Ugrás a kommentre

2x02 - Cargo of Doom


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Erre is csak kevesen képesek. :P

 

Szerintem ez Bane legvagányabb megmozdulása az eddigi szereplése alatt. Ez a rúgás kifejezi mindazt, amit ő képvisel. Kiváló harcos, megadásra semmilyen helyzetben nem gondol, simán nekimegy akárkinek. Ez nagyon el lett találva.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
  • 2 héttel később...
Ody, még egy érdekesség: Amikor Anakin azt mondja Ashokának, hogy: ,,Várj, együtt vívunk meg vele!",

egy az egyben elhangzik az epII végén, amikor Dooku-val harcolnak.

Bizony! Volt is erről szó korábban. :) De azért ügyes vagy, hogy magadtól is észrevetted. :
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Biztos volt már szó róla, de érdekelne, hogy Cad Bane pontosan hogy csinálta azt a malőrt a klónnal, amely során helyet cserélt vele?

Mert a test, amelyik lezuhan kék bőrű, légzőcsöves, kalapos figura volt. A kalapot még aláírom, de a légcső és a kék bőr már igencsak érdekes lenne a klónon, főleg úgy, hogy Bane-nek alig néhány másodperce volt a műveletre. Ennyi idő alatt felvette a klón-páncélt, ledobta a kalapot és a légcsövet (akkor minek egyáltalán neki?) és a hajóra pattant. Érdekes. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A kék bőr nem volt látható. Igazából nem tudjuk mennyi idő telt el Anakinék megérkezéséig, de arra elég volt, hogy valószínűleg Denalt beöltöztesse, és kicsit rángatva belelőjön egyet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A kék bőr nem volt látható. Igazából nem tudjuk mennyi idő telt el Anakinék megérkezéséig, de arra elég volt, hogy valószínűleg Denalt beöltöztesse, és kicsit rángatva belelőjön egyet.

Amikor Denal zuhan, egy pillanatra, mintha kék lenne az arca, de lehet, hogy csak a kép mosódott el, ahogy megállítottam.

bscap0000_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A légcsöves dolgot viszont továbbra sem értem, persze elméleteim vannak.

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyáltalán miért nézed azt légcsőnek? A durosok ugyanazt a levegőt szívják, mint mi, akkor mi szüksége lenne rá állandó jelleggel? Szerintem az egy a klónokéhoz hasonló nyomásvédelmi ruha tartozéka és hozzá lehet kapcsolni egy sisakot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azon van a hangsúly, hogy ha nem is létfontosságú, akkor minek van rajta egyáltalán? Gondolom, hogy egyedi darabról van szó, mert az eddig látott többi duroson nem láttam ilyesmit.

Amúgy a wookien is lélegeztető cső szerepel a kibernetikánál, bár tudom, hogy nem elsőrangű forrás.

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azon van a hangsúly, hogy ha nem is létfontosságú, akkor minek van rajta egyáltalán? Gondolom, hogy egyedi darabról van szó, mert az eddig látott többi duroson nem láttam ilyesmit.

Amúgy a wookien is lélegeztető cső szerepel a kibernetikánál, bár tudom, hogy nem elsőrangű forrás.

Az nem légcső, és levehető hisz nem volt Bane -en jó sokáig. Ahogy mondja Dzséjt is, az a ruha tartozéka. Funkcióját viszont nem tudom. A kép amit linkeltél, annyira elmosódott, hogy ez alapján merészség bármit is kijelenteni. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azon van a hangsúly, hogy ha nem is létfontosságú, akkor minek van rajta egyáltalán?

Mert k*rva jól néz ki :) Miért visel kalapot, nem járt esős, és legtöbbször szeles helyen se. Minek visel kabátot, talán nincs fűtés a hajókon? Nem kell egy cool dolognak funkciót keresni. Lehet van egy sisakja zaciban, amit rá lehet csatlakoztatni. Lehet bajszot akart növeszteni, de az nem megy a durosoknak, ezért lett ez. Lehet, hogy családi örökség és szentimentális okokból viseli. Az biztos, hogy nem létfontosságú, hiszen ő is jól el volt nélküle, meg az a kettő is, amelyik a Cantinában lopta a napot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért visel kalapot, nem járt esős, és legtöbbször szeles helyen se. Minek visel kabátot, talán nincs fűtés a hajókon?

Azért valljuk be, kalap nélkül, kopaszon elég "érdekesen" nézett ki.

Tény, hogy ő így Cad Bane, ahogy Columbo is a ballonkabát és szivar által Columbo. :) Többek között a védjegyeinek köszönhető, hogy Bane karaktere jobban bejön, mint Jangóé, pedig ha minden igaz, a haláláig mégis csak ő viselte a galaxis legjobb fejvadásza címet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Észrevettem egy hibát

29:44-nél a parancsnoki droid hátán nincsen semmi de a következő vágásnál már rajta van egy"táska", aztán a következőn nincs, majd megint van és amikor "meghal" megint nincs

 

Képeket nem volt kedvem csinálni :D

 

Ha már volt akkor bocs

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 5 héttel később...

Véleményem a magyar szinkronról...

Már korábban is megfigyeltem, hogy a magyar szinkronos epizódokban mindig lehalkítják a zenét. A Cargo Of Doom pedig kivételesen jó zeneileg, elképesztő feszültségfokozó hatása van. Sajnos ez teljes egészében elveszett az epizódból, ugyanis a legjobb zenei témák belevesztek a lövöldözésekbe. Bane-nek megint új hangja volt? Vagy ez ugyanaz, csak jobban eltorzították? Végülis mindegy, az előző részhez képest nem volt olyan nagy változás. Azt viszont nem tudom felfogni, hogy Bolla Ropal hangja miért volt torzított? Semmi szükség nem lett volna rá. Egyébként különösebb problémám nem volt vele, talán az egyedüli az volt, amikor Ahsoka megtalálta Ropal mester holttestét, és a szomorú hangvétel helyett teljesen normális hangon adta elő a rossz hírt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.