Ugrás a kommentre

Lenci videói


Lenci

Ajánlott hozzászólás

Most kezdekneki életem legnagyobb videójának, bár lehet, hogy ez már túl hosszú lesz, mert többnek ígérkezik 10 percnél, az ep2 Ending témájára, onnantól, hogy űDooku elrepül a föderáció hajója alatt (mármint a zenében onnan)....

huh...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

ImToo Mpeg Encoder

 

http://www.imtoo.com/downloads/mpeg-encoder.exe

 

Ha kell hozzá serial, akkor szólj.Küldök privátban.

 

Mov-hoz:

 

Rad video Tools

http://www.radgametools.com/down/Bink/RADTools.exe

 

 

 

köszi szépen, asszem jól fog jönni.....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na végre volt szerencsém látni... egyelőre csak az Obi-Wanost, de le a kalappal elötted Lenci. Már az első ep.3-asok is jók voltak, de ez most nagyságrendekkel jobb lett annál is.

Csak annyit jegyeznék meg, hogy talán lehetne kevesebb effektezett képváltás... de ettől függtlenül iszonyat jó ez a videó! Gratula!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az eddigi bíztatásokon és persze az "alkotás örömén" felbuzdúlva csináltam 1 jó nagy klipet. Azt kérném, hogy aki teheti nézze meg, mert valóban érdekelne a véleményetek, hisz ezen a klipen jó néhány napot dolgoztam, persze nem ezt csináltam folyamatosan. Szóval ez 10 perces, és közel 300 mega (azért 300 nincs meg) és inkább lassú a zenéje, olyan jó kis ep2-es, tehát nem az akciók, hanem az "emlékek", párbeszédek, "érzelmek" dominálnak, a főszereplő egyértelműen Vader, de Yodának is van egy "betétje", meg sok mindenkinek. Szóval valahogy összeakartam fogni az egész saga-t, a magam kis egyszerű módján....

 

Here is a link for your reference:

 

http://s36.yousendit.com/d.aspx?id=3D18G62...R92W0HIJBMJGR42

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No megnéztem ezt a legutóbbit is, király! Simán kiadhatnák mondjuk Hyperspace extraként, vagy valami...

 

(ha nagyon ráérsz, csinálhatnál egyet a Star Wars nőiről, különös tekintettel a handmaidenekre, és inkább a háttérkarakterekre koncentrálva - Aurra Sing, ep1-es "Pajzsot fel!" pilótanő, Organa királynő, Shaak Ti, Echo Base rádiós, Barriss Offee, stb. De csak ha nagyon sok időd van ám)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mostanra letöltötte és meg is néztem. Örülök, mert elmondhatom, megérte letölteni és rászánni ennyi időt. Gratulálok Lenci, remélem még csinálsz sok hasonló videót. Igazán ügyes vagy!

Nagyon tetszettek, hogy a régi részekből az utalásokat meg is jelenítetted képileg, ahogy te látod azt a jelenetet. Nagyon élveztem nézni. De ha annyit megengedsz, azt megjegyezném, hogy amikor Palpi kikiáltja a Galagtikus Birodalmat, ott ki lehetett volna tartani azt a jelenetet tovvább is. Szerintem hamar váltottál el arról a jelenetről. Persze ez saját vélemény.

Különsösen tetszett még az, amikor Vader elgondolkodik a Luke-al való beszélgetés után az Endoron és párhuzamosan jelenítettél meg képeket, hogy mikre gondolhat ott. Egyszóval szuper volt az egész! :roll: :41:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma volt szerencsém kézhez kapni, egy Lenci videóit tartalmazó DVD-t. Mit is mondjak, nagyon jól sikerült munkák! Minden újabb klipp jobb lett, látszik a fejlődés. A kedvencem az SW supertrailer eleje, ami Anakinnal foglalkozik. Nos, ez szerintem annyira tetszik, hogy még a SW zenei DVD-t egyes számait is lekörözi nálam! Pont olyan, amilyet szerettem volna ott is látni! Össze van vágva Vader vívódása, régi képekkel, mindez remek érzékkel válogatva. A hideg futkosott a hátamon (pedig ebben a melegben ez nagy szó :lol:), annyira tetszett. Gratulálok lenci! :41: Ha adhatok egy tippet, akkor szerintem érdemes lenne probálkoznod, csak egyetlen karakterre épülő klippek készítésével is. Nekem tuti bejönnének. :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kimaradt egy pár hét a klipkészítésben, de immár van 1 új. Ha valaki megnézi, akkor semmiféle koncepciót se keressen benne, tényleg csak találomra csináltam, viszont a zene az nagyon jó alatta...

 

http://www.megaupload.com/?d=40C47Y7T

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma volt szerencsém kézhez kapni, egy Lenci videóit tartalmazó DVD-t.

 

És azt honnan? Itt nem tudok videókat nézni, leginkább a hang a gond, anélkül meg ! Csak dvd-n otthon. Úgy viszont szívesen néznék. Főleg, mivel annyit dícséritek :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 5 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.