Ugrás a kommentre

The Clone Wars Kvíz


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

The Clone Wars Kvíz

 

 

A pénteki TCW premier alkalmából úgy gondoltam, hogy örülnétek egy kis játéknak. Természetesen a sorozat témáiból összeállított kérdések játsszák majd a főszerepet. A topik már meg is nyílt, pénteken este nyolckor kezdetét veszi a vetélkedés. Gyertek minél többen.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet olyat kérni, hogy a kérdések összeállításánál gondoljál azokra is, akik nem ötször láttak mindent részt? :D Csak hogy legyen némi esélyünk pontszerzésre...

Csatlakozom a kéréshez :D

 

Phobos, pedig azért a sebesség is számít :P De sebaj, úgyis egyedül vagyok most a saját netemen, hátha labdába rúghatok :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Phobos, pedig azért a sebesség is számít :D

jó, nem egy 56 kbit/s -os betárcsázóssal kell játszani, de egy weboldal (esetünk wokieepedia) megnyitásánál ugyan mindegy, hogy 8, 30 vagy 15 Megás a net, nagyon gyorsan betöltődik.

Én inkább az automatikus frissítésre esküszök. Ha 5 másodpercenként töltöd be a topicot nagyon gyorsan láthatod a kérdést, ergo gyorsabban kereshetsz, így hát előbb lesz megoldásod :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én inkább az automatikus frissítésre esküszök. Ha 5 másodpercenként töltöd be a topicot nagyon gyorsan láthatod a kérdést, ergo gyorsabban kereshetsz, így hát előbb lesz megoldásod :D

5 másodpercenként? Másodpercenként 1 frissítés, beállított egérrel a válasz gombra, a wookie-n lévő epizódleírások gyorsbillentyűre kiosztva, karakterleírások új lapokra kihelyezve, plusz a létfontosságú billentyűkombinációk bebiflázása, és vakon történő gépírás a minimális követelmény :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Min. 1 másodperces frissítést lehet beállítani, amúgy meg 1 másodperc alatt nem tölt be újra az SWsaga :D

Én úgy szoktam, hogy az egyik lapon megy a topic, a másik lapon a hozzászólás ablak van. A többin a wookie, alul a Media Player Classic playlistben az egész évad :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 másodpercenként? Másodpercenként 1 frissítés, beállított egérrel a válasz gombra, a wookie-n lévő epizódleírások gyorsbillentyűre kiosztva, karakterleírások új lapokra kihelyezve, plusz a létfontosságú billentyűkombinációk bebiflázása, és vakon történő gépírás a minimális követelmény :D

Most már legalább tudom, miért is nem szoktam pontot szerezni, hiába tudom a választ :P

 

Min. 1 másodperces frissítést lehet beállítani, amúgy meg 1 másodperc alatt nem tölt be újra az SWsaga :D

Én úgy szoktam, hogy az egyik lapon megy a topic, a másik lapon a hozzászólás ablak van. A többin a wookie, alul a Media Player Classic playlistben az egész évad :D

De minek is mindez, ha úgysem játszol? :P

 

Egyébként én nem állítok be semmit, mert ha így sikerül valami kóbor pontot begyűjteni, úgy az legalább triplát fog érni nálam most már :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam az ujjam az f5 gombon, ctrl-tabként váltok a hozzászólásra, amint megjelenik a kép, és már írom is be a választ. Keresni nem szoktam, mert sztem az a szép, ha fejből nyomod, nem pedig utána keresel, max akkor szoktam megnézni, ha már mindenki tippelt egyet.

Szerkesztve: - Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Min. 1 másodperces frissítést lehet beállítani, amúgy meg 1 másodperc alatt nem tölt be újra az SWsaga :D

Neked lehet, hogy nem :D De aki az automatizálás rabja, az ne is csodálkozzon ilyeneken.

 

Nálam az ujjam az f5 gombon, ctrl-tabként váltok a hozzászólásra, amint megjelenik a kép, és már írom is be a választ. Keresni nem szoktam, mert sztem az a szép, ha fejből nyomod, nem pedig utána keresel, max akkor szoktam megnézni, ha már mindenki tippelt egyet.

Detto. Amilyen gyorsan választ adok, az elég kevés idő lenne bárminek is utánanézni :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.