Ugrás a kommentre

Star Wars Saga DVD és Blu-Ray kiadás


Tibur55

Ajánlott hozzászólás

Az ep6-ból beszúrt képek közül az amin Vader masíroz egy szűk folyosón tisztekkel a sarkában, az Palpi halálcsillagra való érkeztekor történik, amikor az uralkodó elé vonulnak a főhangárba.

 

Palpi halála kapcsán én is amondó vagyok, hogy nem elég heroikus a halálküzdelme, mintha feladná, ár még villámoz ezerrel, nem is eredménytelenül, mint azt Vaderer láthatjuk később, de a széttárt kézzel én se bírok megbarátkozni.

A Yodás rész, amiben dobálja Luke-ot, az pedig nagyon fontos lenne, talán annak örülnék a legjobban...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Palpi halála kapcsán én is amondó vagyok, hogy nem elég heroikus a halálküzdelme

 

Arra még nem gondoltatok, hogy úgy elkapta Vader, hogy moccani se bírt? A mechanikus karjai elég erővel bírtak ropogtatni...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Palpi halála kapcsán én is amondó vagyok, hogy nem elég heroikus a halálküzdelme

 

Arra még nem gondoltatok, hogy úgy elkapta Vader, hogy moccani se bírt? A mechanikus karjai elég erővel bírtak ropogtatni...

 

Ez rendbe is lenne,ha a karját ragadja meg,de nem,hanem a testét és nem egyből dobja hanem lép vele vagy kettő-hármat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez rendbe is lenne,ha a karját ragadja meg,de nem,hanem a testét és nem egyből dobja hanem lép vele vagy kettő-hármat.

 

szerintem akkor már Palpi nem tudta kontrolálni a dolgokat. Mert ugye önmagába is kapta a cuccot. :) Ez olyan mintha valaki belenyúl a 200-ba. Próbálna szabadulni, de amíg valaki kívülről nem kapcsolja le a naftát, addig égés van. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez rendbe is lenne,ha a karját ragadja meg,de nem,hanem a testét és nem egyből dobja hanem lép vele vagy kettő-hármat.

 

szerintem akkor már Palpi nem tudta kontrolálni a dolgokat. Mert ugye önmagába is kapta a cuccot. :) Ez olyan mintha valaki belenyúl a 200-ba. Próbálna szabadulni, de amíg valaki kívülről nem kapcsolja le a naftát, addig égés van. :)

 

Na látod ez így rendbe lenne.Ez olyasmi lenne mint mikor Windu visszafordította a kardjával a villámokat az arcába.Ott is abba kellett volna hagynia,de mégis tovább villámozott. :idea:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez olyasmi lenne mint mikor Windu visszafordította a kardjával a villámokat az arcába.Ott is abba kellett volna hagynia,de mégis tovább villámozott. :idea:

 

Így van. Egyébként nem a 200-ba, hanem a 220-ba. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hallottam több embertől is olyat, hogy a birodalom visszavág egyik moziváltozatán Luke lövöldöz a Hoth-on.Vagy valamibe belelő.Emlékszik netán valaki ilyesmire?

 

Jól hallottad, a kész filmből rengeteg jelenetet kivágtak, többek között egy 5-7 perces részt, ahol a Birodalom támadása előtt wampák támadják meg az Echo bázist. A lázadó katonák élet-halál harcot vívnak a nagy szörnyekkel a folyosókon (amolyan ep4 nyitójelenet stílusban), ekkor ugrik be Luke egy nagy ágyú mögé. Nagy emberáldozatok árán persze visszaverik a rosszfiúkat, pár wampát "bebörtönöznek" (mivel ezt a jelenetet kivágták, ki kellett vágni C3PO wampás poénját is az Echo bázis evakuálásakor). Iszonyú sok fénykép és videó került már ki erről a jelelentről, ha vége a nyárnak, és lesz időm. összegyűjtöm és felteszem mindet. Érdekes, de a történet vonalvezetése miatt lényegtelen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, énis hallottam erről.A Wampák megtámadják a lázadókat, és végül bezárják őket egy szobába.Amikor a Birodalmiak megostromolják a bázist, Han oda akar bemenekülni, de Leia szól neki hogy ne menjen be.C3PO erre letépi a "Veszély" jelzést az ajtóról, és a birodalmiak bemennek a Wampák közé... :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogyha minden egyes jelenetet visszatesznek, akkor kapunk egy 10 órás SW filmet......KIRÁLY!!!!!!!!! :lol:

 

Remélem azért a filmek üteme nemfog megváltozni.

 

Sztem egy kicsit túlbecsűljük ezt a Saga edition-t.Ugyanez volt a IV-V-VI DVD-nél.Mindenki azthitte róla hogy egy hibátlan 3 órás filmek lesznek rajta, szinkronnal(ami nekem nemkellene), és egyéb csemegékkel.De korántsem lett tökéletes.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem azért a filmek üteme nemfog megváltozni.

 

Sztem egy kicsit túlbecsűljük ezt a Saga edition-t.Ugyanez volt a IV-V-VI DVD-nél.Mindenki azthitte róla hogy egy hibátlan 3 órás filmek lesznek rajta, szinkronnal(ami nekem nemkellene), és egyéb csemegékkel.De korántsem lett tökéletes.

 

Akármi bekerül a filmbe már nem lesz ugyanaz a az üteme, akkor már megváltozik.

 

Én nem vártam a trilógia DVD-től, hogy 3 órás film legyen rajta. Csak a szépség hibákért kár egyébként nagyon jó lett ez a trilógia DVD.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes ez a wampa attack. Az extra lemezen rajta lehetne, de remélem a filmbe nem rakják vissza. Ahogy Tibi is mondta, teljesen érdektelen a történet szempontjából, és mégjobban belassítaná az elejét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha van hozzáférésed a Photoreceptor sorozathoz,

Sajnos nincs.

Ha jól sejtem akkor ezek a képek az atom.pganet.com-ról vannak.

Igen onnan vannak.

Viszont van egy pár kockás video arról mikor C-3PO letépi azt a bizonyos figyelmeztető jelzést az ajtóról:

http://atom.pganet.com/video/cutscenes/c3po.mov

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No loptam pár képet a 2007-es dvd kiadásból, ezeket elvileg eddig sehol sem láthattátok: :twisted:

 

http://web.interware.hu/tibur55/members/re...ls_vs_wampa.zip

 

Kód: "spiderman"

 

Próbáltam csak a lázadók elleni wampa támadásra koncentrálni, jó nézelődést!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha jól sejtem akkor ezek a képek az atom.pganet.com-ról vannak. Baromi jó kis oldal... kár, hogy már évek óta nem frissitik  :)

 

Hehe, egyike azon oldalaknak, ami miatt elkezdtem gyűjteni a "jó" dolgokat.:)

 

Az ep2 után felvettem a kapcsolatot a készítőjével, csereberéltünk anyagokat (bár ez annyiban merült ki, hogy én küldtem egy rakat szinkronos making of-ot postán cserébe a Humanoid című olasz SW koppintásfilmért, amire azóta is várok :) - bár most már nem lényeges, neki úgyis valami nézhetetlen kópia volt meg), annyit tudok, hogy tetszettek neki az új részek...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.