Ugrás a kommentre

Star Wars Saga DVD és Blu-Ray kiadás


Tibur55

Ajánlott hozzászólás

13 perccel korábban, Brodie írta:

Én 2012 óta várok arra a kiadásra. De biztos nem akkor fog megjelenni, amikor a IX. rész, hanem legalább félévvel utána. Akkor leszek bajban, ha 4K-n is megjelenik, mert akkor nem bírom ki, hogy ne azt vegyem meg, ahhoz meg új lejátszó is kellene. :) 

Meg új TV. :D Nagyon feladnák a leckét egy 4k-s saga kiadással. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sziasztok! Tudnátok segíteni, a blu-ray-es Episode IV magyar kiadása hogy is néz ki?

A magyar szinkron újrakeverték úgy, hogy mikor Obi-wan elkergeti a buckalakókat, akkor a krayt-sárkány hangját utánozza?

A beuszó sárga szöveg magyarul van, illetve a forced feliratok égetve vannak?

 

 

 

Idézet

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 órával ezelőtt, starwarsfan1113 írta:

Sziasztok! Tudnátok segíteni, a blu-ray-es Episode IV magyar kiadása hogy is néz ki?

A magyar szinkron újrakeverték úgy, hogy mikor Obi-wan elkergeti a buckalakókat, akkor a krayt-sárkány hangját utánozza?

A beuszó sárga szöveg magyarul van, illetve a forced feliratok égetve vannak?

Jelenleg egy hazai hivatalos létező lemez lemez van belőle. De 4 kiadásban is megtalálható:

1: 2011 saga BD:

bd1.jpg

2: 2011 csak OT:

bd2.jpg

3:új kiadás, 2015:

bd3.jpg

4:Steelbook 2015:

bd4.jpg

 

A krayt sárkány hang szinkronban nem lett más az 1997-es szinkronhoz képest.

A beúszó szöveg angol és alámondásos(szintén 97-ből).

A magyar forced "természetesen" nem égetett, hanem ki-be kapcsolható.

 

Hogyhogy ennyire csak a IV-re vagy kíváncsi?

 

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most éppen ezt töltöttem le, és nem voltam benne biztos, hogy ezzel a szinkronnal adták ki. De már felirattal végignéztem.  A subripes feliratban is van két helyesírási hiba, plusz a fel helyett állandóan fölt írnak. Meg a halálcsillag védelmi rendszerét is pajzsnak fordítják. Tudtommal a mágneses erőteren kívül nem volt semmilyen bonyolultabb pajzsa, és a nagyobb hajók ellen lövegekkel védekeztek, amikkel nehezebb eltalálni a kisebb vadászokat.

Szerkesztve: - starwarsfan1113
kihagytam pár dolgot
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, starwarsfan1113 írta:

Most éppen ezt töltöttem le, és nem voltam benne biztos, hogy ......

Na nemár!... Én meg itt fárasztom magam eredeti kiadványokkal. Kalózokat informálok? ;)

Legközelebb konkretizáld, hogy BD ripek érdekelnek!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Filmet még nem rendeltem külföldről, így az lenne a kérdésem, hogy melyik nemzetközi oldalról érdemes beszerezni? (Amazon? Ebay? stb.) Konkrétan Star Wars Blu-ray-re lenne szükségem. A The Force Awakens és a Solo még hiányoznak a gyűjteményemből (a Rogue One pedig O-ringes, így sanszos, hogy azt is megveszem), tehát ezekre szeretnék szert tenni egy egységesítő gerincmágnes társaságában. Az Ep7 steel nálunk tudtommal nem kapható, a Solo pedig szimplán drágább, ezért akarom külföldről rendelni őket. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...
  • 1 hónappal később...
2019. 04. 12. - 7:47, Ody Mandrell írta:

2020-ban jöhet a teljes Skywalker saga 4K-s BD kiadása. 

 

https://www.thedigitalfix.com/film/content/105409/exclusive-skywalker-saga-4k/

Igen most már csak a 4K-s kiadásnak van értelme. Szinte már csak 4K-s tv-ket kapni, illetve eléggé lementek az árai(bár a 100 és 200 000 ft közöttiek "csak" belépőszintűek).

 

Én megvenném, mert csak egy 4K-s bd-lejátszó kéne hozzá(a full hd tv is megjeleníti a 4K-s tartalmat, rengeteg 4K-s videót néztem a tv-men youtube-on. Mondhatom gyönyörű). Csak hát a legolcsóbb is 60 000 ft még, annyit meg nem adok érte. De ha lemegy 30000 ft alá akkor beruházok rá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 órával ezelőtt, Frenkie írta:

Igen most már csak a 4K-s kiadásnak van értelme. Szinte már csak 4K-s tv-ket kapni, illetve eléggé lementek az árai(bár a 100 és 200 000 ft közöttiek "csak" belépőszintűek).

 

Én megvenném, mert csak egy 4K-s bd-lejátszó kéne hozzá(a full hd tv is megjeleníti a 4K-s tartalmat, rengeteg 4K-s videót néztem a tv-men youtube-on. Mondhatom gyönyörű). Csak hát a legolcsóbb is 60 000 ft még, annyit meg nem adok érte. De ha lemegy 30000 ft alá akkor beruházok rá.

Tessék: https://asztali-blu-ray-lejatszo-es-felvevo.arukereso.hu/panasonic/dmp-bdt181eg-p335743960/#termek-leiras

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sorry... valóban csak felskálázást tud.

Nincs esetleg XBOX ONE X konzolod? Az tényleg játszik 4K-s BD lemezt. Első kézből tudom (azt használom) :)

PS4 Pro-ról ez már tudtommal sajnos nem mondható el. (A sima illetve a slim verziókról meg pláne!) Kiváló konzol a PS4, de az inkább játékokhoz jó, multimédiára az XBOX a nyerő. (Mindkettő van, így ez esetben most biztosan tudom, hogy miről beszélek ;))

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

A thedigitalbits infói szerint jövőév elején kapjuk a 4K-s Star Wars cuccokat. Természetesen lesz kilenc részes Saga kiadás is.

 

2019 vége 2020 első féléve:

Rogue One: A Star Wars Story

Star Wars: The Force Awakens

 

2020 első féléve:

Star Wars: The Phantom Menace

Star Wars: Attack of the Clones

Star Wars: Revenge of the Sith

Star Wars: A New Hope

Star Wars: The Empire Strikes Back

Star Wars: Return of the Jedi

Star Wars: The Rise of Skywalker

Star Wars: Saga Collection

 

https://www.thedigitalbits.com/columns/the-4k-uhd-release-list/4k-uhd-list-01

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 órával ezelőtt, Brodie írta:

Úgy látszik, hogy csak nem fogom megúszni 4K-s lejátszó nélkül.

 

Nekem is a lejátszó a gond. Majd meggondolom, hogy érdemes-e új lejátszót venni. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.