Jump to content
Tibur55

Star Wars Saga DVD és Blu-Ray kiadás

Recommended Posts

Posted (edited )
2019. 02. 01. - 20:33, Darth Sky írta:

Filmet még nem rendeltem külföldről, így az lenne a kérdésem, hogy melyik nemzetközi oldalról érdemes beszerezni? (Amazon? Ebay? stb.) Konkrétan Star Wars Blu-ray-re lenne szükségem. A The Force Awakens és a Solo még hiányoznak a gyűjteményemből (a Rogue One pedig O-ringes, így sanszos, hogy azt is megveszem), tehát ezekre szeretnék szert tenni egy egységesítő gerincmágnes társaságában. Az Ep7 steel nálunk tudtommal nem kapható, a Solo pedig szimplán drágább, ezért akarom külföldről rendelni őket. :) 

Jesszus fél éve kérdezted.. Aktuális még? hogy álsz a beszerzésekkel?

Én ebay-ről oldottam meg, de erősen preferálom az EU-n belüli országokat beszerzésként. Az ep7 steelbook egy finn eladótól lett meg elég baráti áron 7-ért postával együtt.

Még árulja, de most 9-ben állna meg:

A Rogue One és a Solo hazai steeljeit szereztem be. (Solo-t még kapsz az xpressen 6700ért)

Viszont steelbook mágnesek amerikából jöttek (ebay szintén)

"Spine magnet"-ként kell keresni.

Edited by csoli1138

Magam sem hiszem el, hogy ezt írom és tudom, hogy vélhetően kisebbség is leszek ezzel itt, de most azon gondolkodom, hogy ha a 4K-s kiadásból lenne eredeti változat és Special Edition is, inkább az eredetit venném meg, pedig az SE-n nőttem fel, és max. 1-2 felújítás van ami bosszant.

Még BD-n se jött ki az eredeti. Az a kiadás mint érdekesség jöhet szóba. Én biztos az SE-t veszem meg hisz az egységesség tekintetében is az a mérvadó. :)

Filmtörténeti szempontból lenne érdekes inkább nekem is, a hajók körül a dobozok gondolom bénábbak lennének, mint valaha, bár azrt az 1997-es CGI sem öregedett mindenhol szépen.

De ez már a hipotézisnek a hipotézise. :) 

Nem a látványra gondolok elsősorban, hanem olyan dolgokra amik egységesítik a SAGA-t. 

Ja, persze, a majom-öregasszony Palpatine halmozottan borzalmas lehet a Sith-ek bosszúját követően nézve. :D 

9 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

Jesszus fél éve kérdezted.. Aktuális még? hogy álsz a beszerzésekkel?

Én ebay-ről oldottam meg, de erősen preferálom az EU-n belüli országokat beszerzésként. Az ep7 steelbook egy finn eladótól lett meg elég baráti áron 7-ért postával együtt.

Még árulja, de most 9-ben állna meg:

A Rogue One és a Solo hazai steeljeit szereztem be. (Solo-t még kapsz az xpressen 6700ért)

Viszont steelbook mágnesek amerikából jöttek (ebay szintén)

"Spine magnet"-ként kell keresni.

Köszi! A Solót azóta beszereztem. Már csak az Ep7 hiányzik, illetve a RO - mivel ebből továbbra is az O-ringes verzió van meg, de úgy nem egységes a gyűjtemény.

Az Ep7-ből ez melyik verzió? A képen nem látszik a papírtoktól. Úgy tudom, kettő van: az egyiken rajta van a SW logó + Kylo Ren, a másikon viszont nincs logó. Az egységesség miatt az előbbi lenne nyerő.

11 órával ezelőtt, Darth Sky írta:

Köszi! A Solót azóta beszereztem. Már csak az Ep7 hiányzik, illetve a RO - mivel ebből továbbra is az O-ringes verzió van meg, de úgy nem egységes a gyűjtemény.

Az Ep7-ből ez melyik verzió? A képen nem látszik a papírtoktól. Úgy tudom, kettő van: az egyiken rajta van a SW logó + Kylo Ren, a másikon viszont nincs logó. Az egységesség miatt az előbbi lenne nyerő.

Ez logómentes. De az egységességet vitatom, mert, a Solo és a Rogue One steeljén sincs se logo, se cím a fronton. 

Ez igaz, de a TFA mégiscsak egy számozott epizód, így ha lehet, kevésbé lógjon ki a sorból, mint a Story filmek. :)

Szeptember 22-én újra megjelennek a filmek BD-n és DVD-n.

20190809-brrerelease1-sm.jpg 20190809-brrerelease2-sm.jpg 20190809-brrerelease3-sm.jpg

20190809-brrereleasesolo-sm.jpg 20190809-brrereleasero-sm.jpg

20190809-brrerelease4-sm.jpg 20190809-brrerelease5-sm.jpg 20190809-brrerelease6-sm.jpg

20190809-brrerelease7-sm.jpg 20190809-brrerelease8-sm.jpg

• Like 1
  • Meglepő 1
  • Tetszik 3

Szóval újra kiadják a filmeket bár más borítóval, ez idáig oké...

De "A Klónok Támadása" borítóján Anakin fénykardjának a pengéje mégis mi a francért VÖRÖS?!

Posted (edited )

Az a vicces az egészben, hogy nem ez az első ilyen bakijuk.

A "Zsivány Egyes" Blu-Ray borítóján a TIE Vadászok lövedéke lett VÖRÖS, és az nem a magyar kiadás jellegzetessége, hanem minden kiadásé.

Edited by HeirToGrievous

7 órával ezelőtt, HeirToGrievous írta:

De "A Klónok Támadása" borítóján Anakin fénykardjának a pengéje mégis mi a francért VÖRÖS?!

Ez ilyen rejtett kikacsintás a néző felé ami utal a következő film végére :D

Ezek a borítók amúgy is arra jók, hogy még jobban tetsszen a korábbi kiadás, ami már a polcomon van... :D