Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

6 órával ezelőtt, Nabopolasszar írta:

A játékhoz van 2 kiegészítő, amiből az egyik szinte teljesen elejthető

Mármint a könyvek vonatkozásában, vagy úgy, mint játék, mert bár ilyen felejthető lenne minden más játék, mint a Hearth of Stone. Az egyik kedvenc Witcher-küldetésem is ebben van (az esküvő).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 perccel korábban, Dzséjt írta:

Mármint a könyvek vonatkozásában, vagy úgy, mint játék, mert bár ilyen felejthető lenne minden más játék, mint a Hearth of Stone. Az egyik kedvenc Witcher-küldetésem is ebben van (az esküvő).

Azért lássuk be, hogy az alapjáték és a Blood and Wine mellett a Hearts of Stone nem nagy durranás. Élvezni élveztem, és ha a kreativitást nézzük, akkor pl. a Skyrim összes küldetése elbújhat mellette, de a Witcher játékokat nézve alulról lóg ki a sorból. Új terület sincs benne, és a küldetések nagy része is a legunalmasabb helyeken játszódik. A rúnás újítás sem egy nagy cucc. Összességében ha valaki megkérdezi tőlem, hogy a játékoknak melyik a legkihagyhatóbb része, akkor én a HoS-t mondanám. Nekem amúgy a festményes küldetés volt a kedvenc belőle az egyedi látványvilággal.

 

A könyvek vonatkozásában meg pláne nem túl érdekes, hisz amíg az alapjáték a könyvek sztoriját viszi tovább, a BaW egy könyvekben jól megismert helyre kalauzol minket, ismerős szereplőkkel, és tényleg lezárást biztosít Geralt számára, addig a HoS teljesen új és független történetet mesél el, többnyire teljesen új szereplőkkel, unalmas helyszínekkel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Abban igazat adok, hogy a Blood and Wine-nal fasorban sincs, de ennyire azért nem húznám le. Nekem eleve sokat jelentett, hogy előszedték Shanit, aki bár baromi fontos szereplő volt az első részben, még hallani is alig hallottunk róla a folytatásokban (feltűnt a szószedetben, hurrá!). Én első végigjátszásra pl. Shanit választottam Triss-szel szemben, mert sokkal szimpatikusabb volt (Triss nekem a The Witcherben még nagyon ellenszenves volt, csak az Assassin's of Kingsben kedveltem meg), erre a W2 ezt az egészet látványosan ignorálja már a nyitányban.

Spoiler

Shanit választod, Triss emiatt jól összeveszik veled, de a következő rész azzal kezdődik, hogy Geralt Triss-szel hempereg, mintha az egész W1 ügy meg sem történt volna.

Persze a W2-vel Trisst megkedveltem, a W3-ban gondolkodás nélkül őt választottam Yennefer helyett, de akkor is, anno nagyon haragudtam a W2-re Shani még csak meg sem indokolt kigolyózása miatt. Nagyon örültem, hogy legalább erre a kiegészítőre visszatért, amiben lehet, hogy nincs új helyszín, de még így is tartalmasabb, ötletesebb és hosszabb, mint sok teljes játék.

Tetszett az is, hogy a főgonosz tulajdonképpen egy olyan figura, akivel az alapjáték legelején találkoztunk (ami kicsit másféle megvilágításba helyezi a Wild Hunt nyitányát), és az elátkozott figura is roppant szimpatikussá vált a végére. Elég sokat pedáloztam emiatt az átok megtöréséért.

Technikai szempontból patikamérlegen nézve persze, hogy gyengébb, mint a BaW, de szerintem élmény szempontjából egy cseppet sincs elmaradva semmitől, amit az egész W3 prezentált, és pláne nem felejthető. Mondjuk azt is hozzáteszem, hogy én még nem jártam a W3 végén, amikor megjelent a HoS, szóval számomra olyan volt, mintha a játék szerves része lenne.

 

Ha már legalja, az nálam a Witcher sorozatban az Assassin's of Kings első fejezetének nagy része. Flotsmantól hülyét tudnék kapni, olyan unalmas hely, a körülötte lévő erdő meg valami mikroakvárium érzetét kelti. Az egy pocsékul kivitelezett pálya.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én rögtön a könyvek után kezdtem el a játékot, és meg se fordult a fejemben, hogy Shanit válasszam Triss helyett, így nekem a AoK elején nem is lógott ki a lóláb. Nekem az a furcsa, hogy a 3-ra felejtődik el a nagy szerelem Triss és Geralt között. Oké, fel lehet éleszteni, de mint könyv olvasó tudom, hogy Geralt igazi szerelme Yennefer, így hát őt románcoltam végül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elkezdtem én is a The Witcher III-at tolni. 

Rövid leszek: aztamindenségitnekijevazzeezdekegyetlenüljójátékmáröcsém!!! :) Legutóbb a Mass Effect Trilógiánál éreztem hasonlót. 
Próbáltam én anno az első két részét is (meg is vannak) de azok valamiért nem fogtak meg... ám ez a III. rész ez kész! K.O. :)

Természetesen a GOTY verziót vettem meg PC-re (5000 pénz SE volt). Plusz megvásárlásra került a Resident Evil 7 fullos kiadása is. Hamarosan a The Evil Within 2 kerül majd megvásárlásra, az első részét komáltam! :)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Darth Riddick írta:

Próbáltam én anno az első két részét is (meg is vannak) de azok valamiért nem fogtak meg... ám ez a III. rész ez kész! K.O. :)

Az elsőt nem, de a másodikat én is próbáltam és nem tudott lekötni. Nem volt rossz de különösebben jó se. A harmadik viszont igen, teljesen eszméletlen. Elképesztő mit műveltek. Az RPG-k királya.

 

Bár engem a western sosem érdekelt annyira, szóval előbb játszok most egy AC Odyssyvel mint ezzel. (elméletben mert a RD2vel nem tudok játszani)



A western különösebben engem se vonz, viszont az első rész teljesen levett a lábamról. Egy környezetről amiről azt hittem hogy kicsit unalmas az egyik legjobb nyilt világú játékot hozták ki. Az AC Odyssy egyébként nagyon kellemes meglepetés. Szerintem a Black Flag után ez a második legjobb AC játék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Nabopolasszar írta:

Én rögtön a könyvek után kezdtem el a játékot, és meg se fordult a fejemben, hogy Shanit válasszam Triss helyett, így nekem a AoK elején nem is lógott ki a lóláb. Nekem az a furcsa, hogy a 3-ra felejtődik el a nagy szerelem Triss és Geralt között. Oké, fel lehet éleszteni, de mint könyv olvasó tudom, hogy Geralt igazi szerelme Yennefer, így hát őt románcoltam végül.

Ó, hát én az első könyvet már a W2 után olvastam,  az összes többit meg a W3 után (illetve az utolsó hármat még nem is olvastam, mert alapjáraton a regények nem jönnek be, nagyon gyengének tartom őket), szóval ez nem befolyásolt. És őszintén szólva nekem Yennefer a könyvekben sem volt szimpatikus és a játékban sem, tehát ha még előtte is olvasom, akkor sem választom. Eleve szerelemnek azt, ami köztük van, nem nevezném. Erre különösen jól reflektált a W3 a The Last Wish küldetésben.

Spoiler

Végül mindenki maga dönthette el, mennyire érzi kényszernek ezt a "szerelmet". Hát én pontosan annak éreztem: kényszernek, egy mágikus kívánság beteljesülésének, amiben semmi valódi sincs. Szóval ennek tudatában is jártam el és azonnal dobtam Yent az átok megtörésével.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 perccel korábban, Darth Cupsy írta:

Azért nem hiszem, hogy csak úgy veszni hagyják a Brandet, legalábbis remélem.

Most már áthozom ide a videojátékokhoz a témát, mert ez színtisztán ide tartozik.

Szóval, a Witcher brandet tuti nem hagyják veszni, és biztos lesz valamilyen formában Witcher 4. Eleve rengeteg pletyka és félhivatalos információ kering a neten, ami eléggé biztossá teszi, hogy a CD Projekt RED már dolgozik az új nagy Witcher-játékon, persze még csak a tervezés szintjén, valószínűleg egy nagyon kis létszámú csapattal. Hiszen jelenleg az első és legfontosabb projektjük a Cyberpunk 2077. És ez nem is fog változni a játék megjelenéséig. Utána szerintem az új Witcher jön, de az már valószínűleg nem Geralttal. Én őszintén szólva annak örülnék, ha Ciri lenne a főhőse.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Dzséjt írta:

Most már áthozom ide a videojátékokhoz a témát, mert ez színtisztán ide tartozik.

Szóval, a Witcher brandet tuti nem hagyják veszni, és biztos lesz valamilyen formában Witcher 4. Eleve rengeteg pletyka és félhivatalos információ kering a neten, ami eléggé biztossá teszi, hogy a CD Projekt RED már dolgozik az új nagy Witcher-játékon, persze még csak a tervezés szintjén, valószínűleg egy nagyon kis létszámú csapattal. Hiszen jelenleg az első és legfontosabb projektjük a Cyberpunk 2077. És ez nem is fog változni a játék megjelenéséig. Utána szerintem az új Witcher jön, de az már valószínűleg nem Geralttal. Én őszintén szólva annak örülnék, ha Ciri lenne a főhőse.

Én arra voksolok ha nem Geralt akkor inkább saját magunk által generált hős. De Geralttal is el tudnék képzelni egy időben korábban játszódó kalandot, más földeken pl.: Zerrikánia, hha jól emlékszem valamelyik játékban volt rá utalás, hogy járt ott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A CD Projekt társalapítója, Marcin Iwinski: „Ahogy korábban már említettük, soha ne mond, hogy soha, de jelenleg úgy áll a helyzet, hogy a Blood and Wine a vége. A kiegészítő mindent lezárt, és mostanában biztos nem lesz több Witcher – már ha valaha is lesz még.”

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

34 perccel korábban, Nabopolasszar írta:

A CD Projekt társalapítója, Marcin Iwinski: „Ahogy korábban már említettük, soha ne mond, hogy soha, de jelenleg úgy áll a helyzet, hogy a Blood and Wine a vége. A kiegészítő mindent lezárt, és mostanában biztos nem lesz több Witcher – már ha valaha is lesz még.”

Ez azért elég régi nyilatkozat, ha jól rémlik. Idén nyáron a CD Projekt RED vezérigazgatója már ezt mondta: "az első három Witcher határozottan trilógia, szóval a következő játékot nem nevezném Witcher 4-nek. Ez persze nem jelenti azt, hogy magunk mögött hagytuk a Witcher világát, amivel éveken át foglalkoztunk. Ez az egyike azon két világnak, amivel a cég a jövőben foglalkozni fog. Ma viszont sajnos többet nem fedhetek fel."

Ez nem cáfolja az előzőt, de mindenképpen pontosabb, és jelzi, hogy lesz Witcher-játék még, ami más helyekre, szereplőkre fog koncentrálni.

Megjegyzem, azt 2015 óta pontosan tudjuk, hogy a CDP dolgozik a Cyberpunk 2077 mellett egy másik nagy, AAA-kategóriás szerepjátékon is. Lehet, hogy nem lesz Witcher 4, de Witcher-játék lesz, az majdnem biztos.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az új Assassin's Creed elég hosszú játékra sikerült. 120 óra után még mindíg nem értem a végére, pedig nem is csiga tempóban haladok. :D 

Van valaki aki már végig játszotta? Ha igen akkor mennyi időbe tellt?

Szerkesztve: - Dei
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még az Originst sem fejeztem be.

120 óra az azért már szép. Nekem eddig a rekordom az a The Wicther 3: Wild Hunt. Még mindig az első végigjátszásnál járok, 233 órát és 27 percet öltem bele. A teljesítettség számláló ennek ellenére 69%-on áll. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tetszik hogy az AC-k mennyire ambiciózusok lettek. Most az Odyssey-ba belerakták az egész antik Görögországot. Oké nem méretarányosan. Nem kell napokig lovagolni egyik városból a másikba. De minden nagyváros és minden nagy terület ott van, plusz a rengeteg kis sziget. Az utóbbi időben Kréta-szigetén koborolok és az itteni küldetésekkel, erőditményekkel is rengeteget el lehet szöszölni. Eddig egyébként a kedvenc utalásom az ahogy a Háború istenének a követői kinéznek. Pont úgy vannak kifestve mint a God of War főhőse Kratos :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Még az Originst sem fejeztem be.

120 óra az azért már szép. Nekem eddig a rekordom az a The Wicther 3: Wild Hunt. Még mindig az első végigjátszásnál járok, 233 órát és 27 percet öltem bele. A teljesítettség számláló ennek ellenére 69%-on áll. :) 

Originsnek én most érek lassan a végére. próbálom 100%osra megcsinálni az pedig azt írják 100 óra, és úgy is érzem. :D:D

Witcherbe annó 140 órát tettem.

 

Call of Cthulhu: mostanában kicsit rá vagyok kattanva a horrorra (novellák, játékok talán még filmek is) így eléggé vártam ezt a gémet. 6 óra az egész szóval bárki kipörgetheti egy délután alatt. A hangulat zseniális, az viszi el az egészet. Grafikailag nem túl erős, viszont tökéletes illik hozzá. Maga a játékélmény számomra közepes alatti több dolog miatt is, viszont úgy érzem itt nem is ez a lényeg, inkább ez is egy vezetett sztori alapú játék, az pedig baromi jó. Edward Pierce nyomozása és őrülete nagyon jól be lett mutatva.

Spoiler

De ez, hogy mint a Telltalenél is, totál mindegy mit választás, kb semmi jelentősége totál kiborít. Akkor minek teszik bele ezt a funkciót. Csak hogy érdekesebbnek tűnjön?

Végeredményben egy 6/10et adnék rá. Nem volt túl erős, de mivel ilyen rövid, annál hangulatosabb. Érdemes kivenni legalább a tékából. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Tetszik hogy az AC-k mennyire ambiciózusok lettek. Most az Odyssey-ba belerakták az egész antik Görögországot. Oké nem méretarányosan. Nem kell napokig lovagolni egyik városból a másikba. De minden nagyváros és minden nagy terület ott van, plusz a rengeteg kis sziget. Az utóbbi időben Kréta-szigetén koborolok és az itteni küldetésekkel, erőditményekkel is rengeteget el lehet szöszölni. Eddig egyébként a kedvenc utalásom az ahogy a Háború istenének a követői kinéznek. Pont úgy vannak kifestve mint a God of War főhőse Kratos :)

Az AC ezen része fullosan a görög mitológiára épül? Az a kedvenc mitológiám - ha lehet ilyet írni -, úgyhogy most felkeltetted az érdeklődésem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az AC Odyssey inkább történelmi alapokon nyugszik. Az istenekről csak beszélnek meg látjuk a szobraikat, de a sztorit nem alakitják. Kicsit több mint 40 óra játék után eddig ami halványan érintette a mitológiát azaz, hogy különféle "mesés" állatokat kellett levadászni az erdőkben. De ezek se a klasszikus antik szörnyek, hanem csak különösen nagyra és ijesztőre nőtt szarvasok/vadkanok/oroszlánok stb.

Na most mindettől függetlenül ahogy nézem később lesznek mitoszi szörnyek is a játékban (pl. küklopsz). Idáig még nem jutottam el. De nem ezek adják a játék lényegét.

 

Viszont az AC Odyssey-ben be lehet szállni a Spárta-Athéni háborúba, vizi csatákban lehet részt venni, be lehet nevezni az olimpiai játékokra (oké ez mondjuk csak egy küldetés), szóval jó móka.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én anno elakadtam az AC2 Brotherhoodnál - tetszett, csak valami miatt törölnöm kellett, aztán már nem tettem vissza -, de az Originsszel elkezdtem játszani, és az eléggé berántott. Mondjuk eleve szeretem az egyiptomi kultúrát, szóval nem csoda. Végig ugyan még nem játszottam, de itt pihen a gépen.

Most viszont az első Witcherrel játszom. Nabo összefoglalói meghozták a kedvem ahhoz, hogy elkészültük óta először ledaráljam a teljes trilógiát (közben meg végre elolvasom az összes könyvet). Nem kis vállalkozás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

49 perccel korábban, Dzséjt írta:

Most viszont az első Witcherrel játszom.

Már csak azért is örülök, hogy sorban haladtam a Witcher játékokkal, mert nem biztos, hogy a Wild Hunt után végig tudtam volna nyomni az első részt. Még így is érződött rajta a kor rendesen, de a könyvek után már nem hagyhattam abba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, bennem is bennem volt, hogy a Witcher 3 után nem fogom sokáig bírni, de szerencsére már elég régen játszottam vele, hogy a sztori újra berántson, a hangulata pedig szvsz. még mindig páratlan. Egyelőre jól tartom magamat vele, igaz, még csak a második fejezetnél járok, de Vízimát eleve imádom, ott szeretek kóborolni. Plusz most már a nosztalgia is hajt. :) 

De ha a Witcher 3 kezdted volna, akkor tuti nem viszed végig. Nálam is volt már ilyen, amikor egy sorozattal a legújabb résszel ismerkedtem meg (Deus Ex, Fallout), aztán végig akartam játszani a korábbi, látványosan elavultabb változatot. Hát... Nem sikerült. Még úgy sem, hogy amúgy tetszettek.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ma estére sikerült végre befejeznem az Amnesia: A Machine for Pigs című játékot. Még anno márciusban ingyen meglehetett szerezni a 2 Amnesia játékot a Steamen és mivel eléggé szeretem a horrorokat - na azért mérséggel - így persze, hogy beszereztem őket. Ezek után pedig bele is ugrottam mindkettő játékba. Az első Amnesia 118 perc végigjátszás után abba lett hagyva, míg a 2. részt 7 órám beletolásával sikeresen kivégeztem. Egy ideig játszottam vele, aztán a nyár és szeptember kimaradt, ám a héten rászántam magamat, hogy befejezzem, amit elkezdtem.

A játék annak ellenére, hogy az első Amnesia folytatása - főhősünk Daniel leszármazottja - horrorban abszolút alulmarad elődjétől, de nem szégyenkezhet, ugyanis néhanapján rám hozott néhány szívinfarktust. :D

A történet amúgy a 20. század elején, Londonban játszódik, ahol a főhősünk, Mandus egy húsfeldolgozó üzem tulajdonosa. A felesége belehal a szülésbe, ám születik nekik 2 gyermekük. A történet pedig onnan indul, hogy a gyerekek sehol, Mandus meg épített egy gépet, amit valaki szabotált. Így a feladatunk, hogy megkeressük a szabotőrt és megtaláljuk elveszett gyermekeinket. (amúgy maga az egész sztori annyira pszicho, hogy amikor megértettem, kijött a számom egy bammeg. Őrült volt az, aki kitalálta, nem is kicsit.)

Az a pár szívinfarktus a tipikus horroros elemek, de ezt leszámítva szerintem nagyon egyszerűre vették a figurát. Sajna a negatívok között van az, hogy nincs inventory, nem lehet tölteni a lámpást - ez nagy könnyítés, de bakker, az első résznek pont ez adta az egyik legizgalmasabb részét - sőt az épelméjűségünket se nézi a játék. Persze másfajta történet, másfajta kor, de akkoris, ezeket én hiányoltam. Én úgy gondolom, hogy ezek nélkül nem Amnesia egy Amnesia játék.

Az biztos, hogy a játék után egy időre úgy megutáltam a disznókat, mint annak a rendje. :D

 

Összességében jó élményben volt részem, aki nem akar rögtön halálra rémülni és nem játszott még igazi horroros játékkal, az nyugodtan kipróbálhatja ezt. Aztán meg jöhet az Amnesia: The Dark Descent. Lassan azt is folytatom, remélem bírni fogom. :D

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit több mint 150 óra, de megvan a platinum trófea az AC: Odyssey-be. :D 

Tegnap kijött hozzá az első ingyenes story DLC, amit én javaslok a játék végigvitele után elkezdeni.

A küldetés neve "The Show Must Go On" és bármikor felvehető, de a végigjátszás előtt veszed fel, akkor lesz benne logikai bukfenc, mivel olyan karakterrel leszel régi ismerős, akivel lehet még a fő történetben nem is ismerkedtél meg. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az EA megint bealkotott. A Battlefield V tegnap jelent meg hivatalosan, de egyelőre csak a vásárlók töredéke játszhat vele.

Akik előrendelték a sima játékot és nincsenek feliratkozva az Origin Access-re, majd csak november 20.-án kezdhetik az aprítást.

Akik a delux verziót rendelték elő és nincsenek feliratkozva az Origin Access-re, november 15.-éig kell varniuk.

Akik fel vannak iratkozva az Origin Access Basic-re és megvették a játék valamelyik verzióját, azok már leszedhetnek egy 10 órás próba verziót, de a teljes játékra nekik is várniuk kell.

Egyedül azok játszhatnak már tegnap óta a teljes játékkal, akik fel vannak iratkozva a Origin Access Premierre, és még emellett meg is vették a játékot.

 

És én még korábban úgy gondoltam, hogy az Origin Access nem is olyan rossz dolog, de hát az EA csak talált rajta fogást, hogy kifacsarja ezt a szolgáltatást is...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Nabopolasszar írta:

Az EA megint bealkotott. A Battlefield V tegnap jelent meg hivatalosan, de egyelőre csak a vásárlók töredéke játszhat vele.

Akik előrendelték a sima játékot és nincsenek feliratkozva az Origin Access-re, majd csak november 20.-án kezdhetik az aprítást.

Akik a delux verziót rendelték elő és nincsenek feliratkozva az Origin Access-re, november 15.-éig kell varniuk.

Akik fel vannak iratkozva az Origin Access Basic-re és megvették a játék valamelyik verzióját, azok már leszedhetnek egy 10 órás próba verziót, de a teljes játékra nekik is várniuk kell.

Egyedül azok játszhatnak már tegnap óta a teljes játékkal, akik fel vannak iratkozva a Origin Access Premierre, és még emellett meg is vették a játékot.

 

És én még korábban úgy gondoltam, hogy az Origin Access nem is olyan rossz dolog, de hát az EA csak talált rajta fogást, hogy kifacsarja ezt a szolgáltatást is...

Erre nem is tudom mit írjak. Szerintem van a cégnél egy ember akinek csak az a dolga hogy kitalálja minden játékuknál, hogyan lehet kicseszni minél jobban a játékosokkal.Aztán jön a csodálkozás hogy az emberek inkább letöltik a tört verziót.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24 perccel korábban, Frenkie írta:

Szerintem van a cégnél egy ember akinek csak az a dolga hogy kitalálja minden játékuknál, hogyan lehet kicseszni minél jobban a játékosokkal.

Szerintem erre egy egész csapatot tartanak fenn :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.