Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Én is ajánlanék pár címet:

Quantic Dream játékai:

- Heavy Rain
- Beyond: Two Souls (ennek magyar feliratos verziója is létezik, ami nagy szó PS4-en!)
- Detroit: Become Human (ez jövőre fog érkezni, én már remegő térdekkel várom)

És legyen még megemlítve az Until Dawn is, ami zseniálisan jó PS4 exclusive volt 2016-ból!

 

Detroit: Become Human kedvcsináló:

 

 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, JakeSully írta:

Majd ne felejtsd el idővel megvenni hozzá az Uncharted részeket, és a Last of Us jatekot. Mindegyik igazi katarzis és nagybetűs játékélmény. Oda vissza leszel tőle, garantálom.

A Horizon Zero Dawnt kifelejtetted. :P Vagy neked annyira mégse jött be? :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, JakeSully írta:

Gratulálok Frenkie, jó vétel volt!

Majd ne felejtsd el idővel megvenni hozzá az Uncharted részeket, és a Last of Us jatekot. Mindegyik igazi katarzis és nagybetűs játékélmény. Oda vissza leszel tőle, garantálom.

Köszi. Pont emiatt a 2 játék miatt vásároltam meg a konzolt elsősorban. A Last of Us-ra emlékeztem, de az Uncharted-nek a címe nem ugrott be. Reggel még Dzséjttel is váltottam pár szót, mert volt olyan lehetőség, hogy maga a gép(csak 500 GB-os) és 5 játék ,amiből 4 az Uncarted különböző részei voltak. Mikor írta hogy nagyon jó játék már beugrott hogy ezt ajánlottátok anno. De aztán megláttam a Battlefront 2-es változatot és már rendeltem is. A lényeg hogy persze meg fogom őket szerezni. A te ajánlásod meg számomra szent hisz a 2013-as Tomb Raidert is a te kritikád alapján próbáltam ki és a Half-Life 1-2 mellett a kedvenc játékom lett, mondhatni a tökéletes játékélmény.

2 órával ezelőtt, Darth Riddick írta:

Én is ajánlanék pár címet:

Quantic Dream játékai:

- Heavy Rain
- Beyond: Two Souls (ennek magyar feliratos verziója is létezik, ami nagy szó PS4-en!)
- Detroit: Become Human (ez jövőre fog érkezni, én már remegő térdekkel várom)

És legyen még megemlítve az Until Dawn is, ami zseniálisan jó PS4 exclusive volt 2016-ból!

 

Detroit: Become Human kedvcsináló:

 

 

 

 

Köszi neked is. A Heavy Raint ismerem egy barátomnak van PS4-e és nála láttam a játékot. Nagyon megfogott. A többinek is utánanézek.

1 órával korábban, Darth Sky írta:

A Horizon Zero Dawnt kifelejtetted. :P Vagy neked annyira mégse jött be? :) 

Ez a játék is az érdeklődési köröm csúcsán van, pont mert olyan lelkesen írtál róla múltkor. A mi izlésünk szerintem 90 %-ban egyezik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie! Egyébként a gép jó választás volt (főleg BFII-vel)!!! Nekem is 500GB-os Slim PS4-em van. (Meg van egy XBOX ONE X Project Scorpióm is, és imádom, de ez most nem témája jelen kommentnek :P)

De hogy érdemben is válaszoljak a fenti kérdésedre:

 

Ha esetleg már nem élne az akció...

 

Egyébként itt Hardveraprón érdemes nézegetni, pár hete volt 1 éves előfizu 12ezerért is!

Remélem tudtam segíteni!

 

XBOX esetében a GOLD előfizut aktiválni lehet gépen is böngészőből. PS esetében is él szerintem ez a lehetőség, azért nem vagyok biztos benne, mert én a PS-en csináltam.


Heavy Raint egyébként pont most játszom. Fantasztikus!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

21 órával ezelőtt, Darth Riddick írta:

Frenkie! Egyébként a gép jó választás volt (főleg BFII-vel)!!! Nekem is 500GB-os Slim PS4-em van. (Meg van egy XBOX ONE X Project Scorpióm is, és imádom, de ez most nem témája jelen kommentnek :P)

De hogy érdemben is válaszoljak a fenti kérdésedre:

 

Ha esetleg már nem élne az akció...

 

Egyébként itt Hardveraprón érdemes nézegetni, pár hete volt 1 éves előfizu 12ezerért is!

Remélem tudtam segíteni!

 

XBOX esetében a GOLD előfizut aktiválni lehet gépen is böngészőből. PS esetében is él szerintem ez a lehetőség, azért nem vagyok biztos benne, mert én a PS-en csináltam.


Heavy Raint egyébként pont most játszom. Fantasztikus!

Köszi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, JakeSully írta:

Szia Frenkie, mik az első benyomások? Kezedbe került a drágaszág? :D

 

Black friday szerzeményem: 17 rugóért megérte összesen a 3 játék nem? :)  :yes::yes:

 Még nem. Pénteken érkezik ,de én kértem hogy így legyen különben már ma jött volna. Csütörtökön lesz fizetés azért van ez. Már alig várom.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Jó vétel :) Az Until Dawn-t imádtam. Egyik kedvenc PS4 játékom.

Nemrég volt lehetőségem kijátszani, nagyon jól sikerült játék. Ha egyszer tényleg eljutok oda, hogy PS4-est veszek, az elsők között veszem meg.

Spoiler

És kiderítem, hogyan lehet megmenteni a szöszi csajt, mert csak ő krepált be nálam. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, kérlek, mert ha valakinek lassabb a netje, annak ez leterhelheti (ezért nem jó ötlet videót sem idézni). Plusz szerintem eléggé "ronda" is egymás után kétszer ugyanazt a képet látni, és emiatt letekerni a lényeges részig, azaz a mondandódig (kivétel persze, hogy ha a kép már másik oldalon van vagy több poszt is közbejött már). Eléggé nagyok ezek a képek, és emiatt hangsúlyosak. Elég, ha egyszer szerepelnek, a beidézett szövegből meg úgyis tudjuk, mire gondol az író.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Igen, kérlek, mert ha valakinek lassabb a netje, annak ez leterhelheti (ezért nem jó ötlet videót sem idézni). Plusz szerintem eléggé "ronda" is egymás után kétszer ugyanazt a képet látni, és emiatt letekerni a lényeges részig, azaz a mondandódig (kivétel persze, hogy ha a kép már másik oldalon van vagy több poszt is közbejött már). Eléggé nagyok ezek a képek, és emiatt hangsúlyosak. Elég, ha egyszer szerepelnek, a beidézett szövegből meg úgyis tudjuk, mire gondol az író.

Ok rendben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kérdés. Olvasgatom a prohardveren a PS4 fórumot. Irnak valami PSN fiókról amit meg kell csinálni. Gondolom ez olyan mint a Goggle fiók, csak a Sonynál és ehhez rendelődik majd minden dolgom a PS4-en. A kérdés az lenne hogy megcsinálhatom ezt a konzol nélkül? Mert pénteken már minél minimálisabb regisztrációt szeretnék csinálni hogy tudjak játszani. Gondoltam ezt megcsinálom péntekig ha lehet.

 

Ugyanakkor szívesen fogadnék ötleteket mit érdemes pl beállítani, hallottam USA, UK, HUn régióról ,elsődleges, másodlagos userről. Csak én fogom használni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma reggel megjött a PS4. Hazaértem melóból és egyből nekiestem. Nekem soha nem volt konzolom, barátaim közül párnak van de igazából világéletemben elvoltam a pc-s játékokkal. Sőt olyan 10-15 éve még rendesen konzolellenes is voltam, el nem tudtam képzelni hogy valaha veszek egyet, meg micsoda dolog az hogy nem lehet hozzájuk letölteni "ingyen" a játékokat meg hát totálhülyeelmebetegidióta aki ilyet vesz.

Aztán a ehét elején még egy kis kétely is volt hogy biztos jól döntöttem? Lesz nekem időm, pénzem vele játszani a munka, a filmek, a pc-játékok a könyvolvasás mellett?

 

Igy most beüzemelés után a Battlefront 2 kipróbálása után azt mondom az egyik legjobb döntés volt a vétel. Imádok játszani és eddig azt hittem a pc a csúcs(grafikában persze most is az), de ez a céleszköz fantasztikus. Féltem a kontrollertől de kb 5 perc után úgy használtam mintha mindig is ezt használtam volna. Ráadásul ez nem csak egy konzol, hanem BD-lejátszó és egy szórakoztató központ egyben. Nincs netkábelen, így wi-fin használom, egy alap routeren de kifogástalanul tölt le.

Elöször ugye beállítottam mindent csináltam PSN-fiókot stb. Aztán BF 2 lemez be. Illetve akartam volna. Nyomkodom a gombot, nem jön ki a tálca(minden eszközömnél ami lemezt tud fogadni ,kijön egy lemez amire a lemezt kell helyezni) kezdek megijedni, aztán betolva a nyílásba a lemezt a készülék "beszippantja". Zseniális komolyan.

Aztán indul a BF2. Nem kell helyet csinálnom, nem kell drivert frissítenem, nem kell crack filet másolnom, nem kell kitömörítenem, nem kell mountolnom, nem kell inditás után állítgatnom. Mi van?

Csak játszanom. Aztán bejön a Csillagpusztító és ott állok rohamosztagosként és védenem kell az Ellenállás ellen.

Hát az állam leesett a grafikától komolyan. A tv-men(55 ''-os Sony Full HD, tipusa =  W809 C) olyan elképesztően néz ki(Mármint ezen a nagy képernyőn) hogy az a kérdés merült fel bennem hogy a PS4 ilyen jó vagy a tv vagy mindkettő ?

 

Viszont segítség kellene PS4 tulajoktól. Bomarr, Jake, Riddick meg akinek még van.

 

1. Hol lehet átállítani a jobb oldali forgóbotot? Amivel célzunk. Pc-n az egeret is át lehet állítani inverzre. Az én agyamnak fordítva kéne hogy működjön. Amikor lehúzom akkor kellene felfele néznie. A Settingsben nézegettem de ott nem találtam. Esetleg a játékon belül?

 

2. Hogyan tudok belépni a játék menüjébe? A BF 2 elindult beadta a Csillagpusztitó pályát, de ha a PS gombot nyomtam meg akkor a PS4 főmenüjébe ugrott és nem a játék menüjébe. Nyomkodtam én mindent de nem jött be. Azért kéne mert a kampányt indítanám.

 

 

Lehet ezek banálisnak tünnek, de sosem volt konzolom így elég béna vagyok még hozzá.

 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie: a másodikra tudok biztos választ. Itt trükköz egy kicsit a játék mert leszedi a legújabb frissitést meg telepit, de közben hagyja, hogy játsz egy kicsit. Egy ideig csak a Starkilleren tudsz irtani, aztán ahogy fent van a gépen annak aminek lennie kell már tudsz normálban játszani. Ami fontos, hogy nem kell megvárnod mig minden biz-bazt letölt. Amikor tölti le a patchet akkor van olyan gomb hogy inditás a frissités nélkül. Ilyenkor a háttérben tölti a frissitést de te közben tudod tolni a kampányt. De hogy irtam az elején, hogy ide eljuss ahhoz is kicsit várni kell. Úgyhogy egy kis időre csak a Starkiller van, de ennek nem szabadna sokáig húzodnia.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie, ugye milyen jó a PS4.

 

2018-ban én speciel ezen exkluzív tartalmakat fogom tutira beszerezni! Gondolom itt jó páran :)

The Last of Us Part II

Death Stranding

Days Gone

God of War

Marvel's Spider-Man

Detroit: Become Human

Red Dead Redemption 2

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 perccel korábban, JakeSully írta:

Death Stranding

Ez a Death Stranding kiakasztó. A címen meg két előre renderelt, de a játékból amúgy semmit sem mutató videó után már az egekbe magasztalják, pedig még csak egy büdös szót sem szóltak a programról. Nem tudjuk azt sem, milyen műfajú lesz (nyílt világú akció, ez aztán sokat mond...), miről szól, mi lesz benne, még a megjelenés évét sem tudjuk. És miért zeng már most ódákat róla mindenki? Mert Kodzsima csinálja. No comment...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az RDD 2 nagyon jól néz ki mind tartalmilag mind grafikailag. 

A programokat úgy tervezem beszerezni hogy a Ps Store-ban ha van jó akció(remélem lesz holiday akció az ünnepek alatt mint a Steamen) akkor megveszem őket. Így tervezek psn pluszt is szerezni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 óra BF 2 után azt mondom megkönnyebbültem. Féltem hogy nehezen szokom meg a kontrollert 20 év pc után, de belerázódtam. Tudom használni, a pontos célzást még kell gyakorolni(túl érzékeny a célzókar, kicsit nyomom nagyot ugrik, de a játékban majd átállítom az érzékenységét), de simán játszható a játék. Sőt gyorsabban fordulok meg mint pc-n az egér+billentyű kombóval. 

Eddig akárhány barátomnál próbáltam konzollal(xbox 360 vagy ps 3-4) fps-t játszani mindig bénáztam, 3 métert nem tudtam menni hogy le ne lőjjenek, és mindig visszaadtam a tulajnak a kontrollert ,magamnak mondva hogy én ezt sosem tudnám megszokni. A saját konzolomnál meg viszonylag hamar beleszoktam a használatába, sőt úgy haladok a játékban mint pc. hamar jó barátok leszünk.

Alig tudtam abbahagyni annyira élveztem. Maga a story is jó eddig.

Szóval nagyon örülök hogy megvettem és hogy ilyen könnyedén használható. 

Reményeim szerint jövő héten előfizetek a psn plus-ra és ha minden jól megy idén bezsákolom a Last of Ust és az Uncharted-et is.

Ps4 tulaj barátaim meg segítenek, szombaton megkaptam kölcsön a BF 1-et, nemsokára meg megkapom a Heavy Raint is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.