Ugrás a kommentre

Lenci videói


Lenci

Ajánlott hozzászólás

Nagyon jó! Remélem a Palpisat is hamarosan felrakod!  :D  

(Bár Palpihoz a Battle of the Yavin zenéje?! ...na kíváncsi vagyok! :lol:

 

Szerintem a Palpisat nem töltöm fel. Ma volt egy kis időm gondolkodni és rájöttem, hogy a yavini csata zenéje egyáltalán nem passzol Őexcellenciájához, no meg az a klip is felemásra sikeredett, úgy hogy mindannyiunk közös jótevőjét megtisztelem egy másik videoklippel, egy kicsit jobb zenére, ma már neki is rugaszkodtam...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elkészült a legújabb is, mivel betegen vergődöm itthon, most bőven van isőm a klipgyártásra...

 

Szóval elég hosszú darabka lett, és több mint 40 karaktert mutat be, kvázi a főszereplőket, egy saját szakállamra megállípított fontossági sorrendben. Most baszakodom a feltöltéssel a yousendit-re, mert a megaupload levitt a fájl limitet 250 mb-ra, az én újdonsült klippem pedig 260 mega lett, hogy baszná meg....

 

Aki tud valami jó és megbízható helyet, ahová 260 mb-t fel bírok pakkolni, az legyen olyan kedves és privát üzenetben küldje el nekem. köszi...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindkét videód zseniális! :57:

 

Szerintem nem lett volna baj, hogy benne hagyod mindkét "Hello there"-t Obi-Wannal. Már hiányérzetem volt, hogy nem mondta. :(

Úgy láttam, Chewbacca nevét elírtad. Qui-Gonnál különösen tetszett, hogy a zene is épp akkor váltott át olyan lassúvá.

 

Remélem nem hagyod abba és kihasználod a betegséged még, de mindenképp jobbulást kívánok neked! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindkét videód zseniális! :57:

 

Szerintem nem lett volna baj, hogy benne hagyod mindkét "Hello there"-t Obi-Wannal. Már hiányérzetem volt, hogy nem mondta. :(

Úgy láttam, Chewbacca nevét elírtad. Qui-Gonnál különösen tetszett, hogy a zene is épp akkor váltott át olyan lassúvá.  

 

Remélem nem hagyod abba és kihasználod a betegséged még, de mindenképp jobbulást kívánok neked! :)

 

Köszi a dícséretet. Érzéssel csináltam mindkettőt, finoman, érzéssel, mintha lovat basznék... :)

 

Csuvi nevét lehet, hogy tényleg elírtam, majd kijavítom, most elkezdtem aegyet csupa párbaj, tehát lightsaber lesz az opus címe..., most fogom majd folytatni, mert ráérek, de nemigérhetem, hogy holnapra meg lesz...

 

A jókívánságot köszi, már jobban vagyok...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem probléma... így is nagyon tetszik. De nem csak jót akarok írni mindig. :)

Azt sajnáltam, hogy nincs a végén valami összegzés, csak úgy vége lett... elmúlt. Viszont látszik, hogy a zenei váltásokra odafigyeltél, Darth Maul bemutatása nagyon ott van! :)

Viszont Qui-Gonnál kicsit kizökkent egy hirtelen váltás, miután mondja, hogy a "váltó is megteszi". Meg C-3PO-nál hallani a film zenéjét egy pillanatra.

 

De ezek nagyon kis hibák az élmény mellett amit adott a videó.

Várom a "Lightsaber"-es videódat! :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Várom a "Lightsaber"-es videódat! :(

 

Az csak két perces lesz, jelenleg már 1 perc 15-nél tartok.

 

Ami pedig a szereplőkről szól, azt lehet, hogy még átalakítom, tényleg nem ártana valami összegzés a végére, jó hogy szóltál. Csak az vele a legnagyobb baj, hogy a megauploadra nem tudom feltölteni, a yousendit pedig tök megbízhatatlan, a minap kaptam egy fülest, hogy próbálkozzak a www.putfile.com-on, ahová beregisztráltam, aztán se kép se hang, de azért nem adom fel, mert a fejembe vettem, hogy találok neki valami normális tárhelyet...

 

A saber-os tán még ma nem lesz, igyekszem....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy megbízhatatlan a yousendit, de sokkal gyorsabban lehet onnan letölteni, nem? (bár nem értem miért)

 

Ez tényleg így van, jobb a yousendit. A lightsaberos valszeg csak holnapra készül el, mert 1 kissé elcsúsztam az időmmel...de belefogok adni anyait, apait, már csak fél perc hiányzik...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most újat kezdtem: egy másik főszereplőről, Obi-Wanról...

 

Majd vmikor feltudod tenni az összeset valahova?Mert én még nem nagyon tudtam letölteni a videókat.Rossz lett a gépem, és videókat nemigen tudok folyamatosan lejátszani.De hamarosan veszek egy teljesen újjat.Megvan még az összes?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most újat kezdtem: egy másik főszereplőről, Obi-Wanról...

 

Majd vmikor feltudod tenni az összeset valahova?Mert én még nem nagyon tudtam letölteni a videókat.Rossz lett a gépem, és videókat nemigen tudok folyamatosan lejátszani.De hamarosan veszek egy teljesen újjat.Megvan még az összes?

 

Amilyen hülye vagyok 1-2-őt én is letöröltem véletlenül, de a zöme még meg van, + elég sokat kiírtam dvd-re is. Egyébként már 20 klip felett járok, és még mindig nem unom az "alkotás örömét". Ahhoz képest, hogy június elején kezdtem, + nem is volt sok időm + nyáron 1 hónap kimaradt, szóval egész jó arány ez a huszonvalahányklip....

 

Amúgy az Obi-wanos A Ben Kenobi's Death - Tie Fighter Attack n. ep4-es zenére készül, kb. 4 perc lesz + ez is legalább 120 mega lesz

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha már Tibi kérte, hogy a Handmaidenekről csinálj egy videót, akkor én meg Anakin és Obi-Wan kapcsolatáról kérek egyet!  :wink:

Handmaiden?Az ki is?

Apropó én már csináltam videót obi és Ani ről sokat mienre gondoltál pontosan?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.