Ugrás a kommentre

Császári Birodalom OFF-topicja


Oldfighter

Ajánlott hozzászólás

Jó lett! Palps a szokásosan degeci. Megkaptad amit küldtem eddig?

Köszi :)

 

Igen, megkaptam, de nekem kicsit zavaros :D Pl Sobor mit keres Tuaran II-ön mikor ő a Méregfogon maradt és Inara se lehet ott, mert ő és csapata éppen Alderaanról tart hazafelé. Velük meg éppen terveim vannak, aféle mentőakció gyanánt melynek keretében majd feltűnnek kisegítve barátainkat. :D

De írd csak ami az eszedbe jut, majd összeférceljük valahogy az egészet :) A lényeg, hogy ihlet van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Közben én se tűntem el, csak a gépem halt meg. Jelenleg nincs rajta op rendszer és a windows telepítő nem hiszi el, hogy van benne merevlemez :D

Eddig semmi sem használt neki, pedig napok óta próbáljuk szerelni és már orki is megfenyegette egy fejszével.

 

Így viszont csak gépteremből tudok írni, ahol pedig nincs meg a történet. Amit lesz operációs rendszerem, betöltöm én is a részt.

(már a folytatás is készül közben, gép hiányában egyelőre csak fejben)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szia!

Megkaptam, huh nem hiszem, hogy hamar írok, mert a szakdolgozatomat csinosítgatom, szeretném mielőbb kötve látni.

Egyébként minden ok, mármint Tarkacsuval, eddig nem kellett az incoming palacsintasütőt, tányért bevetnem. Járunk bőszen táncházba, meg magyrakodós koncertekre. Kedvéért már főzni is tudok, eddig senki nem halt bele. :love:

A többi gáz, azzal van, hogy dolgoznék, de sehol semmi, meló. A múlt hét volt a mélypont. Voltam három szövetkezetnél és egy állás interjún az agresszív zöldeknél, ja ilyet nem szabad írni, mert ők nem azok, csak erőszakosak. Szkúzi! Egyik se jött össze, ráadásul a támogatásomat is csökkentették, lassan ott tartok, hogy ha nem lesz valami, akkor kénytelen kellettlen be kell fejezzem az egyetemet. Nyári programom az izraelita vallású roma kissebbségivé nyílváníttatásom, hugommal egyetemben, mert őt se találták eléggé mozgássérültnek, az egyetemen. Elegünk van a toleranciahuszárokból. :fuckoff:

A fene Füllig Jimmy megint belegépelt.

Szerkesztve: - orki
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a szép új neoliberális világ, bele lehet dögölni kéremszépen. Én meg hó végén kezdek suliban, apró lépés, de k*rva nagy ugrás lesz ha Vitya 1 millió új munkahelyet teremt (ugye :P ) és nekem lesz egy borzasztó klassz melóhelyem jövőre sacc per kb ilyenkor. Mert ugye megmondta a kiskirály. ;)

 

Noh, azért remélem összejön neked valami, legfeljebb beszereztek egy kis kamerát és vonaglótok kisbugyiban a nagyérdeműnek, állítólag marha jól keresnek és te diktálod a feltételeket. :P Jobb mint műanyagot égetni, sín felszedni, öregeket gyilkolni mert a segíly milyen kevés is, ugye. :P

Vagy esetleg egy Dubai állampolgárságért kéne folyamodni. :D :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a szép új neoliberális világ, bele lehet dögölni kéremszépen. Én meg hó végén kezdek suliban, apró lépés, de k*rva nagy ugrás lesz ha Vitya 1 millió új munkahelyet teremt (ugye :P ) és nekem lesz egy borzasztó klassz melóhelyem jövőre sacc per kb ilyenkor. Mert ugye megmondta a kiskirály. ;)

 

Noh, azért remélem összejön neked valami, legfeljebb beszereztek egy kis kamerát és vonaglótok kisbugyiban a nagyérdeműnek, állítólag marha jól keresnek és te diktálod a feltételeket. :P Jobb mint műanyagot égetni, sín felszedni, öregeket gyilkolni mert a segíly milyen kevés is, ugye. :P

Vagy esetleg egy Dubai állampolgárságért kéne folyamodni. :D :D :D

Ma kiderült, hogy kapok tanulmnyi ösztöndíjat, máris szebb a világ!

A kameráshoz én nem vagyok elég gyakorlott, mellesleg prűd, konzervatív stb stb vagyok. Komolyan!

A Dubaiban is fogytán már az olaj, meg nőként nem rajongok az iszlámért. Nem szeretek osztozni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Húgi, mizzu van sztori fronton? Van még ihlet a nem lévő idő mellett? :D;)

Ötlet van, csak idő nincs, lassan eljutok oda, hogy köttetem és leadom a szakdogámat, közben meg készülök az államvizsgára, meg most elég, sok azűr. Elfogyot apénzem és amiatt is haza kell költöznöm. A többi okot, esetleg msn-en.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Húgi, megtaláltam, hogy mit küldtem át még neked amiről tegnap este fogalmam sem volt. :D Egy Skythdoros szál volt Arikannal. Akkor előzetes engedelmeddel befejezem valahogy, de majd azért átküldöm átolvasásra :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 1 hónappal később...

Húgi, valamikor beszélnünk kéne az írásról. Nem tudom mennyi időd van most erre, de majd pl a Pofakönyvön elcseveghetnénk a folytatásról; MSN-em nincs, nem telepítettem újra amikor lecseréltem az oprendszert. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Kedves Bátyó! Holnap páleszre ügyelve nekilátok pötyögni. Amúgy sajnálom, hogy apályázatra nem tudtam befejezni az irományomat, elolvasva műveket eléggé elkeseredtem, ugyanis mindenüt ugyanaz a téma nagyrészt Amúgy ha bfejezem azt is és betehetm ide az offtopicba? Legyen egy vicces napunk jeligére?.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Írtam neked üzit a Pofakönyvre, megkaptad? A lényege, hogy folytatom ott ahol abbahagytam azt amit elküldtem neked. Ha azt jónak találtad és már nem akarsz beleírni, akkor tedd be nyugodtan a topicba. Csak a sztori lényegi elemein ne változtass ( ki, hol, merre van) mert akkor nem fog stimmelni a folytatás. :)

Ami a másik dolgot illeti, a pályázatos művet, kár, hogy nem készültél el vele :( Szerintem tedd be a Fan fictes topicba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.