Ugrás a kommentre

Legacy


KisKósa

Ajánlott hozzászólás

Őszintén? Nincs. :P :P

Egyébként azért nem, mert tudom, hogy ha spoiler fül mögé is rakom, Revan ígyis úgyis elolvassa majd, és azt akarom, hogy izguljon, és jól pofára essen a végén! :)

Tudtam! Értettem, majd akkor ha ő is elolvasta, valamelyikőtök írja be utána :P :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Vektor 9. rész.

Elképesztő akaraterőre vall, hogy Celeste ennyi időn keresztül kibírta ép ésszel a Muur talizmánnal. Közben azért jó pár rakghoult létrehozott. Jariah továbbra is nagy őrültségnek tartja megölni a császárt. Nem csoda. Antares nagyon lebecsüli a Jediket. Azlyn Rae-re nagyon haragszik Cade. Az nagyon jó voolt, ahogy Celeste megérezte Cade-et és kirántotta a Mynockot a hipertérből. Miután a Csillagrombolóba bevontatták őket csak csontokat találtak a fedélzeten. Elég hátborzongató, nekem a Deathtroopers jutott erről az eszembe. A rakghoulok támadása nagyszerű. Cade-et és Azlynt rendesen meg is sebesítik. Celeste ezután jól elkülönítette őket. Már majdnem átváltoztak és Celeste már majdnem megölte őket, de Cade gyógyító Ereje megmentette őket a haláltól. És persze erre Muur is felfigyelt. Celeste felajánlotta, hogy segít Krayt elpusztíttásában. Vajon e mögött Karness Muur van?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vektor 10. rész.

Durván letámadták a Had Abbadonon lévő birodalmi helyőrséget. Cade nagyon nem értett egyet, azzal, hogy Celeste futni hagyta az a Sith-et. Raon Fel parancsa nem tetszett. Az, hogy fel akarja használni a Talizmánt, nem helyes. Baj lehet belőle. Ki az a begyes szöszke birodalmi lovag akivel gyakorol? :) Azlyn és Ganner se nagyon értenek egyet Fel parancsával. Ez jó konfliktushelyzetet teremthet még a későbbiekben. És végre megtudtuk, hogy a birodali lovagok elvileg a császárt szolgálják, de csak addig, míg nem fordul a Sötét Oldal felé. Így meggátolják, hogy egy újabb Palpatine kerüljön hatalomra. Més Shadot is megkörnyékezte a Muur talizmán. Bár ez nem meglepő, azok után ahogy Cade-del viselkedett nemrég. Nem csodálkoznék, ha inkább ő állna át és nem Cade. Szegény Deliah nagyon féltékeny. Nem csoda. Úgy tűnik Cade és Azlyn végre összejöttek. A Muur talizmán még Azlyn fejében is turkál. Cade számonkérte ezt Celeste-n. Egy nagyon jó megoldást is kínált a Muur szál befejezésére. Az utolsó jelenetek csak egyre jobban erősítik bennem azt az érzést, hogy Muur akarja odacsalni Kraytet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én még nem olvastam el őket, csupán belenéztem a Vektor utolsó részébe angolul, mert tudni akartam, hogy mi lesz a vége... Most hogy tudom... De nem mondom meg! :D Hétfőn majd én is el fogok ugrani az újságoshoz, és akkor majd megveszem. Aztán szívesen válaszolok minden kérdésre. :D A bögyös szőkéről pedig egyenlőre én sem tudok többet, a Wookieepedián sincs fenn a neve. De nem kizárt, hogy egy birodalmi lovag, már csak a fénykardja miatt is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyre jobban izgat a végkifejlet. Nagyon nagy kaliberű lesz, érzem. Az egész sorozatot megváltoztatja.

Érzed? :) Akkor nagyon átjárhat az Erő! :) Hogy megváltoztatja-e? Abban biztos lehetsz. Méghozzá nem is kicsit! Annyit azért elárulhatok, hogy a végkifejlet leginkább Darth Krayt, Darth Wyyrlok, Celeste Morne és Azlyn Rae életébe hoz majd nagy változást. Karness Muurról nem is beszélve. :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érzed? :) Akkor nagyon átjárhat az Erő! :) Hogy megváltoztatja-e? Abban biztos lehetsz. Méghozzá nem is kicsit! Annyit azért elárulhatok, hogy a végkifejlet leginkább Darth Krayt, Darth Wyyrlok, Celeste Morne és Azlyn Rae életébe hoz majd nagy változást. Karness Muurról nem is beszélve. :)

Jaj, de messze van még december! :hmm: Bár itt lenne már. :):)

 

Láttam egy későbbi Legacys borítót, ahol Cade, mintha Luke-kel csapna össze. :o Azt hiszem a Tatooine valamelyik része. Na arra is nagyon kíváncsi leszek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Láttam egy későbbi Legacys borítót, ahol Cade, mintha Luke-kel csapna össze. :) Azt hiszem a Tatooine valamelyik része. Na arra is nagyon kíváncsi leszek.

A harmadik rész borítóján van ez rajta. Igen, megjelenik benne Luke Skywalker kísértetként. :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is elolvastam az első két Vektort...

Ebben a részben látszik igazán, hogy Roan Fel milyen könnyedén válhat egy újabb Palpatine-ná. Arra, hogy Ganner Krieg érez valamit Azlyn Rae iránt az nekem valahogy egyáltalán nem rémlik. Talán azért, mert már régen írtam az összefoglalót, és lehet, hogy ezt véletlenül kihagytam belőle, már nem emlékszem. Viszont az utalásoknak egyike se mondott ellent az összefoglalóimnak, tehát jó munkát végeztem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

A sztorihoz egyelőre még nem fűznék hozzá semmit, mert nem ismerem ennyire, mint ti, de idáig ez az egyetlen sorozat, aminek az összes itthon megjelent számát be tudtam szerezni... :D (eddig legalábbis)

 

Az érdekelne, hogy ti honnan veszitek ezeket a részletes leírásokat?... mert nekem nem sok rémlik belőle.

Talán az lesz a legjobb, ha leírom azokat a számokat, amik nekem vannak meg...

 

Szétroppantva - 1. rész

Szétroppantva - 2. rész

Szétroppantva - 3. rész

Ződfi

Szétroppantva - 4. rész

Szétroppantva - 5. rész

Szétroppantva - 6. rész

Vektor - 3. rész

Vektor - 4. rész

Vektor - 5. rész

Vektor - 6. rész

Vektor - 7. rész

Vektor - 8. rész

Vektor - 9. rész

Vektor - 10. rész

 

Bár a Vektor 1-8 részre nem a Hagyaték sorozathoz tartozik, mégis összefügg vele. Arra vagyok kíváncsi, hogy nálunk milyen koncepció szerint adják ezeket a képregényeket? "A Régi Köztársaság Lovagjai"-val párhuzamosan adták a "Hagyaték - Szétroppantva" 1-6 részét. Ez idáig oké. Aztán 5 számon keresztül "A Régi Köztársaság Lovagjai" - "A Sith Birodalom bukása" duót nyomták, majd a RKL átment a "Vektor"-ba, majd a 9-10. részre a "Hagyaték"-ra. Akkor most időrendben mi a sorrend? Mert ahogy nézegettem a külföldi kiadásokat, ott a Szétroppantva 1-6 után egyáltalán nem a Vektor következik.

 

Bocs, de az eredeti címüket nem igazán tudom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A sztorihoz egyelőre még nem fűznék hozzá semmit, mert nem ismerem ennyire, mint ti, de idáig ez az egyetlen sorozat, aminek az összes itthon megjelent számát be tudtam szerezni... :yes: (eddig legalábbis)

 

Az érdekelne, hogy ti honnan veszitek ezeket a részletes leírásokat?... mert nekem nem sok rémlik belőle.

Talán az lesz a legjobb, ha leírom azokat a számokat, amik nekem vannak meg...

 

Szétroppantva - 1. rész

Szétroppantva - 2. rész

Szétroppantva - 3. rész

Ződfi

Szétroppantva - 4. rész

Szétroppantva - 5. rész

Szétroppantva - 6. rész

Vektor - 3. rész

Vektor - 4. rész

Vektor - 5. rész

Vektor - 6. rész

Vektor - 7. rész

Vektor - 8. rész

Vektor - 9. rész

Vektor - 10. rész

 

Bár a Vektor 1-8 részre nem a Hagyaték sorozathoz tartozik, mégis összefügg vele. Arra vagyok kíváncsi, hogy nálunk milyen koncepció szerint adják ezeket a képregényeket? "A Régi Köztársaság Lovagjai"-val párhuzamosan adták a "Hagyaték - Szétroppantva" 1-6 részét. Ez idáig oké. Aztán 5 számon keresztül "A Régi Köztársaság Lovagjai" - "A Sith Birodalom bukása" duót nyomták, majd a RKL átment a "Vektor"-ba, majd a 9-10. részre a "Hagyaték"-ra. Akkor most időrendben mi a sorrend? Mert ahogy nézegettem a külföldi kiadásokat, ott a Szétroppantva 1-6 után egyáltalán nem a Vektor következik.

 

Bocs, de az eredeti címüket nem igazán tudom.

A Semic csak válogatást ad általában. Egy sorozatból sosem adnak ki minden részt, mindig ugranak. A Régi Köztársaság Lovagjainál és a Hagyatéknál is ezt teszik. A Sith Birodalom bukását meg azért adták ki tavaly a Kotor mellett, mert különszám formájában nem tudták megvalósítani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
Az idei utolsó számról tud valaki valamit? Mert még mindig nem láttam az újságárusoknál. ;)

Én se, és ez kicsit idegesítő. Elő vagyok fizetve, de még nem jött meg, pedig az utolsó számban szokott lenni a csekk a következő éves előfizetésre... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én se, és ez kicsit idegesítő. Elő vagyok fizetve, de még nem jött meg, pedig az utolsó számban szokott lenni a csekk a következő éves előfizetésre... ;)

Nem beszélve a Vektor fináléjáról, mert ebben az utolsó két részben nagyon kegyetlen összecsapások vannak. Fordulópontot hoz a Legacy több karakterének életébe is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Múlt héten jártam az újságosokat, hogy megérkezett-e már a következő rész, de természetesen "még nem". Most Karácsony van, minden zárva, szerintem mire visszamegyek, az lesz, hogy "már elfogyott". Nem egyszer előfordult velem...:S

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Múlt héten jártam az újságosokat, hogy megérkezett-e már a következő rész, de természetesen "még nem". Most Karácsony van, minden zárva, szerintem mire visszamegyek, az lesz, hogy "már elfogyott". Nem egyszer előfordult velem...:S

Nekem szerencsére eddig még mindig jutott belőle... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most Karácsony van, minden zárva, szerintem mire visszamegyek, az lesz, hogy "már elfogyott". Nem egyszer előfordult velem...:S

Remélhetőleg van arra másik újságos, valahol csak lesz egy példány. Jártam már én is így, egyik nap még nem, másnap már nem volt . Bár nem SW-képregényt vettem :D Viszont a mi újságosunk rendes, mondta, hogy elrakja minden hónapban, ha kérem, és így mindig meglesz, mikor megyek érte :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélhetőleg van arra másik újságos, valahol csak lesz egy példány. Jártam már én is így, egyik nap még nem, másnap már nem volt . Bár nem SW-képregényt vettem :lol: Viszont a mi újságosunk rendes, mondta, hogy elrakja minden hónapban, ha kérem, és így mindig meglesz, mikor megyek érte :)

 

Szólhatnál neki, hogy tegyen félre egyet nekem is. :)

De már erősen gondolkozom az előfizetésen...

1. Úgyis minden számot megveszek, tehát olcsóbb.

2. Nem kell rohangálnom az újságoshoz minden másnap, hogy "van már?"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.