Ugrás a kommentre
Dzséjt

Videjó játékok

Ajánlott hozzászólás

3 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

Biztos hízik a májuk, hogy a 20 éves játékaikat remasterelik és inkább meg sem próbálnak újat csinálni.

Meg sem próbálnak újat csinálni? :o Jól vagy te összerakva? Honnan szedted ezt a sületlenséget? :facepalm: The Last of Us, Uncharted 4: A Thief's End (Uncharted: Lost Legacy) és már készül a The Last of Us Part II - ez csak az utóbbi öt év termése, ebből egy teljesen új IP, egy meg egy DLC-nek indult program, ami végül akkorára hízott, hogy önálló teljes játékként adták ki. "Meg sem próbálnak újat csinálni", hát kiszakadt a vakbelem a röhögéstől...

3 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

Fura paradoxon, hogy a filmek világában utálom a remake-et, míg ezek a remastered játékok hatalmas örömet okoznak!

Mi ezen a paradoxon? Köze nincs a remake-nek a remasterhez. De látom, még mindig nem érted... A remaster olyan, mint a Star Wars SE, a remake ugyanazt jelenti videojátékok között is. Van remake játékokból is, most januárban jelenik meg például a Resident Evil 2 Remake, ami egy teljesen új játék lesz a '90-es években készült Resident Evil 2 alapján. Ezek után miért is paradoxon, ha nincs bajod a remasterekkel? Az ugyanaz a játék, csak grafikai tuningot kap, meg apró módosításokat a kódban, hogy elinduljon új készülékeken, semmi mást. A legtöbb remasteren észre sem venni.

Példa a remake-re:

Példa a remasterre:

31 perccel korábban, Bomarr írta:

Keményen nyomod Dzséjt! Még pár hét és végigtolod az összes exkluzív címet :D

Bár úgy lenne, de a God of War van még meg, aztán elfogytak a birtokomban lévő játékok. Utána már be kell lassítanom, mert azért elég borsos a játékok ára ahhoz, hogy hetente vegyek újat. :) Mondjuk ezzel a God of Warral elleszek szerintem még egy darabig. Amikor már azt hiszem, mindent láttam, előállnak valami tök újjal.

Szerkesztve: - Dzséjt

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Oszd meg ezeken az oldalakon:
13 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Bár úgy lenne

Na jó, egy picit lehet, hogy elhúzódik, mert névnapomra megkapom a Horizon: Zero Dawn Complete Editiont és az Uncharted: The Lost Legacy-t. :D Apám tudja, hogyan kell vidám reggelt okoznia. :yeah:

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

@Dzséjt ó te jó ég. Jól vagyok összerakva. Nem a Naughty dog nem próbál meg újat csinálni, nem vagyok hülye. A büszkeségtől hízhatnak, nagy tisztelgés ez nekik!

Akik gokartos játékokban látnak fantáziát, jobbnak látják a remaster-t egy 20 éves címből, mint 0-ról újat csinálni. És én ezt tartom szerencsémnek. Easy Tiger! 

Hisz a soraim elején dícsérem őket, hogy nézhetted ezt így be?

Íme a félreértett mondat félreérthetetlenül csak neked: biztos hízik a májuk, hogy a 20 éves játékaikat remasterelik (mások!) és inkább meg sem próbálnak újat csinálni (mások).

Hisz nem a Naughty Dog csinája a remastereket, hanem a Vicarius Visions, és most a Beenox.

Szerkesztve: - csoli1138

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Ó, így már értem. A korábbi megfogalmazásod nem volt szerencsés, de így oké. :peace:

Szerintem szívesen csinálna a Naughty Dog újabb Crash Team Racinget, vagy akár új Crash Bandicootot is, csak ennek jogi akadályai vannak. A Naughty Dog jelenleg a Sony-val áll szerződésben, a Crash IP viszont momentán az Activisionnál van, ami meg úgy tűnik, nem lát benne fantáziát. Egészen a TGA 2018-ig annyi volt tőlük ez irányba a megmozdulás, hogy Crash megjelent a Skylanders: Imaginators-ban. A Crash Team Racing: Nitro-Fueled valószínűleg nem pusztán jóindulatból készül el - aminek amúgy a Naughty Dognak semmi köze, a Beenox újítja fel -, hanem, hogy felmérjék, mennyire fogékony ma a piac Crash-re.

Magyarán: a Naughty Dognak jelenleg abszolút semmi köze a Crash IP-hez, így a Crash Team Racing: Nitro-Fueledhez sem. Nem ők ülnek a babérjaikon, nem az ő ötletük a remaster, nem is dolgoznak rajta. Hozzá sem nyúlhatnak a Crash szériához. A legtöbb közük mára annyi ehhez a szériához, hogy az Uncharted 4-ben lehet játszani az eredeti Crash Bandicoottal. :) 

Szerkesztve: - Dzséjt

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Regisztrálj, vagy jelentkezz be a hozzászóláshoz

Regisztrálni kell a hozzászólási jogosultsághoz

Regisztráció

Egyszerűen regisztrálhatsz közösségünkbe.

Regisztráció új felhasználóként

Bejelentkezés

Már regisztráltál? Lépj be!

Belépés

• Jelenlévő felhasználók:   0 tag

Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.

Fontos információ