szemétre valók" stb. Nem is olyan régen az EA zsinórban háromszor is a világ legrosszabb cégének lett megszavazva, fegyver- és cigarettagyártókkal szemben.

Az EA-t divatból gyűlölik a népek, pedig semmivel sem rosszabb vagy jobb, mint a többi nagy kiadó, a Ubisoft, a Blizzard vagy éppen az Activision.

És itt a poén, pár hete derült ki, hogy az Activision szabadalmaztatott egy olyan rendszert, aminek a lényege, hogy szándékosan olyanokkal tesz össze a rendszer, akik erősebbek nálad: magasabb XP, jobb fegyver, jobb felszerelés. Természetesen nagy az esélye, hogy az ellenfél győz. Ekkor a rendszer a képedbe tolja, hogy milyen eszközei voltak az ellenfélnek. Milyen páncélt viselt, milyen fegyvert használt, azon a fegyveren milyen kiegészítők voltak, milyen boostjai vannak. És direktbe felajánlja neked, hogy egy kattintással megveheted helyből az összegző menüből. Ha megvan, a rendszer összepárosít olyanokkal, akik nálad gyengébb játékosok, azzal a céllal, hogy úgy érezd, megérte megvenni azt a sok sz*rt.

Amikor megírtam ezt, biztos voltam benne, hogy ebből balhé lesz, hiszen ez egy rohadt mocskos és szándékos manipulálás arra, hogy használd a mikrotranzakciót, a játék kárára. Az Activision persze tagadta, hogy életbe lépne valaha is a rendszer, azt mondták, csak egy ötlet volt, amin a cég kutatás és fejles részlege dolgozott. Oké, életbe még nyilván nem lépett, de nem biztos, hogy sosem fog. Akárhogy is, senki le se sz*rta a dolgot. Volt pár komment itt-ott, aztán annyi. Pedig aztán az se semmi, amit az Activision művel a Call of Duty-sorozattal. Persze, ott magát a CoD-ot divat utálni, az más kérdés, hogy a CoD valahogy minden évben az egyik legjobban jövedelmező játék lesz.

Ez az, amit nem értek. Ha mindenki utálja a mikrotranzakciót és a Call of Duty-t, hogy lehet, hogy a tavalyi üzleti évben a mikrotranzakció megháromszorozta a játékipar bevételét, és a gyenge Call of Duty-k is az aktuális év egyik legkeresettebb játékává válnak?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Dzséjt írta:

Itt nem hülyének nézik az embereket, itt a tényleges hülyéket húzzák le.

De. Elmondom a különbséget. Ha az emberek azért háborognának, mert költöttek pénzt a lootboxra és nem volt benne semmi értelmes, akkor valóban hülyék és hülyeség amit mondanak, hiszen az esélyt veszik meg - az hogy nincs tisztázva a pontos valószínűség, az egy másik nonszensz dolog, de az más lapra tartozik - így attól, hogy nem húznak semmit, még nem reklamálhatnak. Itt nem hülyére veszik az embereket, csak apellálnak a gyengeségükre, hogy hajlandóak még több pénzt költeni valamire, ami fontos nekik. Lehet hülyének tartani azt, aki még több pénzt költ a játékra, de ilyen alapon mindenki hülye, aki a saját hóbortjának hódol, én is hülye vagyok, ha lecserélem a VHS-em DVD-re, a DVD-m Blu-rayre vagy újabb és újabb Star Wars legót veszek, pedig az eddigiekkel is lehetne játszani.

 

Ha az EA azzal hirdeti magát, hogy a pénzköltés valódi előnyt ad bizonyos megszerzett itemek révén és konkrétan leszögezi, hogy egy kártya mondjuk 67%-kal növeli a közelharci sebzést - ha ezt az ígéretet nem tartja, akkor az épp olyan átb@szás, mintha én lemegyek a boltba, veszek egy kólát és nincs benne semmi. Mert amit hirdet, az értéktelen. És itt alaposan ketté kell választani, hogy a cég konkrétan hülyére veszi a vásárlóit, vagy csak szimplán a gyengeségükre apellál. Azzal nekem sincs semmi bajom, ha sokan költenek pénzt a játékra az eredeti árán felül és az értékes tárgyakból valódi előnyt szereznek. Ha nekik megéri, hajrá. Lehet azt mondani, hogy hülyeség, de fölösleges, ami neked hülyeség, az másnak nem az, és amit meg te veszel rakat szám, azt meg más tartja hülyeségnek (mondjuk egy Xenomorph figurát vagy akármit). 

 

Viszont egy tárgyat értékesnek beállítani, miközben értéktelen, az nettó csalás, nincs rajta mit ragozni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De az EA nem állit olyat hogy valódi előnyt jelentenek a megszerzett itemek. Eleve a kérdéses itemek pénz nélkül is beszerezhetőek: mindenki pénz nélkül is kipróbálhatja hogy ezekből most kell-e neki több vagy sem. Ha kell neki az onnantól az ő baja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 perccel korábban, Donát írta:

Ha az EA azzal hirdeti magát, hogy a pénzköltés valódi előnyt ad bizonyos megszerzett itemek révén és konkrétan leszögezi, hogy egy kártya mondjuk 67%-kal növeli a közelharci sebzést - ha ezt az ígéretet nem tartja, akkor az épp olyan átb@szás, mintha én lemegyek a boltba, veszek egy kólát és nincs benne semmi.

De ez nem így van! Amit leírtak, azt tartják is. A példádnál maradva, ha megveszed vagy játékkal megszerzed azt a 67%-os Star Cardot, akkor aktiválás esetén az tényleg 67%-kal erősebb lövést ad. Csak azért nem ér semmit, mert csak ideiglenes bónuszt ad, pár másodperces előnyt (ez is le van írva!). Jól időzítve sokat ér, de a sok balf*sz csak megveszi, használni már nem tudja. De minden le van írva, és azt nyújtja, ami le van írva. Az is le van írva, hogy nem garantált, hogy a Loot Crate azt adja, ami neked kell (ezért is vélik úgy, hogy a loot crate rendszer valójában szerencsejáték, bár már az ezzel foglalkozó hatóságok is tisztázták, hogy nem az, mivel mindenképpen kapsz valamit). Semmilyen átvágás nincsen itt, ezt alapjáraton rosszul értelmezed. Az EA azt adja, amit kínál, csak a sok hülye (és nem hülyének nézett, hanem valóban hülye) nem tud vele mit kezdeni.

Ha le van írva, hogy 10 másodpercig 67%-kal növeli a sebzést, és te megveszed, de aztán aktiválod egy olyan helyzetben, amikor közel-távol egy ellenfél sincs, aztán a 11. másodpercben találkozol eggyel, de akkor már mit sem ér, ne az EA legyen már ezért a hibás. És ez a valóság! Le van írva, mit érnek a Star Cardok, vagy bármi más bármilyen más játékban, amit használnak. Egy értelmes ember a leírtakból fel tudja mérni, hogy mennyit ér, megéri-e rá költenie, ki tudja-e használni. A hülye meg megveszi és az EA-t hibáztatja, mert nem tudja használni.

Még érzékletesebben: a hülye annyit lát a szövegből, hogy 67% erőnövelő. Az okos azt is látja mellé, hogy csupán 10 másodpercre, és utána egy perc, míg újra feltöltődik.

És ahogy Bomarr is írta, ingyen is megszerezhetőek, ki is lehet őket próbálni fizetés nélkül. Ha rájön, hogy neki ez semmit sem ér, de azért is költ még rá, akkor aztán végképp nehogy már ő legyen az áldozat, akit a szegény nagy multi EA hülyének néz. Nem, ő a hülye!

(Megjegyzem, a példáim nem valósak, mert nincs meg a BF2, szóval a számadatok lehetnek mások, de a rendszer így működik. Az EA nem árul zsákbamacskát. Eleve nagyon komoly szabályok kötelezik arra őket, hogy mindent megfogalmazzanak és attól ne térjenek el. Azt meg még hozzáteszem, hogy a mikrotranzakciót semmilyen kiadó nem reklámozza, nem csinálnak semmilyen olyan reklámanyagot, ami bármilyen módon megpróbálna rád tukmálni ilyet. Se a játékon belül, se azon kívül. Sohasem volt, nincs reklám, ami állítaná, hogy ha pénzt költesz, előnyhöz jutsz.)

 

13 perccel korábban, Donát írta:

én is hülye vagyok, ha lecserélem a VHS-em DVD-re

Ez rossz példa, mert manapság aligha fogsz te bármit VHS-en megvenni, szóval ha otthoni kényelemben akarod valaha is élvezni az új Star Wars filmeket, akkor bizony baromira égető kérdés, hogy VHS-ed vagy DVD-d van. És ez sok mindennel így van. Ha haladni akarsz a korral, van, amire be kell ruháznod. A mikrotranzakció nem ez a kategória. Az egy abszolútan önkéntesen választott dolog, abszolút semmi sem kényszerít rá a használatára.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

27 perccel korábban, Dzséjt írta:
27 perccel korábban, Dzséjt írta:

Ez rossz példa, mert manapság aligha fogsz te bármit VHS-en megvenni, szóval ha otthoni kényelemben akarod valaha is élvezni az új Star Wars filmeket, akkor bizony baromira égető kérdés, hogy VHS-ed vagy DVD-d van. És ez sok mindennel így van. Ha haladni akarsz a korral, van, amire be kell ruháznod. A mikrotranzakció nem ez a kategória. Az egy abszolútan önkéntesen választott dolog, abszolút semmi sem kényszerít rá a használatára.

De ez nem így van! Amit leírtak, azt tartják is. A példádnál maradva, ha megveszed vagy játékkal megszerzed azt a 67%-os Star Cardot, akkor aktiválás esetén az tényleg 67%-kal erősebb lövést ad. Csak azért nem ér semmit, mert csak ideiglenes bónuszt ad, pár másodperces előnyt (ez is le van írva!). Jól időzítve sokat ér, de a sok balf*sz csak megveszi, használni már nem tudja. De minden le van írva, és azt nyújtja, ami le van írva. Az is le van írva, hogy nem garantált, hogy a Loot Crate azt adja, ami neked kell (ezért is vélik úgy, hogy a loot crate rendszer valójában szerencsejáték, bár már az ezzel foglalkozó hatóságok is tisztázták, hogy nem az, mivel mindenképpen kapsz valamit). Semmilyen átvágás nincsen itt, ezt alapjáraton rosszul értelmezed. Az EA azt adja, amit kínál, csak a sok hülye (és nem hülyének nézett, hanem valóban hülye) nem tud vele mit kezdeni.

Na, így már más.

 

27 perccel korábban, Dzséjt írta:

Ez rossz példa, mert manapság aligha fogsz te bármit VHS-en megvenni, szóval ha otthoni kényelemben akarod valaha is élvezni az új Star Wars filmeket, akkor bizony baromira égető kérdés, hogy VHS-ed vagy DVD-d van. És ez sok mindennel így van. Ha haladni akarsz a korral, van, amire be kell ruháznod. A mikrotranzakció nem ez a kategória. Az egy abszolútan önkéntesen választott dolog, abszolút semmi sem kényszerít rá a használatára.

Dehogy vagy rákényszerítve. Elmondom mi a kényszer: ha éhen, vagy szomjan halnál, akkor az egy kényszer, hogy egyél valamit vagy igyál. Az, hogy a filmet hogy nézed meg az abszolút az önkéntes választásodon múlik. Vegyük a DVD / Blu-ray példát. A filmeket teljesen elfogadható minőségben megnézheted DVD-n is. Te azonban hajlandó vagy többet fizetni, hogy lásd jobb minőségben (vagy SW esetében a legújabb verziót, ami vagy jobb, vagy rosszabb az eddigieknél, ezt most hagyjuk). Nincs ezzel gond, de ez pont annyira önkéntes vásárlás, mint amennyire önkéntesen fizetsz extra kütyükért a játékon belül magasabb felhasználói élményért. A játék is játszható, a film is nézhető lenne az extra kiadás nélkül, de te többre vágysz, ezért többet fizetsz a magasabb felbontásért, jobb hangért vagy épp játékon belüli előnyökért. 

 

Függetlenül a fentiektől, szerintem az EA bőven rászolgált a szidalmakra. Aki olvasta a korábbi hsz-eim, az pontosan tudja, hogyan manipulálják a játékmenetet, hogy a minél nagyobb vásárlások felé tolják el a játékosokat. Ráadásul a FIFÁban tagadják a játékmenet manipulációt, holott aki komolyabban tolja, az pontosan érzi, és látja, hogy mit művelnek, milyen komolyan belenyúlnak egy-egy meccsbe, hogy azt érezd: fos a csapatod, fejlesztened kell. Nekem nagyon a bögyömben vannak, óriási mázlijuk, hogy egyedüli értelmes focis játék gyártók a piacon, akiknek normális licenszük van.

 

46 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Donát. Direkt írtál úgy, hogy ne lehessen elolvasni? :)

 

Miért, mi a gond vele?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 perccel korábban, Donát írta:

Vegyük a DVD / Blu-ray példát.

A DVD/BD témát direkt nem hoztam fel, mert az jogos, de a VHS/DVD példa nem - és láthatóan te sem erre cáfoltál rá, egyből átváltottál az értelmes példára. És már elnézést, de az élet sokkal többről szól, mint enni és inni. Ennél azért jóóóóóval több dolog szükséges, és ebben a szórakozás is benne van, amit a filmek és játékok garantálhatnak. Szóval de, ha szórakozni is akarsz és nem csak vegetálni, akkor kényszer, hogy egy kivont formátumot egy használtra válts le. Az olyanokról nem is beszélve, hogy nekem már csak azért is kényszer, mert az ételhez és italhoz szükséges pénzt videojátékokkal szerzem meg, amik már Blu-rayen jönnek ki, így kényszerű okaim is voltak a DVD lejátszóm BD-re cserélésére a PC-ben. Szóval azért ez a kényszer dolog nem annyi, hogy csak az a kényszer, ha enned vagy innod kell.

 

21 perccel korábban, Donát írta:

Függetlenül a fentiektől, szerintem az EA bőven rászolgált a szidalmakra. Aki olvasta a korábbi hsz-eim, az pontosan tudja, hogyan manipulálják a játékmenetet, hogy a minél nagyobb vásárlások felé tolják el a játékosokat. Ráadásul a FIFÁban tagadják a játékmenet manipulációt, holott aki komolyabban tolja, az pontosan érzi, és látja, hogy mit művelnek, milyen komolyan belenyúlnak egy-egy meccsbe, hogy azt érezd: fos a csapatod, fejlesztened kell. Nekem nagyon a bögyömben vannak, óriási mázlijuk, hogy egyedüli értelmes focis játék gyártók a piacon, akiknek normális licenszük van.

De ez akkor sem igaz a Mass Effect Andromedára, se a Battlefront 2-re, a Battlefield 1-re, se 500 másik játékukra. És ismétlem: nem csak az EA él ezzel. Minden nagy kiadónak vannak stiklijei (épp csak fent írtam meg, mire készül az Activision, de ahogy mindenhol máshol, itt sem váltott ki reakciót, ellenben "fúj EA"), így az, hogy csak és kizárólag az EA-nak mennek neki ezek miatt, az f*szság!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.