Ugrás a kommentre

2x04 - Senate Spy


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Kedvenc jelenet: Padmé és Anakin beszélgetése a rész végén a hajón. Az egy meghitt jelenet számomra.
Valóban. Meglepő amit Anakin mond, hisz végig úgy tűnik, hogy nagyon féltékeny a Clovisra. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
  • 4 hónappal később...

Az eheti szinkron zseniális lehetett volna, ha nem vétenek benne újabb idióta hibákat. Csongor Kata szerintem méltó Zsigmond Tamara helyére. Nem mondom azt, hogy rosszabb, mint az eredeti, csak egy kicsit szokatlan még, de szerintem tökéletesen passzol. Chi Cho esetében már bebizonyították az első évadban, hogy igenis tudnak egyszeri mellékszereplőknek zseniális hangot adni, és ez itt is megtörtént. Rush Clovis és Lott Dod is egyaránt telitalálat, bár az csak utólag esett le, hogy Lott Dod Hondo Ohnaka korábbi hangja. A magyar szinkronban is megvan az a bizonyos többes szám, amikor Clovis otthagyja Dodot és Poggle-t. Jut eszembe, Poggle... Tudtam, hogy hozzá fognak nyúlni a hangjához, csak nem értem, hogy miért. Egyetlen bosszantó hiba csúszott be az epizódba, és az az, hogy amikor Clovis megdicséri az ételt a vacsoránál, akkor a magyar verzióban valamiért egy droid szólal meg, ami abszurdum, mert milyen már, hogy a droid, aki nem is tud enni küldi elismerését a droidnak? Ez hogy-hogy nem esett le nekik?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt most elmulasztottam, de majd leszedem. :roll:

 

A magyar szinkronban is megvan az a bizonyos többes szám, amikor Clovis otthagyja Dodot és Poggle-t.
Ez azért elég durva hiba! Ok, hogy nem tudhatja a szinkronrendező a korábbi összefüggéseket, de azt azért láthatta volna, hogy Poggle elbújt, így Padmé nem is láthatja. De az is lehet, hogy Padmé egyes számban gondolta, de Clovis meg többesben. :roll:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyetlen bosszantó hiba csúszott be az epizódba, és az az, hogy amikor Clovis megdicséri az ételt a vacsoránál, akkor a magyar verzióban valamiért egy droid szólal meg, ami abszurdum, mert milyen már, hogy a droid, aki nem is tud enni küldi elismerését a droidnak? Ez hogy-hogy nem esett le nekik?

Ez még durvább. :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon tetszett szinkronosan. Elég szemfülesek vagytok, ezeket a hibákat nem fedeztem volna fel egyedül. Ennek ellenére tetszett magyarul. Csondor Kata jól megállta a helyét. Bár az ő hangját mindig is nagyon szerettem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon tetszett szinkronosan. Elég szemfülesek vagytok, ezeket a hibákat nem fedeztem volna fel egyedül. Ennek ellenére tetszett magyarul. Csondor Kata jól megállta a helyét. Bár az ő hangját mindig is nagyon szerettem.

Kívülről fújom az egész geonosisi történetszálat, szóval nem volt nehéz. :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez azért elég durva hiba! Ok, hogy nem tudhatja a szinkronrendező a korábbi összefüggéseket, de azt azért láthatta volna, hogy Poggle elbújt, így Padmé nem is láthatja. De az is lehet, hogy Padmé egyes számban gondolta, de Clovis meg többesben. :)

Nemrég megnéztem még egyszer a kérdéses jelenetet... Ez még talán elégséges magyarázat is lenne, csak Clovis a többes szám után hozzáteszi, hogy "uraim", ami menthetetlenné teszi a hiba kimagyarázását. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes volt Padmé új hangja, első hallásra meglehetősen szokatlan. Ez persze nem jelenti azt, hogy rossz. Sőt... sokszor olyan érzésem volt, hogy Csondor Kata jobban bele élte magát a szerepbe, mint Zsigmond Tamara. :)
Nekem meg az volt az érzésem, hogy Zsigmond Tamaráéra akarják alakítani a hangját. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 évvel később...

Lesittelték és a Coruscantra került, ugyanarra a katonai bázisra, ahova Ahsoka is (Tambort és Poggle-t is lehet egy pillanatra látni a cellákat megfigyelő egyik kameraképen). Gondolom a kiszabadításukat egy későbbi TCW rész mesélte volna el, így viszont ez off-screen történt meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.