Ugrás a kommentre

Erő-felmérő


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

  • 2 héttel később...

Üdv a szeren skaccok! :P

Na most kiderül ki a cefet stréber. :P Aki nem figyelt az bizony csúnyán le fog szerepelni. No és persze az is aki nem kellőképpen gyors. Nincs mese, itt TÍZ perc alatt tanúbizonyságot kell tenni a tudásból. Nem szépítem a dolgot, kőkeményen fogok ítélkezni. Aki a lejárt idő után küldi el a privát szférába a válaszait az automatikusan kiesik, még ha az összes kérdésre is jól válaszolt. Szóval légy gyors és pontos. Kezdj a könnyű kérdésekkel inkább, mintsem rámenjen az időd a nehezebbekre. :D

Én minden esetre becsomagoltam egy törülközőt, naptejet, meg egy pár strandpapucsot...szóval felkészülten megyek melegebb éghajlatra. :P

Javaslom, hogy már a kérdések elolvasása előtt nyisd majd meg felém a Privát üzenetek ablakot mellékesként, nehogy lemaradj. Az se árt ha előre szépen felírod a sorszámokat, egészen a 16. kérdésig. ( Tárgy: Erő-felmérő) Természetesen az győz aki a leggyorsabban és a legtöbb helyes válaszát küldi el. Az idő lejárta után (20.40), be fogom rakni a helyes válaszokat, szóval mire kiértékelek addig te is meg tudsz bizonyosodni afelől, hogy hány helyes megoldásod volt.

 

Noh, pupákok, akkor holnap 20.30-ra gépre mindenki! Tiszta eget és az Erő legyen veletek! :D

 

(Ha valakinek sírás-rívása, óhaj-sóhaja van, akkor......Ez nem az a Hely és én nem az a Személy vagyok aki könyörületes. :P:D )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát akkor hajrá gyerekek! Sok sikert és jó szórakozást :)

 

1. Mit láthatunk Artu hologramjaiban?

2. Melyik az első, illetve utolsó állat, amelyik feltűnik a filmekben? (elkészülési sorrend érvényes)

3. Melyik fajhoz tartoznak azok a szereplők, akik valamilyen fúvós hangszert szólaltatnak meg a filmekben? (A klasszikus részeknél a 2004-es kiadás érvényes)

4. Hány csók ( ajkakra menjen ám! :P ) csattan el a klasszikus trilógiában? (csajok, eme kérdésért várom az elismeréseteket :P:D )

5. Kiket láthatunk utoljára összeölelkezni a Jedi visszatérben? (2004-es verzióban)

6. Jabba Palotájában, a Jedi visszatérben, a dezintegrálásra ítélt droidnak, melyik végtagjától kell először elbúcsúznia?

7. Hány ételt láthattunk megkóstolni Luke részéről?

8. Melyik bolygó szenátoraival kellett megküzdenie Bail Antillesnek az utolsó körben a főkancellári címért? (a személyek neve nem kötelező)

9. Ki az a személy akit először illetnek tábornoki ranggal a Star Warsban? (időrendi sorrend számít)

10. Hány Császári Testőr masírozik le, a Jedi visszatérben, a Császárt szállító űrkompról mikor az megérkezik a Halálcsillagra?

11. Hol járt Obi-wan Kenobi, mielőtt Coruscantra érkezett volna padawanjával, a nabooi szenátor ellen elkövetett merénylet miatt?

12. Qui-gon melyik pod-race versenyt látta a Tatooine-i előtt?

13. Hány női pilótát láthattunk a nabooi vadászgépekben?

14. Shmi Skywalker hányadik halottja volt a Lars farmnak?

15. Ki mondja ki először a Star Wars kronológiájában Artu-Detoo nevét?

16. Padmé mire kéri Anakint, hogy azzal járjon el Palpatinenál a háború ügyében?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lejárt az idő. :P

 

1.Baljós Árnyakban a Theed-i Palotát, A Sith-ek bosszújában az Invisible Handet, az Új reményben Leiát, illetve a Jedi visszatérben Luke-ot.

2.Az Új reményben egy dewback tűnt fel elsőként, a Sithek bosszújában pedig egy eopit láthattunk utoljára.

3.Gungan, Bith, Rodiai, Kitonak, Shawda Ubb, Ewok.

4.Nyolc.

5.Hant és Leiát.

6.A jobb lábától.

7.Hát bizony csak egyet, a Birodalom visszavágban, Yoda kunyhójában.

8.Palpatine-Naboo, Ainlee Teem-Malastare

9.Jar-Jar Binkst

10. Hat.

11. Ansionon.

12. A malastareit.

13. Kettőt.

14.A sírkövek tanúsága szerint a harmadik.

15.Panaka kapitány.

16. Kössön fegyverszünetet a szeparatistákkal és kezdje meg a tárgyalásokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyerekek ez nagyon szoros lett, de a leggyorsabb Miss Karrde lett. :P Hárman is pontegyezőséget értek el, sorrendben a következők voltak hat-hat helyes megfejtéssel: Ody, Kolmilan. Sajna voltak pontatlan válaszok, ezeket nem tudtam értékelni.

Donát és Pildi három-három pontot ért el. Gratula a nyertesnek és persze a többieknek is, hogy bátrak voltak :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie, azért arra kíváncsi vagyok, Te ennyi idő alatt hány helyes megfejtést tudtál volna megadni. :P

Volt teszt ez ügyben? :P

Nem kell a szöveg, tetszett volna odafigyelni, hogy mik is vannak a filmben :P:):P

Máskülönben is, én két óra alatt összehoztam 16 kérdést. :D És azért már ez se semmi :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy jobb ha büntiből mindenki végignézi a sagát, mert ez azért nem volt olyan hűde kiváló teljesítmény :)

 

Csak mert ugye olyan szőrös szívű vagyok :P

Bagoly mondja....én aztán elég sűrűn nézem a SAGA-t, bár mostanában csak egy-egy epizódot néztem. Egyébként az EPI-II-III -as kérdések jobban bejöttek. :P Na majd jövő héten!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vendég
Ez a téma zárva van.
  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.