Ugrás a kommentre

Legacy


KisKósa

Ajánlott hozzászólás

Köszi, sokat segítettél! :evil:

Lehet, hogy holnap el is nézek oda. :)

Nagyon örülök, hogy segíthettem. Tavaly a 2007-es és 2008-as számok nagy részét használtan(de tök új állapotban vettem meg, idén pedig a Semicnél vettem meg a 2009-es és a maradék számokat. A magyarul megjelent történetszálak közti részeket pedig scanbe olvastam angolul, és nagyon bejött. Remélem a Vektor utáni történetektől kezdve megjelenik majd itthon az összes rész, bár nagyon félek, hogy nem.

Szerkesztve: - Lok Durd
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon örülök, hogy segíthettem. Tavaly a 2007-es és 2008-as számok nagy részét használtan(de tök új állapotban vettem meg, idén pedig a Semicnél vettem meg a 2009-es és a maradék számokat. A magyarul megjelent történetszálak közti részeket pedig scanbe olvastam angolul, és nagyon bejött. Remélem a Vektor utáni történetektől kezdve megjelenik majd itthon az összes rész, bár nagyon félek, hogy nem.

Szerintem nem így lesz sajna. Biztos lesznek ugrások.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Tényleg a kalamaris sztorival folytatják.

Nagyon brutálisak a Sith-ek. Igazi népírtós vérengzést rendeznek. Örülök, hogy Treis Sinde ilyen aktívan harcol ellenük.

Isen és Azard leviathanja nagyon kemény. Kíváncsi vagyok, vajon a kalamari kopók és Treis Sinde hogyan bíróznak meg vale a köv. részben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg a kalamaris sztorival folytatják.

Nagyon brutálisak a Sith-ek. Igazi népírtós vérengzést rendeznek. Örülök, hogy Treis Sinde ilyen aktívan harcol ellenük.

Isen és Azard leviathanja nagyon kemény. Kíváncsi vagyok, vajon a kalamari kopók és Treis Sinde hogyan bíróznak meg vale a köv. részben.

Akkor majd alkalom adtán benézek az újságoshoz, és megveszem az aktuális számot. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem érzékeltem ekkora különbséget a minőségben közöttük. :roll:

Bár valahogy a Kotornál azt éreztem, hogy valami nagy kaliberű felé haladunk.

Ez a kalamaris szál a Legacy-ban most olyan mellékszállnak tűnik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes újságos van a környékünkön, ugyanis 4 hónapja nem tud SW képregénnyel szolgálni. December végén gondoltam még el tudom csípni a 75. számot, de "már elfogyott". A következőről nem akartam lemaradni, ezért már január 1 heteiben elmentem újra és újra, de "még nem volt". Már lassan február vége van, de még mindig "nincs". A "mikor lesz?" kérdésre pedig a legegyszerűbb választ kaptam: "nem tudom". Máshol is így van, vagy csak nekem sikerült kifognom épp' ezt az egy ilyen újságost. Persze lehet, hogy már nem szállítanak oda (bár ezt nehéz elképzelni), de akkor mondhatná azt, hogy nem is lesz már több. Így is lemaradtam a múltkori 2 Legacy-ról, erre nagyon úgy néz ki, hogy az idei 1. sem lesz meg. Jövőre 100%, hogy előfizetek rá. Sokkal értelmesebb lenne. Nem csak zsét, de a újságárushoz való mászkálást is megspórolnám...

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, ha megbízol a postai szolgáltatásban...

Én mindig belvárosi trafikban, vagy Tescoban veszem meg.

Eddig nem hallottam panaszt másoktól a kiszállítással kapcsolatban. Az viszont biztos, hogy erre az évre sürgősen valami más képregényforrás után kell néznem, ha nem akarom teljesen elveszíteni a fonalat. Bár nálunk a Legacy-t ha jól tudom nem időrendben adják ki, úgyhogy így is könnyű összezavarodni.

Legfeljebb majd megpróbálom azt a helyet, ahol a régebbi számok is beszerezhetőek. Bár azt nem tudom, hogy mennyivel régebbiek?...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eddig nem hallottam panaszt másoktól a kiszállítással kapcsolatban. Az viszont biztos, hogy erre az évre sürgősen valami más képregényforrás után kell néznem, ha nem akarom teljesen elveszíteni a fonalat. Bár nálunk a Legacy-t ha jól tudom nem időrendben adják ki, úgyhogy így is könnyű összezavarodni.

Legfeljebb majd megpróbálom azt a helyet, ahol a régebbi számok is beszerezhetőek. Bár azt nem tudom, hogy mennyivel régebbiek?...

A képregény kiadójánál(ahol beszerezhetők a képregények) azokat a számokat adják el, amiket az újságosok visszaküldenek nekik(amiket nem tudnak eladni), úgyhogy talán még a legelső számokból is van nekik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A képregény kiadójánál(ahol beszerezhetők a képregények) azokat a számokat adják el, amiket az újságosok visszaküldenek nekik(amiket nem tudnak eladni), úgyhogy talán még a legelső számokból is van nekik.

Ez jó hír, viszont nem egyszer jártam már úgy (még régebben), hogy 1-2 héttel a kiadás után már elfogyott az összes példány. A szerencsésebb eset az volt, amikor az utolsó darabot vittem el. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma csodák csodájára sikerült beszereznem a már említett kalamáris történetet. :) (76. szám)

Le is adtam a megrendelésemet az előfizetésre, így majd az egyeztetés után elvileg minden páros hónapban kézhez kapom az adott számot, ráadásul olcsóbban. :) Már csak az elmaradt 75. szám beszerzését kell megoldanom, de ha a kiadónál raktáron van, akkor talán ráérek.

 

A sztorit még nem olvastam/tanulmányoztam át, de az alapkoncepció ígéretes. Végre kapok egy kis ízelítőt a hőn áhított víz alatti csatából, bár igaz, nem pont így gondoltam. Tudtommal a fénykard nem működik víz alatt (bár esőben igen, de az más), ennek ellenére itt a birodalmi lovag előszeretettel használja. Qui-Gon meg is említi Obi-Wannak az EP1 regényváltozatában, mielőtt alámerülnének a gungan mocsárban, hogy legközelebb kapcsolja ki az energiát a fénykardjában, nehogy zárlatos legyen. (ezért futott Kenobi az őt üldöző STAP-ek elöl)

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az könnyen meglehet, de bár tudom, kevésbé "hivatalos", a CW víz alatti csatájában Fisto-nak is remekül üzemel Mon Calamari óceánjaiban a fénykardja. Pedig "csak" 11 évvel járunk az EP1 után. Ilyen gyorsan fejlődne a technika? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vagy egy-két Jedinek volt módosított fénykardja.

Az Erőpróba regényben (EP4 ÉS 5 között) amikor Luke használja Anakin fénykardját a vízben annak sem lesz semmi baja.

Anakinról mondjuk simán el tudom képzelni, hogy megoldotta a víz alatti használat problémáját.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként a kihagyott történetek már nem is lesznek láthatóak/olvashatóak nálunk? Mert a Broken és a Vektor sztorik között nem 1-2 szám van, ami felett átsiklottak a magyar szerkesztők. Furcsállnám, ha egyszerűen csak ki lennének vágva a történetvonalból.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Furcsállnám, ha egyszerűen csak ki lennének vágva a történetvonalból.
Miért, a Köztársaságnál mit csináltak? :) Ott is kivettek 2 számot és kész. Írtak egy kis összefoglalást belőlük és ment tovább a széria :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért, a Köztársaságnál mit csináltak? :) Ott is kivettek 2 számot és kész. Írtak egy kis összefoglalást belőlük és ment tovább a széria :)

Azért a Legacy-nál nem 2 számot hagytak ki, hanem kereken 20-at. Lenne egy kis melójuk az összefoglaló írásával. :P Nem értem, hogy ha ilyen calamaris vagy noob-féle töltelékszámokra jut hely, akkor a fő sztorivonalra nem? Szerintem lenne rá igény.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért a Legacy-nál nem 2 számot hagytak ki, hanem kereken 20-at. Lenne egy kis melójuk az összefoglaló írásával. :) Nem értem, hogy ha ilyen calamaris vagy noob-féle töltelékszámokra jut hely, akkor a fő sztorivonalra nem? Szerintem lenne rá igény.

Ez igaz, igény lenne rá.

Én a Claws of the Dragon-t szeretném nagyon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
Elvileg e hónapban kéne jönnie az új számnak, nem? Csak mert 24-e van és futár még csak nem is járt a közelben... :(

Én nem vagyok előfizetős. :D Én kéthavonta egyszer elmegyek az újságoshoz, és úgy jutok hozzá az aktuális példányhoz... Mert ha például esik az eső aznap, amikor kihozzák, és beázik a postaláda... Én szeretek vigyázni a Star Warsos cuccaimra, szóval biztosabb, ha saját kezüleg viszem haza. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.