Ugrás a kommentre

Császári Birodalom OFF-topicja


Oldfighter

Ajánlott hozzászólás

  • 3 héttel később...

Megkaptam húgi ezt a nem csekély mennyiségű regényáradatot :o Holnap elolvasom, kiegészítem ha kell, majd végső látamozásra visszaküldöm. :D Aztán igyekszek majd Dervex meg Aurra vonalon is alkotni hozzá valamit. Lassan csak visszatér az én írói habitusom is :o Hű, azanyját, most megrepedt a plafon a fejem fölött. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 2 héttel később...

Uh! Jó hir kémia sikerült, rossz hir páran érdeklődtek az erdézs felől plusz más helyen is elkezdtem kutani, még kevesebb idő. Még rosszabb hír, berci feladta és nem tudok telepiteni, mert nincs cd és mert hülye vagyok hozzá. Miért nem ló azzal elboldogulok! Jó hir ezen ahéten, ill ajövön lenne időm irni.

 

üdv és ne olvass annyi kuruc. info-t, mert akkorákat ferditenek egyre többször.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Ihlet van, pötyögés zaja hallik Berci laptop klaviatúrája felől. Készülnek a Turániak, annak ellenére, hogy holnap zhzom, de nem tudom letölteni az anyagot és már napok óta irni akarok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Most kiirom magamból a feszültséget. Imádom a BSC-t imádom ezt kis országot. Jah most Szilaj dobosokat zúgatok szobatársaim legnagyobb bánatára. Nem csipik az ősmagyar drum and basst.

Oldie, majd küldök linket egy filmről, ha érdekel, ilyen dokumenutm film féle.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Húgi drága, most egy részről irigyellek. Nekem ugyanis nincs sok ihletem, hetek óta szenvedés a köbön. :S Várom a múzsa csókját :D

 

Doksifilm jöhet, per pillanat éppen nemrég jutottam hozzá Pörzse Sanyi Csillagösvényen című sorozatához. :) Egy kis magyar kultúra. :)

Sok sikert a zh-hoz :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megjött, elolvastam. :) Nagyon jó lett, csak pislogtam jó nagyokat, hogy mennyire is le vagyok maradva mögötted :) Noh, ha több időd lesz majd szépen ki lehet egészíteni, hogy passzoljon az utolsóhoz, illetve onnan valahogy folytatni az egészet. :D

Én meg igyekszem a hapanok végére jutni :)

Tényleg piszkosul alúl teljesítek. :S

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az első részt azért irtam, mert egy ismerösöm régész és mutatott egy napkeresztes homokóra nyiltegezt és kkor jutott eszembe, hogy mennyien félre értik azt a jelképet még akkor is, ha nincs elforgatva 90 fokkal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.