Ugrás a kommentre

Elkészült a fórum logója!


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Elkészült a fórum logója!

 

sagalogofinal2hirek.jpg

 

A mai napon egy régi vágyam vált valóra; megszületett a sagafórum logója! Több oka is van amiért eddig nem esett szó erről a projektről, ezek közül a legfőbb indok az, hogy szerettem volna titokban tartani addig a pillanatig, amíg el nem készül. Talán mondanom sem kell, hogy Simon Zoli jegyzi eme munkát is, mint szinte minden grafikai megoldást az oldalon (a koncepcióról talán majd ír egy-két sort). Majd' két éve húzódott már az ügy, ám az utóbbi napokban felgyorsultak az események. Remélem nektek legalább annyira tetszik a mű mint nekem.

 

A jövőben fel fog kerülni minden olyan felületre ahol ez szükséges. Egyelőre a fórum oldalváltásainál lehet találkozni vele, de hamarosan a bannereken is ez fog szerepelni. Távlati tervek között szerepel egy merészebb vállalkozás is, de erről majd szintúgy a maga idejében olvashattok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem muszájból dicsérem, tényleg jó lett ;)

És ezt nem úgy mondom, mint kolléga, hanem mint Saga fórumozó. :P

Tényleg úgy 'hangzott' mintha csak azért írtál volna mert van új komment és feltétlen írni kell valamit. ;) De örülünk ha tényleg tetszik. :P

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Durván jó lett...nagyon tetszik. Pólót belőle azonnal.

Nekem is ez volt az első gondolatom. Még régebben csináltam egy pólót a saját személyi logómmal. Ebből is kéne. ;) Majd ha lesz egyszer fórum nyereményjáték, akkor a nyertesek között ki lehetne sorsolni ilyen pólókat! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Durván jó lett...nagyon tetszik. Pólót belőle azonnal.

Nekem is ez jutott eszembe egyből, hogy milyen jól mutatna egy tök fekete pólón (fórumtalálkozón ilyet viselni ;) ). Szerintem nagyon jó. Egyszerű, semmi túlcsicsázás nincs benne, mégis figyelemfelkeltő és ötletesen elkészített, egyedi logo. Ráadásul ahogy ránézek, ezeknek a kis tüskéknek hála Grievous monociklije ugrik be ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Örülök, hogy tetszik nektek. Minden dicséret Zolit illeti. :lol: A póló dologra én is gondoltam, sőt már találtam is itt valakit aki állítólag remekül dolgozik. Felveszem vele a kapcsolatot és megmondom mennyiért csinálná meg. Aki hajlandó áldozni rá egy kis pénzt annak valószínű lesz swsaga pólója.. :D

 

Ráadásul ahogy ránézek, ezeknek a kis tüskéknek hála Grievous monociklije ugrik be :D

Azok a 'tüskék' bolygóívek. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Örülök, hogy tetszik nektek a logó. :D A koncepció egyszerű volt: a kör alak adott ("The circle is now complete", meg egyébként is :D ), és abban is biztos voltam, hogy egy párbajt akarok központi elemnek. Az Aranyfénykard-szavazás eredménye döntötte el a választásomat. Ezután a párbaj hátterét is könnyű volt kiválasztani, hiszen a Coruscant nyerte a bolygók szavazását.

A középső kör mögött egy másik bolygó íve látható. Az, hogy ez melyik, mindenkinek a saját fantáziájára van bízva. :) (Dzséjt: Grievous bringája eszembe se jutott. :D )

A logó egyediségét szerintem az első látásra talán szokatlan, de mégis szimpatikus aszimmetriája adja: a SWSF felirat szimmetrikus, de a többi képelem nem, az egész együtt mégis harmonikus összhatást kelt (legalábbis bennem). És határozottan jól mutatna pólón, ezzel egyetértek. :)

 

EDIT: Ody, jól összehangoltuk a kezdőmondatot. :) Azért az igazsághoz hozzátartozik, hogy a végső, tisztázott formához Odynak is volt egy-két szava. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A póló tényleg jó ötlet. Majd valamikor egy fórumtalálkozon fel lehetne venni, mikor nem egymáshoz, hanem valami kantinba megyünk :lol: Hadd nézzenek az emberek, hogy nekünk van stílusunk és egyéniségünk :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak nehogy olyanokba botoljunk akik " Né' má', ott mennek a köcsög sztárwárszosok!" jelzőket kiáltanak felénk. :lol:

Ja. :D Ez inkább amolyan emlék lenne, persze fel is lehet majd venni :D , de ebben vonulni talán nem kellene szerintem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja. :) Ez inkább amolyan emlék lenne, persze fel is lehet majd venni :D , de ebben vonulni talán nem kellene szerintem. :)

Erre célzok kissé enyhén, de pl PR-nak mehetne a klubnapokon. :D Főleg, hogy Loketelli sorra megnyeri az összes kvízt, tuti fényképeken jól festene egy ilyen polóban. :lol::)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erre célzok kissé enyhén, de pl PR-nak mehetne a klubnapokon. :D Főleg, hogy Loketelli sorra megnyeri az összes kvízt, tuti fényképeken jól festene egy ilyen polóban. :lol::D

Így van! Ilyen eseményekre kiváló lenne! De persze amúgy is, csak ne egyszerre húszan hordjuk ugyanazt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aztán meg feloszlatnak minket, mint a Magyar Gárdát! :lol:

Jobb lesz ha Krandénak nem engedjük, hogy magával hozza a teleszkópos fénykardját, mert teszem azt mutogatni fogja, jön a SÜN! SÜN! és máris visz mindenkit a rabmobil :D

Aztán alapíthatjuk meg itten az ÚJ Star Wars Saga fórumot. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.