Ugrás a kommentre

Lenci videói


Lenci

Ajánlott hozzászólás

Sajnos nem tudtam megnézni, mert a kamera tegnap elkezdett bedögleni, ma reggelre meg be is döglött :(  :cry:

 

Mért a régi kaziket bekell rakni a gébbe és úgy lehet csak megnézni?

Lehet,hogy én voltam?Bocsánat nem akartam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

Láttad mekkora a kamera? No, annál kisebb kazi van benne, amit max másik kamerán tudok lejátszani. Be meg még nem digiztem és rendes VHS-re se vettem át.

És nyugodj meg, nem te voltál, már hetekkel ezelőtt produkált néhány furcsaságot, de eddig azt a kazi hibájának tudtam be... ma rá kellett döbbennem a rideg valóságra.

ON

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

Láttad mekkora a kamera? No, annál kisebb kazi van benne, amit max másik kamerán tudok lejátszani. Be meg még nem digiztem és rendes VHS-re se vettem át.

És nyugodj meg, nem te voltál, már hetekkel ezelőtt produkált néhány furcsaságot, de eddig azt a kazi hibájának tudtam be... ma rá kellett döbbennem a rideg valóságra.

ON

Off

De mér másik kamerán mikor berakod oljan kazetta tokba amibe belehet rakni a kamera kaziját és úgy a videóba.Nektek olyan nincs vagy belese férne mert kissebb a kazi?

On

 

Bocs ez én voltam csak közben kijelentkesztem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem gondoltam semmilyenre, hogy milyen legyen az Anakin-Obi-s videó, az amúgy is a készítő dolga. Én csak eldöntöm, hogy tetszik-e? :P

 

Lenci, mi lesz a következő kreálmányod?

Derb, szívesen megnézem a te változatodat is, ha küldesz egy linket, ahonnan letölthetem. :wink:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem gondoltam semmilyenre, hogy milyen legyen az Anakin-Obi-s videó, az amúgy is a készítő dolga. Én csak eldöntöm, hogy tetszik-e? :P

 

Lenci, mi lesz a következő kreálmányod?

Derb, szívesen megnézem a te változatodat is, ha küldesz egy linket, ahonnan letölthetem.  :wink:

ha felmész Dzséjt oldalára a G-portalra akkor ott találsz egy linket fenn hogy rajongó.Ez Atw-s oldal.Ott van a nevem alatt a klipjeim és aűz utolsó a Mortálos de ha inkább a Anakin Vaderré válásíy érdekel akkor meny fel az oldalamra ott van a link.Ha nem jó akkor felrakom megint és meg adom a címet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Derb, nem találom az oldaladon...

 

Lenci, készül most valami ebben a nagy hallgatásban?  :D

 

Nem bírtam ki, hogy ne Yodáról csináljak még 1-et, a Duel of the Fates-ra természetesen. Egy pár napot valóban kihagytam, de ma belehúztam, max holnapig meg lesz....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó lett ez a Yodás videó! Szerintem jobb is lett, mint az előbbi.  

Mi lesz a következő? Ani-Obi? :)

 

Derb, megtaláltam a videóidat azon az ATW-s oldalon, de azok közt nem volt Anakin-Obi-s párbaj videó. A te saját oldaladon meg nem találtam meg...

 

Azért mert nekem a saját oldalamon nincs.Az G-portalos oldal és nem lehet felrakni videót.De az ATW-s oldalon ott van az Obi-Ani videó az utolsó a Mortálos az.

 

Derb voltam csak elfelejtettem bejelentkezni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó lett ez a Yodás videó! Szerintem jobb is lett, mint az előbbi.  

Mi lesz a következő? Ani-Obi? :)

 

Derb, megtaláltam a videóidat azon az ATW-s oldalon, de azok közt nem volt Anakin-Obi-s párbaj videó. A te saját oldaladon meg nem találtam meg...

 

Nem tudok elszakadni a kedvenceimtől, bár mostanság kevesebb az időm, azért a videókészítést nem hanyagolom.

 

A következő megint Őfenségéről fog szólni, "I am teh Senate" c. ep3-as zenére és igyexem sok olyan jelenetet felhasználni, ami az előző Palpisból kimaradt....

 

még csak a felénél járok...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó lett ez a Yodás videó! Szerintem jobb is lett, mint az előbbi.  

Mi lesz a következő? Ani-Obi? :)

 

Derb, megtaláltam a videóidat azon az ATW-s oldalon, de azok közt nem volt Anakin-Obi-s párbaj videó. A te saját oldaladon meg nem találtam meg...

 

Nem tudok elszakadni a kedvenceimtől, bár mostanság kevesebb az időm, azért a videókészítést nem hanyagolom.

 

A következő megint Őfenségéről fog szólni, "I am teh Senate" c. ep3-as zenére és igyexem sok olyan jelenetet felhasználni, ami az előző Palpisból kimaradt....

 

még csak a felénél járok...

 

A Nixonos I am the Senate, vagy a Battle Of THe Heroes?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó lett ez a Yodás videó! Szerintem jobb is lett, mint az előbbi.  

Mi lesz a következő? Ani-Obi? :lol:

 

Derb, megtaláltam a videóidat azon az ATW-s oldalon, de azok közt nem volt Anakin-Obi-s párbaj videó. A te saját oldaladon meg nem találtam meg...

 

Nem tudok elszakadni a kedvenceimtől, bár mostanság kevesebb az időm, azért a videókészítést nem hanyagolom.

 

A következő megint Őfenségéről fog szólni, "I am teh Senate" c. ep3-as zenére és igyexem sok olyan jelenetet felhasználni, ami az előző Palpisból kimaradt....

 

még csak a felénél járok...

 

A Nixonos I am the Senate, vagy a Battle Of THe Heroes?

 

Az utóbbi....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem Yodáról is fog még készülni klip....ahogy ismerem magamat.

 

Én leginkább egy olyat várok, mint amikor a 'Confrontation with Count Dooku anf Finale' c. számra vágtál össze jeleneteket! Habár most lehetne egy Ani-Obis verzió. :lol:

Ezalatt nem a párbajt értem elsősorban, hanem a kapcsolatukat összevágni.

Derb, láttam a Mortalos videódat és ezért jutott eszembe, hogy talán így értetted. Amúgy nem tartom szerencsésnek felgyorsítani a jeleneteket és a zenét se fogadom el, ha nem SW. (de ez már az én konzervativ gondolkodásomból fakad) Egyébként máig szeretem a MK-t, de így nem tetszik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.